Szanowany izraelski rabin oskarżył homoseksualistów o rozprzestrzenianie się koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zamieszenie wokół koronawirusa z każdym dniem staje się coraz bardziej absurdalne. Podstępny wirus miałby nie tylko spowodować wiele problemów na świecie, ale teraz za jego rozprzestrzenianie obwiniono mniejszości seksualne.

 

Jak donosi kanał Arutz Scheva, szanowany w Izraelu wpływowy rabin sefardyjski, duchowny instruktor Jesziwy Kise Rahamima w Bnei Brak, Meir Mazuz publicznie oskarżył homoseksualistów o to, że to z ich powodu śmiertelny wirus rozprzestrzenia się na całym świecie, ponieważ Bóg w ten sposób ich karze za sodomię i oświadczył, że parady gejowskie są nienaturalne, a Ten, który stworzył naturę, zemści się na tym, kto działa przeciwko niej.

 

Według rabina wszystkie kraje, w których istnieje to „zło”, już cierpią z powodu koronawirusa, w przeciwieństwie do państw arabskich, które tłumią takie skłonności. Z wyjątkiem jednego przypadku w Tunezji wirus przedostał się tylko do jednego kraju arabskiego - Iranu, którego mieszkańcy, według Meira Mazuza, „mają złe cechy osobowości i są gorliwymi hejterami Izraela”. Tak rabin wyjaśnił rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 na świecie.

 

Należy zauważyć, że taka otwarta homofobia, którą wykazał rabin, jest dość nietypowa dla Izraela. Izrael jest jedynym krajem na Bliskim Wschodzie, w którym geje są prawnie chronieni przed dyskryminacją.

 

Ponadto metropolia Tel Aviv położona na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest znana na całym świecie jako twierdza społeczeństwa LGBT. Według publikacji Jüdische Allgemeine od czerwca 2019 r. działacz LGBT i gej Amir Ohana pracują w Izraelu jako minister sprawiedliwości.

 

„Godne ubolewania jest to, że w takich czasach, kiedy cały świat zbiera się, aby wyeliminować koronawirusa, rabin Mazuz uważa za właściwe obwinianie wybuchu wirusa w społeczności LGBTQ. Surowo potępiamy jego wypowiedzi i wzywamy go do przeprosin ”- napisano w oświadczeniu oddziały ADL w Izraelu.

Do tej pory w Izraelu odnotowano 39 przypadków koronawirusa, w tym 14 nowych zachorowań ogłoszonych w niedzielę wieczorem, ale żadnych zgonów. Izrael organizuje co roku dwie wielkie parady gejowskie, jedną w Tel Awiwie, a drugą w Jerozolimie, która jest uważana za promowanie tolerancji.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Byłem kiedyś ludzki...

Za niedługo każdy każdego

Za niedługo każdy każdego będzie opluwał za byle co, że jest winny rozprzestrzenia się koronowirusa. Równie można powiedzieć, że korona to kara za żydostwo, pedofilstwo w kościołach, brak umiaru i chore zamiary bogatych samozwańczych elit.

Wyssane z palca lub cholera wie co ssał ten rabin. Jad za jad. Nienawiść za nienawiść. Niedługo nikt do nikogo nie będzie się odzywał... Ale chyba o to komuś chodzi? 

Portret użytkownika kojak

Ten artyklul chyba napisal

Ten artyklul chyba napisal homseksualista ! Smierdzi to na odleglosc ! Bzdura jest twierdznie ze anbsurdalne ! Homseksualisci znani sa z calowietej swobody i totalnej pogardy na wszelkiego rozsadku i umiaru ! Ich swoboda nie zna zadnych zasad i norm a to ewdientnie sprzyja szerzeniu koronowisusa !

Portret użytkownika kojak

Ten artyklul chyba napisal

Ten artyklul chyba napisal homseksualista ! Smierdzi to na odleglosc ! Bzdura jest twierdznie ze anbsurdalne ! Homseksualisci znani sa z calowietej swobody i totalnej pogardy na wszelkiego rozsadku i umiaru ! Ich swoboda nie zna zadnych zasad i norm a to ewdientnie sprzyja szerzeniu koronowisusa !

Portret użytkownika Mojeimię44

Przecież to oczywiste, że nie

Przecież to oczywiste, że nie Bóg karze a ludzie sami siebie. To ludzie ludziom gotują los a potem zwalają na Boga. Gdyby ludzie postępowali godnie Bóg nie miałby nic przeciwko a że postępują źle to te zło wraca. Przecież Bóg nie ma nic przeciwko zabawie i tańcom. Dawid był najbardziej rozrywkowym królem na ziemi i Bogu to się podbało. Chociaż ludzie szemrali że Dawidowi palma bije to Bóg go ukochał. 

https://youtu.be/mgS5I2UrW74

Tak samo Bóg ostrzegał przed niezrozumiałym bałwochwalstwem jakim jest modlenie się do Jezusa przybitego do krzyża w księdze mądrości jeszcze przed narodzinami Jezusa. Ludzie nie słuchają i modlą się do wyrąbanego z drzewa krzyża i przybitego do niego Boga. Teraz Bóg nam mówi nie podążajcie za synem zatracenia 666 a ludzie idą za nim. To kto tu jest zły? Bóg czy ludzie. Bóg ostrzega a ludzie nie słuchają. Bóg nie lubi śpiewu i tańców? To czemu zastępy anielskie śpiewają i tańczą? 

https://youtu.be/OJ91yKfkIUQ

Tylko pamiętaj jedno. Niech cię w błąd nikt nie wprowadzi. Królestwa Bożego nie ma jeszcze na ziemi. Narazie jest królestwo posrańca Jareda Kushnera i grupy Apollo ale wszystkie znaki pokazują, że zbliża się prawdziwy Pan który nas zbawi od naszej głupoty

https://youtu.be/r6Uo4k_-kKM

 

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj