Szczepienia na COVID-19 wystartują w Unii Europejskiej i Polsce już od 27 grudnia!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Pod wpływem nacisków (między innymi premiera Mateusza Morawieckiego) Komisja Europejska postanowiła przyspieszyć proces zatwierdzania szczepionki Pfizer/BioNTech. Szczepienia mają się rozpocząć we wszystkich krajach członkowskich 27 grudnia.

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen poinformowała, że szczepienia przeciw  COVID-19 zaczną się w UE 27, 28, i 29 grudnia. Von der Leyen podkreśla, że aby operacja szczepień zdała egzamin, potrzeba zaszczepić 70% obywateli UE. Realizacja tych zapowiedzi jest uzależniona od pozytywnej decyzji Europejskiej Agencji Leków, dopuszczającej szczepionki Pfizer/BioNTech na rynek unijny.

 

Początkowa Europejska Agencja Leków miała zebrać panel ekspertów 29 grudnia. Termin ten jednak zmieniono na 21 grudnia. Rodzi się pytanie, co oznacza równoległe rozpoczęcie szczepień w każdym kraju Unii Europejskiej? W takiej sytuacji żaden z krajów nie będzie mógł opóźnić operacji szczepienia obywateli, gdyby okazało się, że w innych państwach odnotowywane są skutki uboczne.

Nie można obecnie wykluczyć, że wszyscy mieszkańcy państw członkowskich będą  jednocześnie „królikami doświadczalnymi” w tymi wielkim eksperymencie na ludzkości.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika maggi

 

 

 

 

Po co ta dziecinada i nawoływanie do jakiejś szarży  w stylu husarii ? G. wno z tego wyjdzie, to śmieszne. Współczesny system nacisku ma zupełnie inne metody  a z  takimi radzi sobie jak z dziećmi.

Przyklad1. koleżance w pracy kazali podpisać kolejną gównianą lojalkę. Miała do wyboru albo podpisać albo szukac sobie nowej pracy, a tam ma już staż i przyzwoite stanowisko. Ogłaszam konkurs co zrobiła.

Przykład 2: ludzie zatrudnieni w adm. państwowej, sł zdrowia, sklepy, wszelkie instytucje publiczne, korporacje panstwowe- ich pracownicy dostaną "propozycję" żeby się zaszczepić. Z czasem będzie to propozycja nie do odrzucenia bo większośc się już zaszczepiła i tylko ty stanowisz wyjątek. Poza tym u nas w firmie dyrektor  wydał polecenie że pracownicy dla bezpiezczeństwa ogółu powinni się zaszczepić. Nie chcesz nie musisz, są inne miejsca pracy albo zasiłek.

Takie gó,niane tematy  jak wyżej że 'my ich zwalczymy' piszą tylko ludzie oderwani od  życia, którzy cały czas siedzą w domu przy kompie, biora rentę albo zasiłek,  piszą te swoje głupoty i nie widzą w ogóle co się dzieje w realu.

 

Portret użytkownika babajaga

Wystarczy obejrzeć angielski

Wystarczy obejrzeć angielski serial "utopia" tam jest dokładny scenariusz (zaznaczam film  2013r.) (a tu cytat z jednej rozmowy: "przez ciebie zginie kilka milionów ludzi jak możesz z tym żyć; odp. ziemia jest przeludniona za 100 lat skończą się zasoby i zginine 10 miliardów ludzi, te kilka milionów to końeczna ofiara") no i oczywiście sterylizacja przez połączenie białek ze szczepionki z tymi dodawanymi do żarcia produkowanego przez największy koncern (tam inna nazwa niż w rzeczywisości)

Portret użytkownika mordo schab ciało

"...żyć"

"...żyć"

Mówisz o tych zepsutych, podłych i bezpardonowych stworach, mających się za najwyjątkowsze dzieło boże? O tych, którzy mówią, że cała planeta należy tylko dla nich i nie liczą się z resztą "głupszych od nich" jej mieszkańców?

odp: Jebie mnie to. Tak jak mi kiedyś pewien agresywny ludź odpowiedział. Gdyby ode mnie to zależało.

technicznie rzecz ujmując, w pewnym sensie abstrahując; w sumie nie, aczkolwiek mnoga była suma dłuższych wąsów u tamtego suma

Strony

Skomentuj