Syryjscy "umiarkowani rebelianci" ścięli palestyńskie dziecko za jego rzekome powiązania z armią rządową

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Islamscy bojownicy w syryjskim Aleppo, eufemistycznie nazywani "umiarkowaną rebelią" walczącą o wolność Syrii, schwytali palestyńskiego nastolatka w pobliżu obozu dla uchodźców Handarat. Jego oprawcy zabili go w okrutny sposób i uwiecznili to na naganiu które trafiło do internetu.

 

Schwytany przez tureckich i amerykańskich sprzymierzeńców chłopiec miał 12 lat. Oskarżono go o szpiegostwo i przynależność do palestyńskiej brygady Liwa al-Quds która wspiera wojska Assada w walce z tzw. opozycją i terrorystami, czego oczywiście nie da się potwierdzić.

"Umiarkowani rebelianci" po schwytaniu go wykrzykiwali charakterystyczne wyrażenie Allah Akbar, które zazwyczaj można usłyszeć w zachodniej części Europy na sekundy przed zamachem. Nie inaczej było w przypadku palestyńskiego nastolatka - islamiści który przewozili go pickupem zatrzymali się, związali mu ręce i położyli na bagażniku, po czym jeden z nich wyciągnął nóż i odciął mu głowę.

 

Incydenty tego typu stały się w Syrii smutną codziennością. Zaskakujące jest jednak to, że tej zbrodni tym razem nie dokonali bojownicy tzw. Państwa Islamskiego, a członkowie opozycyjnej, rzekomo umiarkowanej organizacji Harakat Nour al-Din al-Zenki która otrzymywała od USA wsparcie w postaci broni i pieniędzy. Amerykańskie władze rozważają właśnie czy należy zakończyć dozbrajanie tego ugrupowania.

 

Ze względu na brutalność, nagranie nie zostało udostępnione ale można znaleźć je w poniższym źródle. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika SONIA

nienawiść prowadzi do wojen

nienawiść prowadzi do wojen ,tak jak 2 poprzednie ,też będzie 3 wojna .ludzie niczego się nie nauczyli ,i nie wyciągneli wniosków ,stan sytuacjiw jakiej  jesteśmy przedstawia natura ,jest tyle zła na świecie że natura się buntuje ,to też mówił nam Pan jak bedzie 3 wojna to żeby uratować choć garstkę ludzi Bóg wkroczy by to zatrzymać poprzez straszne kataklizmy ,

Portret użytkownika Angelus

Dowojen prowadzi głupota tych

Dowojen prowadzi głupota tych co wybierają drani do rządzenia. Nie nienawiść prowadzi do wojny, tylko głupota wiernych. Twoim fanatycznym poprzednikom z krzyżami na piersiach i mieczem u boku,  kapłani demona Jezusa wmówili, że innowierców nalezy skłonić do wiary w twojego szatańskiego bękarta, to nienaiwdzili i siekali mężczyzn, kobiety i dzieci "pogan"

Pluję na twojego demona co go bogiem nazywasz...

Portret użytkownika Jupi

A gdzie ty byłeś kiedy owi

A gdzie ty byłeś kiedy owi "głupcy" wybierali dr ani którzy teraz nami rządzą?! Mniemam że jako oświecony i inteligentny człowiek nie mędrkujesz tylko w Internecie ale i w domu i przy znajomych. Osób które podobnie do ciebie myślą na tym portalu jest znacznie więcej więc i one zapewne mają wpływ na swoje otoczenie. Więc nie rozumiem dlaczego nie robicie nic żeby sytuacje poprawić?! Wygląda na to, że wolisz siedzieć i "pluć" przed monitorem obrażać innych i złościć się na cały świat. Za zło, które rządzi tym światem nie ponosi winy Bóg ale ludzie. Ja wierzę w Boga dobrego sprawiedliwego i kochającego. Nikomu na siłę nie narzucam mojej wiary. Dla ścisłości nie glosowalam na obecną partię rządzącą co dla większości będzie sugerowała moją wiara. Denerwują mnie tego typu wpisy gdzie "oswieceni" zwalaja winę za całe zło na świecie na innych!! Założę się że twoi rodzice jako starsze pokolenie jest wierzace i co im też plujesz w twarz za wiarę? Nie wydaje mi się. Zgadzam się tym że historia chrześcijaństwa jest spłukana krwią. Ale ja nie wyznaje Boga w którego imieniu działali Krzyżacy. Nieśli śmierć na innowiercow w imię boga który nie ma nic wspólnego z Bogiem miłości i pokoju. Więc nie rozumiem dlaczego wszystkich wierzących traktujesz jak owych krzyżaków?! 

Portret użytkownika SONIA

po co były krucjaty ?po to by

po co były krucjaty ?po to by powstrzymać mułzumanów ,a Bóg zapowiedział 3 wojnę światową ,powiedział że będzie interweniował bo jesli tego nie zrobi to w 3 wojnie światowej doprowadzimy do całkowitej zagłady ludzkości ,całkowitej  ,Bóg w kroczy by ja przerwać poprzez kataklizmy naturalne ,w tych katastrofach  będzie też wybuchy wulkanów wszystkich na całym świecie co spowoduje 3 dni ciemność i w tych dniach ziemia zostanie oczyszczona z zła i ludzi opięczętowanych przez bestiie ,1 kataklizmem będzie meteor który spowoduje wubuch wulkanów ,który wyłoni się z mgły ja widziałam to wizji w śnie ,nie jesteście sobie wyobraźić co nasz czeka ,i jesteście tego nieświadomi 

Portret użytkownika kamikadze

To tylko psy zasrane, czy tak

To tylko psy zasrane, czy tak tródno złapać za mor....y i powywalać ze wszystkich krajów, niech się leją u siebie i miedzy sobą. Kiedyś mnie to nie ruszało ale teraz jestem mega antyislamistą i gnoił będe kazdego na swojej drodze. Czas pokazać jak trzeba ich trakrtować i co z nimi robić.

Portret użytkownika Mojeimię44

Kilka godzin temu napisalem w

Kilka godzin temu napisalem w poscie ponizej o tym, ze liczba 44 teraz zacznie nagminnie sie pojawiac w mediach. Sprawdzam teraz tvn24 i co widze? Zabito dziennikarza na Ukrainie. Jego wiek 44 lata. To dopiero poczatek. Sami zobaczycie. Ja sie nie dam zastraszyc bo nie jestem sam. Wojna sie zaczela i beda ofiary. Nic nie poradzicie ani wy ani ja. Wasz swiatopoglad tak sie zmieni, ze za kilka lat sami bedziecie chcieli archekracji chociaz teraz ja opluwacie. Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia. Narazie siedzi wam sie wygodnie i komentuje. ja wiem. Jednak za chwile bedziecie szukali wybawienia i kto je wam da demokracja? Przeciez ta was doprowadzila na skraj unicestwienia naszego gatunku. Wy jednak tego nie widzicie. Co moze dyktarura da wam wolnosc albo komunizm? Pewnie. Wszystkie ustroje was prowadzily do wolnosci i milosci. Teraz jak pojawila sie nadzieja to ja opluwacie. Szkoda. Gdyby kazdy wzial sie z was do pracy od zaraz za 2 lata byloby juz w Polsce po referendum o zmianie ustroju. Jednak po co? Mozemy sie w PiSie w pokoju (z angielskiego) na platformie obywatelskiej topic jak idioci. Czyzby to nie dzis wyrzucono z niej 3 poslow do wody na pozarcie rekinow?  A arka plynie, plynie. Nie martwcie sie. Co ma plywac nie utonie. Pracujcie moje male aniolki i archekraci. Podpowiadajcie, tlumaczcie, informujcie. 44 to wasze imie tak jak moje. Tak jak napisano w bibli. Jego imie beda nosily tysiace. Noscie je kochani z duma tak jak ja je nosze z duma.  Powodzenia.

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Portret użytkownika MiamiVibe

Demokracja w zamyśle miała

Demokracja w zamyśle miała być najlepszym systemem, według ciebie będzie to archekracja, ale co się stanie gdy archekracja w przyszłości stanie się tym, czym jest teraz demokracja ? Czytałem Twój szkic, ale nie podoba mi się jedno, ta rada 12 mędrców, która zapala u mnie czerwoną lampkę i stwarza wizję nadużyć i kultu jednostki oraz jawnego niewolnictwa bo będziemy przynajmniej widzieć naszych panów ? Teraz też pewnie jest tych 12 ,,mędrców" tyle że pochodzenia żydowskiego i trzymających całą planetę w łapach. Wydaje mi się, że problemem nie jest system tylko mentalność ludzka. Skąd pewność że tych 12 ludzi z archekracji będzie nieprzekupna, nieomylna i działała dla dobra ludzkości? Jeśli nie, to kto ich rozliczy, gdy najprawdopodobniej otoczą się armią ? 

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika Mojeimię44

Poniewaz medrcem nie moze byc

Poniewaz medrcem nie moze byc ktos z przypadku. Jak czytales to z pewnoscia wiesz, ze medrcy musza sie w jakis szczegolny sposob przyczynic  dla dobra ludzkosci. Musza byc tez fachowcami w danej dziedzinie oraz przejsc szereg testow. Achekracja tworzy "ROPE" rejest osob powiazanych ekonomicznie.  Jest to baza danych z ktorej korzystac bedzie mogl kazdy obywatel. ROPE bedzie nadzorowany przez SIPAR oraz skarb panstwa.  O ROPE masz wiecej w archekracji w temacie : archekracja walka z lobbingem i korporacjami. Nie przejmuj sie kolego. Archekratyczny rzad jest dla ludzi a nie ludzie dla rzadu. Caly czas powtarzam, ze archekracja odmienia oblicze naszego kraju tak latwo jakodejmujac literke "k"  od slowa kraj. Daje w te miejsce wiecej raju. Dla wtajemiczonych. Powiedziane bylo w ksiedze madrosci i innych proroczych ksiegach, ze Bog dajac ludziom nowe przymierze zmieni znaczenie slow wiec to robi. Wraz z archekracja powstanie tak zwane nowomowie np. Slowo kraj zamienione zostanie na raj. Demokracja na demonoracje itd. Tak mialo byc i tak bedzie. Jesli komus sie to nie podoba przykro mi. Opowiem wam kiedys jak to sie stalo, ze zaczalem tworzyc ten system jednak jeszcze nie teraz. W kazdym razie ma to zwiazek z kometa ISON, CERN i hamatwem jakiego doswiadczylem na wlasnej skorze przez tak zwanych "oswieconych" oni doskonale wiedza o mnie. Bog mi swiadkiem. Wiekszosc z nich bedzie robic wszystko, zeby mnie zniszczyc jednak czesc sie nawroci np. Rhiana. Sami zobaczycie. Bedziecie w tv widziec tez jak niektorzy illuminaci zaczna publicznie wymiotowac. W relacjach na zywo w czasie koncertow itd. To jest nie do opisania. 

Cieszy mnie to, ze zauwazyles ze musi sie zmienic mentalnosc ludzka. Zgadza sie ale w demokracji sie ona nie zmieni. Najpierw swiat musi byc bardziej przystepny zeby ludzie nie byli chciwi, zazdrosni i zlosliwi. Czy jest to mozliwe? Oczywiscie, ze tak. Archekracja doprowadza do bardzo waznej rzeczy: sukces jednostki jest sukcesem ogolu. W demokracji sukces jednostki to sukces jednostki ale odpowiedzialnosc za porazke biora wszyscy. Tak bylo ostatnio chociazby z bankami. Jak byla hossa to dzielili zyski? Nie. Jednak jak nastapila bessa musimy za to placic wszyscy. Czemu? Zastanowcie sie prosze. Tylko swiat w stylu Atlantydy da nam poczucie spelnienia. Wszystkie religie czekaly na nowe. Wiec nadchodzi te nowe. Stare zatonie a arka bedzie plywac. Wink

https://plus.google.com/u/1/?hl=pl moje schizmy i przemyślenia

Strony

Skomentuj