Szczepienia przeciw SARS-CoV-2 będą trwały wiele lat

Kategorie: 

Źródło: tg

Brytyjscy eksperci przewidują, że szczepienia przeciwko COVID-19 zostaną utrzymane „przez nadchodzące lata”. Zostało to potwierdzone w raporcie Grupy Doradców ds. Nagłych Wypadków Rządu Brytyjskiego (SAGE).

Zgodnie z dokumentem, wywołana szczepionką odporność na koronawirusa i potencjalnie ciężka choroba prawdopodobnie z czasem zaniknie. Dlatego eksperci doszli do wniosku, że populacja może wymagać ponownego szczepienia.

 

Eksperci twierdzą też, że kampanie szczepień mogą trwać przez wiele lat. Należy zauważyć, że eksperci nie są pewni, jak często obywatele będą musieli być zaszczepieni przeciwko COVID-19.

 

Ich zdaniem najprawdopodobniej z czasem zmniejszy się skuteczność szczepionek przeciwko infekcjom i łagodny przebieg choroby, ale nadal będzie skuteczne przeciwko ciężkiej postaci choroby.

 

Wcześniej specjaliści zauważyli, że reinfekcja koronawirusem charakteryzuje się niższym mianem wirusa w porównaniu z pierwszą infekcją, co prowadzi do łagodniejszych objawów. Może to wskazywać, że COVID-19 może przekształcić się w stosunkowo łagodną chorobę układu oddechowego.

 

Według ankiety przeprowadzonej przez Office for National Statistics (ONS) w Wielkiej Brytanii, z 19 470 osób, które wyzdrowiały z koronawirusa, 195 osób zostało ponownie zarażonych. Jednak tylko w 48 przypadkach postać wirusa była groźna.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika A więc po kolei

A więc po kolei. Praktycznie

A więc po kolei. Praktycznie prawie od zakończenia II Wojny Światowej i powołania ONZ-tu zaczęto planować dalszy kierunek rozwoju cywilizacji. Pamiętam, że w latach 50-tych panowała moda na "atom". Według ówczesnych twierdzeń "naukowców" do roku 2000 wszystko miało "chodzić na atomie" - statki, samoloty, pociągi i samochody. Pytam, i co zostało z tych fantazji??? W latach 60-tych i 70-tych różne agencje światowe jednomyślnie doszły do wniosku, że nieograniczony wzrost populacji ludzkiej na kuli ziemskiej i związanej z tym konsumpcji nie może odbywać się w nieskończoność. Zaczęto więc przygotowywać plany dalszego zrównoważonego rozwoju cywilizacji. Pierwsza wielka międzynarodowa konferencja na ten temat miała miejsce w połowie 1992 roku w Rio de Janeiro w Brazylii. Wzięło w niej co prawda tylko około 1/3 wszystkich państw, ale początek został zrobiony. Uchwalono wtedy program rozwoju cywilizacji do roku 2030 pod nazwą Agenda 21, gdzie 21 oznacza 21 wiek. Jawne punkty tej deklaracji są wysoce inspirujące - przysłowiowy wieczny pokój, dobrobyt, szczęście, wolność i braterstwo ludzkości...

Niejawne protokuły Agendy 21 mówią jednak o konieczności znacznej redukcji ludzkiej populacji na kuli ziemskiej a także związanej z tym aktywności przemysłowej. Od 1992 roku plany Agernda 21 zostały znacznie poszerzone i zaktualizowane i do współpracy wciągnięto praktycznie wszystkie kraje świata. Widać to bardzo wyrażnie chociażby w entuzjazmie z jakim prawie wszystkie kraje wprowadzają coraz to bardziej nasilajace się ograniczenia wolności osobistej obywateli - oczywiście elity oraz chwilowi decydenci są z tego wyłączeni!

Agenda 21 jest teraz Agendą 2050 i zakłada redukcję populacji do poziomu poniżej JEDNEGO miliarda ludzi w skali globalnej. Pandemia covid-19 była planowana od kilkunastu lat i wedle wyciekłych dokumentów miała rozpocząć się w 2025 roku. Niestety, zdaje się, że to Chińczycy "spieprzyli" sprawę no i mamy pandemię teraz! W oryginalnych planach zakładano, że śmiertelność z powodu wirusa będzie około 5% a tu okazało się, że jest około 100 razy mniejsza... Zaczę to więc windować statystyki i np. w USA wpisywano w akt zgonu wypadki drogowe, przemysłowe oraz zgony z powodu broni palnej jako zgony na kowid. Po jakimś czasie niezależne od rządów instytuty i laboratoria zaczęły brać sprawy w swoje ręce i co się okazało? - ano jakoś oficjalnie nikt nie wyizolował wirusa odpowiedzialnego za covid-19. Nie jest dostępna żadna standaryzowana próbka tego wirusa. Jest to o tyle wygodne, ponieważ testy PCR nie wykrywają samego kowidka-19 tylko jakikolwiek wirus  z klasy koronawirusów z katarem włącznie. I tak też osoby z niedawnym katarem były klasyfikowane jako: bezobjawowo zarażone koronawirusem covid-19!!! Co za oszustwo! No dobrze, ale właściwie o co chodzi w tej anomalnie natarczywej propagandzie władz na całym świecie, że szczepionki są jedynym wybawieniem ludzkości od pandemii? Po zbadaniu tych tzw. szczepionek w niezależnych laboratoriach okazało się, że zawierają one oprócz wody przede wszystkim tlenek grafenu, następnie 15 razy mniejszą ilość mRNA czyli tzw. białka kolczastego a także malutkie ilości bardzo toksycznych w większych dawkach substancji. Jaki jest cel stosowania mRNA? W zamiarze planistów ten składnik ma powodować u większości ludzi bezpłodność a duży odsetek ma umrzeć z powodu skrzepów w układzie krążenia oraz innych uszkodzeń tkanek. Jako ciekawostka- dyrektor firmy Pfizer do dnia dzisiejszego nie zaszczepił się! Elity doskonale wiedzą, czym są obecne i przyszłe szczepionki i żadna z tych osób "szczepionki" nie przyjmie. O grafenie pisał nie będę, choć jest to chyba najbardziej interesujący element "szczepień", bo chodzi tu o plan elektroniczno-biologicznej zdalnej kontroli i ewidencji ludzi.

Czy te globalistyczne plany zostaną zrealizowane? Tak i nie! Osobiście przewiduję w niedługim czasie wybuch wojen na dużą skalę i w skali światowej. Ewentualnie miliardy ludzi umrą od broni biologicznych, atomowych, chemicznych oraz z głodu. A czy stare proroctwa i przepowiednie mówią o czymś innym? Czas pokaże.

I tyle w temacie.

Strony

Skomentuj