Syryjska opozycja oskarża Assada o utworzenie Państwa Islamskiego

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com
W przypadku wojny jaka panuje w Syrii trudno jest połapać się, kto jest tym złym terrorystą a kto prowadzi walkę o wolność dla tego kraju. Prezydent Baszar al-Assad, określany przez syryjską opozycję, Izrael i Stany Zjednoczone jako terrorysta, jest oskarżany o popełnianie zbrodni wojennych i używanie zakazanej broni chemicznej.

 

Syryjska Koalicja Narodowa na rzecz Opozycji i Sił Rewolucyjnych powiadomiła Unię Europejską, aby w trakcie szczytu który odbędzie się 12 lutego przeanalizowała walkę z terroryzmem i umieściła rząd Baszara al-Assada na liście organizacji terrorystycznych. Opozycja wprost oskarża syryjskie władze o szereg popełnianych przestępstw i stosowanie terroryzmu o dwojakim charakterze.

 

Wymieniono używanie bomb beczkowych i broni chemicznej w walce z rebeliantami oraz rekrutowanie i szkolenie ekstremistów w tajnych obozach na terytorium Syrii. Opozycyjna Syryjska Koalicja Narodowa oskarża wprost Baszara al-Assada o utworzenie organizacji terrorystycznej, znanej jako Państwo Islamskie.

 

Wezwania te mogą wydawać się nic nie znaczące, jednak gdyby rząd w Syrii rzeczywiście został uznany za organizację terrorystyczną, niedługo potem Stany Zjednoczone mogłyby bombardować nie tylko dżihadystów, ale też syryjskie wojska. Doszłoby do tego zwłaszcza, gdyby świat uwierzył iż Państwo Islamskie powstało właśnie dzięki Assadowi.

 

 

Źródło: http://en.etilaf.org/all-news/news/syrian-coalition-calls-for-putting-the-assad-regime-on-the-terror-list.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika samiec_alfa

Byłem przekonany że Syria

Byłem przekonany że Syria upadnie, jednak brakowało mi dobrego punktu zaczepenia, a przecież nietrzabyło mi szukać daleko. W końcu nie tak dawno z Kaddafim zrobiono praktycznie to samo.
Polecam założyć scenariusz w którym Assad zostaje zabity chłopaki, dopiero wtedy będziemy mogli mówić coś na temat zamachów terrorystycznych w europie. Dla mnie muzułmanie będą biegać na ulicy z kosamia każdego dnia. Ścinać jednego za drugim. Może dlatego istnieją fast foody, ażeby było można łatwiej tłuściutkiego upolować. W każdym razie bydło islamskie ma posłużyć do wprowadzenia istnego terroru, abyśmy mogli zjednoczyć się pod wspólnym hasłem New World Order, aby odeprzeć nieprzyjaciela. Na szczęście plan wymknie się z pod kontroli...

Portret użytkownika Zenek :)

  Niedawno w Paryżu miał

 
Niedawno w Paryżu miał miejsce ZAMACH na redakcję jakiegoś prosemickiego brukowca w któym zgineło 12 ludzi. Zamach jak stwierdzili wprost ludzie wywiadu, polityki etc ZOSTAŁ DOKONANY PRZEZ ŻYDOWSKICH BANDYTÓW ze wskazaniem na moSSad. Ale ponieważ goje głupie a władze sprzedajne za tenże bestialski mord w BESTIALSKIM banderowsko-syjonistycznym stylu obwiniono jakiś tam "arabów" jacy nawet w Paryżu nie byli. Ot wybrano sobie kilku małolatów i MEDIALNIE ICH ZABITO.
 
Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to iż tuż po zamachu środowiska żydów francuskich ustami swojego goebelsa jakiego już tu cytowałem stwierdzili wprost iż
 
"FRANCJA MUSI NAPAŚĆ NA SYRIĘ BO ŻYDZI UWAŻAJĄ FRANCJE ZA KRAJ NIEBEZPIECZNY DLA NICH. (mimo iż sami dokonuja tam co jakis czas aktów międzynarodowego terroryzmu jak ten w/w z redakcją tego semickiego brukowca specjalizującego się w profanowaniu i wyszydzaniu innych religii niz żydowskie urojenie zwane judaizmem)"
 
Tak dokładnie tak. TAK ZARZĄDALI WYSŁANIA FRANCUSKIEGO WOJSKA O WALKI Z ASADEM MIMO, IŻJAK DONOSZĄ PROGESTAPOWSKIE SZCZEKACZKI "ŚWIATOWEJ OPINI PUBLICZNEJ", ZAMACHU DOKONAŁI "JORDAŃCZYCY" do czego, podobno, SAMI SIĘ PRZYZNALI ZAMIESZCZAJĄC STOSOWNE OŚWIADCZENIE.
 
Sensu w tym jak widać było żadnego ale do czasu bo do powyższego pisanego przez pustynnych psycholi scenariusza dołożymy obecny news o "oskarżaniu Asada o założenie ISIS" (który, podobnie jak HAMAS, jest przybudówką żydowskiego moSSadu by zawsze był powód do gnębienia i terroryzowania Palestyńczyków czy innych Arabów jakich żydzi chcą okraść z ziemi czy innych bogactw danym im od boga a nie urojenie zwane yahwe).
 
I co mamy?
 
PONIEWAŻ WSZYSCY GŁOŚNO TWIERDZĄ IŻ ZA MASAKRE W PARYŻU ODPOWIADAJĄ GESTAPOWCY Z TELAVIWU (BĄDŻ JAKAŚ KONTROLOWANA PRZEZ NICH EKSTREMA) TO RZECZENI GESTAPOWCY PRÓBUJĄ PO FIASKU PRZYPISANIA TEGO "FALSE FLAG" JORDAŃCZYKOM PRZYPISAĆ OWĄ MASAKRĘ SYRYJCZYKOM BY TAK MIEĆ WYGODNY POWÓD DO NAPASCI NA KOLEJNY KRAJ.
 
ZNACZY MIEĆ WYGODNY POWÓD DO SZCZUCIA NATO DO NAPAŚCI NA SYRIĘ BO TCHÓRZLIWYCH ŻYDKÓW NA TAKI ATAK NIE STAĆ.
 
I CAŁA PROWOKACJA JEST WIDOCZNA JAK NA DŁONI KTO MORDOWAŁ I W JAKIM CELU NIEUSTANIE KRZEWIĄC TYLKO JEDEN ŚMIERDZĄCY CZOSNKIEM I URYNĄ TERRORYZM.
 
I jeszcze jedno, w cieniu żydowskiej masakry dokonanej w Paryżu ich oddziały bandera SS w postaci Prawego Sektora nie bacząć na Mińskie Porozumienie Pokojowe i na to iż w dniu 12.01 prowadzono dalszy ciąg rozmów nad przywróceniem pokoju na Ukrainie wszczęły walki dokonując kolejnych bestialstw skierowanych głównie wobec cywilów Norworosji mając nadzieję iż w ten sposób STORPEDUJĄ wszelkie pokojowe porozumienia i walka i bestialstwa w Noworosji zacznie się na "chwałę demona yahwe na nowo".
 
I że znowu żydki będą mogły rezać ruskich dla urojenia swoich rabe zwanego yahwe.I JUDEOBANDEROWNII jaaką chcą tam na kościach prawowitych mieszkańćów tamtych ziem stworzyć.
 
 

Portret użytkownika Rafał124

Powiem szczerze że nia ma

Powiem szczerze że nia ma większych żmij i obłudników jak pejsate hieny a reszta sprzedawczyków tylko patrzy na siebie , jak można w taki  bezczelny sposób manewrować opinią publiczną uważajać ich za idiotów .  Cały Medialny Czosnkowy Kaberet , żyg..ć się chcę  jak patrzę na te zakłamane mordy. 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Joker

Teraz to ewidentne, że za

Teraz to ewidentne, że za ISIS stoi Izrael. To typowe dla Żydów obracanie kota ogonem, jak z "polskimi obozami śmierci"
 Niezły kawał!!! Asad stworzył państwo islamskie!!!!.
Ewidentny dowód na to perfidne syjonistyczne kłamstwo, to to, że ISIS jest znakomicie uzbrojony i wyszkolony, na co Asad zarówno nie ma środków, jak i terenów do takich ćwiczeń!!!

Miecz nie jest mordercą ale narzędziem w rękach zabójcy...

Portret użytkownika dqwdwq

Zniszczyć Rosji gospodarczo

Zniszczyć Rosji gospodarczo się nie da, trzeba militarnie. Doskonale wiemy jaka będzie reakcja sojuszników Syrii na ewentualne wejście tam wojsk USA i pewnie europejskich, w kóncu "brat" zza oceanu. ISIS to pies, którego specjalnie spuściło się ze smyczy i zaczął gryzć w Europie, a winę trzeba na kogoś zrzucić, a na kogo najlepiej jak nie na Assada? Mogliśmy się tego spodziewać... Teraz stworzenie ISIS ma sens. Ujawnił się prawdziwy cel ukrytej władzy. 

Portret użytkownika Czołgista

Brednie! Assad wymyślił ISIS

Brednie! Assad wymyślił ISIS dobre. Oni alawitów takich jak Assad zabijają niemal w pierwszej kolejności. To sami rebelianci przyczynili się po części że ISIS wygląda jak wygląda. Po za tym z tego co wiem to zarówno rebelianci jak i ISIS trochę ostatnio dostają po łbie od Armii Syryjskiej. Nawet doszło do sytuacji że rebelianci i Armia Syryska spojnie sobie walczyli w jakimś miescie aż tu nagle dali się okrążyć przez ISIS Biggrin Musieli skończyc ten masochizm i połączyć siły.

Strony

Skomentuj