Szaleństwo poprawności politycznej na szczytowym poziomie. Skórka od banana rozwścieczyła czarnoskórych studentów!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Żyjemy obecnie w dziwnym świecie, w którym biali ludzie przepraszają za to, że są biali, a czarnoskórzy uważają się domyślnie za ich ofiary. Są oni tak przewrażliwieni, że wszystko kojarzy im się z rasistowskim atakiem. W zeszłą sobotę podczas weekendowej integracji studentów University of Mississippi ktoś po zjedzeniu banana powiesił na drzewie skórkę czym wzbudził ogólną wściekłość i przerażenie!

 

Czarnoskórzy uczniowie widząc skórkę na drzewie uznali to za rasistowski atak. Wzburzenie tej grupy społecznej nasilało się mimo, że znaleziono studenta, który konsumował tego banana. Stanowczo zaprzeczył, że był to jakiś rasistowski gest i oświadczył, że jedynym powodem powieszenia skórki był brak możliwości znalezienia kosza na śmieci.

 

Mimo tych wyjaśnień wielu kolorowych studentów uznało, że nie czują się tam bezpiecznie i ostatecznie spotkanie integracyjne odwołano. Nic nie pomogły też przeprosiny opublikowane przez "sprawcę" na portalu internetowym dla studentów tej uczelni. Oburzenie trwa do dzisiaj.

To doprawdy niesamowite do jakich absurdów doprowadziło szaleństwo cenzury nazywającej się "polityczną poprawnością". Jedyne co jest dozwolone to dokopywanie białej rasie, a zwłaszcza znienawidzonym na całym świecie Polakom, którym dorobiono gębę nazistów. 

 

Z drugiej strony praktycznie wszystko może zostać uznane za rasistowski atak i możliwość sypania takimi oskarżeniami z rękawa powoduje, że to biali stają się obecnie rasą szczególnie prześladowaną. Oskarżenie o rasizm to poważna sprawa i nawet jeśli ktoś nie jest winny to przylgnięcie takiego określenia potrafi złamać niejedną karierę. 

Wedle najnowszych trendów politycznej poprawności, białych można, a nawet należy obrażać. Gdy tylko któryś z nich zaczyna się oburzać, wystarczy go nazwać "białym suprematystą", aby niczym jockerem z talii kart wytrącić mu wszystkie argumenty. Pamiętajmy, że świat, w którym żyjemy stał sie taki szalony dlatego, że pozwoliliśmy się sterroryzować. Miejmy nadzieje, że jeszcze nie jest za późno na otrzeźwienie.
 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika rumu

BiaLym będzie ten za 40-50

BiaLym będzie ten za 40-50 lat biała też jest dystrybucja , de fakto biała skóra to wada genetyczna a biała ekspresja jest tą indukowana, czarna w naturze redukowana wiec jak to jest  praktyce... Biay fragment najbardziej jest kompatybilny przyjmującym mody. Coś jak z ta kukrydza gmo zagadnienia. Biały jest gen terminatora wystepujacy w kulurydzy jak i powszechnie wiadomo raczej rozpłodowe zdolności białych maleją zgodna wypadkowa co do ich nowszych rafinacji ekspresi. en za 40-50 lat bedzie raczej bezpłodny o ile sie pomyli. 

Portret użytkownika witek

termin "poprawność polityczna

termin "poprawność polityczna" nie powinien być stosowany bo sugeruje jakąś głupotę lub ogólną niemoc i w sumie wydaje się że ludzie wprowadzający ją i stosujący się do niej są głupi lub zagubieni, nie wiedzą co robią, są trochę smieszni, a nawet nieszkodliwi, tymczasem określenie które powinno podstawiać się pod ten zlepek nicnie znaczących słów a które prawidłowo oddaje rzeczywistość to   m a r k s i s t o w s k i    t e r r o r   stosowany zgodnie z regułami tolerancji represywnej  herberta marcuse. 

Portret użytkownika inzynier magister

Publiczny brytyjski nadawca

Publiczny brytyjski nadawca radiowo-telewizyjny ogłosił nabór na płatny staż. Oferta BBC skierowana jest jednak wyłącznie do osób innego koloru skóry niż biały. Białych wyłączono także z antyrasistowskich warsztatów organizowanych przez francuską lewicową federację związków zawodowych Solidaires.Tym razem rasizmem wykazali się Brytyjczycy i Francuzi. Im jednak cała sprawa może ujść na sucho, gdyż wykluczenie dotyczy białych. Zapewne więc organizacje lewicowe będą milczeć.BBC, czyli publiczny nadawca w Zjednoczonym Królestwie, poszukuje osoby na płatny staż. Oferta skierowana jest tylko do osób „czarnego, azjatyckiego lub innego niebiałego pochodzenia etnicznego” – donosi tvp.info.W ten sposób nadawca radiowo-telewizyjny „wypełnia lukę w obecnym krajobrazie twórczym, pomagając młodym ludziom o pochodzeniu z czarnej, azjatyckiej czy innej niebiałej mniejszości etnicznej (BAME), w uzyskaniu płatnego szkolenia w kreatywnych firmach i wsparciu ich, aż do pełnego zatrudnienia”.Białych nie chce na swoim kursie także jedna z sekcji francuskiej Solidaires. Lewicowi związkowcy organizują antyrasistowskie szkolenie, ale wykluczają z niego osoby z powodu… rasy. Białej oczywiście. http://www.pch24.pl/rasistowskie-oblicze-zachodu--szokujace-decyzje-we-francji-i-wielkiej-brytanii---a-polske-atakuja,56453,i.html#ixzz4zjQdS3xO

BEZDOMNY KSIĄDZ

https://www.youtube.com/watch?v=JyJsC0HQgJc

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Odważniak

Jakoś żaden kolorowy, ani

Jakoś żaden kolorowy, ani feminista nie protestuje przeciwko handlowi niewolnikami w Libii? Można niewolnika sobie kubić tanio w 21wieku u czekoszejków.

 Protestują wyłącznie jak czują zapach szmalu. 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Biała rasa jest

Biała rasa jest najdoskonalszą i pierwszą na tej ziemi. Jest ona najlepsza, pod względem genetycznym jak i duchowym. Dlatego nieludzkie elity chcą doszczętne zniszczyć lub zniewolić resztki białej rasy. To dlatego nas mordują ,dają gmo, szczepionki i pryskają z samolotów. Biała rasa w oczach elit jest zbędnym zagrożeniem, dlatego POLSKA ,jako kraj białych ludzi powinien zostać ich ostoją. Nie dajmy się biała raso słowian ,walczmy z najeźdźcami! Walczmy do upadłego!

Strony

Skomentuj