Syryjskie media donoszą o śmierci lidera ISIS

Kategorie: 

Źródło: Public domain

Dziś rano syryjska agencja informacyjna AMN doniosła, że jeden z kanałów syryjskiej telewizji państwowej poinformował, o śmierci przywódcy i twórcy ISIS Ibrahima Abu Bakr Al-Baghdadiego.

 

Informacja ta nie została podana przez żadną inną agencję informacyjną. Minionej nocy zachodnia koalicja lotnicza wspierająca SDF dokonała ciężkich nalotów na Rakkę w wyniku, których zginąć miał herszt ISIS.

 

Bez publikacji zdjęć martwego herszta ISIS lub potwierdzenia tej informacji przez skrzydło medialne ISIS Al-Amaq nie można zweryfikować informacji podanej przez syryjską telewizję.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: leszekczarny
Portret użytkownika leszekczarny

Komentarze

Portret użytkownika Chrobry1

To jest malo istotne , lada

To jest malo istotne , lada dzien , nastapi atak na Izrael muzulmanow , to jest pewna informacja , ,wiem ze pisalem ze 5-11 czerwiec ,  ale  najwyrazniej cos sie troche opuznilo , tak czy siak atak nastapi napewno do konca czerwca , jesli nie to przeprosze i wiecej sie nie wypowiadam . 

Portret użytkownika SurvivorMan

A ja myślę że Abu Bakr al

A ja myślę że Abu Bakr al-Baghdadi (w rzeczywistości Simon Elliot - agent Mosadu) żyje i ma się dobrze... Podobnie zresztą jak Bin Laden...
Jeśli chodzi o Bin Ladena to WikiLeaks niedawno podało, że widnieje on wciąż na liście płac CIA, pobiera miesięcznie 100 000 dolarów "emerytury" i żyje sobie spokojnie z rodziną na Karaibach...
Simon Elliot prawdopodobnie zrobił już swoje, więc trzeba go "uśmiercić"...

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj