Syria zagroziła zbombardowaniem izraelskiego lotniska w Tel Awiwie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izrael, przy milczącej zgodzie Organizacji Narodów Zjednoczonych, dokonuje częstych ataków na Syrię i utrzymuje, że robi to w obronie przed Iranem. Na Zachodnie nie słychać z tego powodu żadnego oburzenia. Władze Syrii uznały, że skoro Izrael może bombardować Damaszek, to Syria zacznie bombardować Tel Awiw.

 

W tym miesiącu, państwo żydowskie już kilka razy dopuściło się agresji wobec swojego sąsiada. Rakiety za każdym razem spadały na międzynarodowe lotnisko w Damaszku. Wyobraźmy sobie teraz, że państwa Bliskiego Wschodu, według własnego uznania, bombardują stolicę Izraela. Cały region prawdopodobnie zamieniłby się w nuklearną pustynię.

Władze Syrii już któryś raz z kolei złożyły skargę do ONZ. Rząd domaga się potępienia ostatnich aktów agresji i powstrzymania Izraela przed kolejnymi atakami. Oczywiście jest to mało prawdopodobne, ponieważ Izrael cieszy się poparciem Francji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

 

Bashar Al-Jaafari, ambasador Syrii w ONZ powiedział, że jego kraj może przyjąć strategię, opartą o prawo do obrony przed agresją. Polityk dodał, że jeśli Izrael zaatakuje międzynarodowy port lotniczy w Damaszku to Syria może uderzyć w lotnisko w Tel Awiwie.

Organizacja Narodów Zjednoczonych praktycznie ignoruje przypadki izraelskiej agresji na Syrię, ale za to bardzo często komentuje i krytykuje rząd w Damaszku. Nie należy spodziewać się jakiegoś przełomu w najbliższej przyszłości, ale pewne jest, że jeśli Syria zechce odpowiedzieć atakiem na atak to zostanie zbombardowana w środku nocy – przy pełnym poparciu Stanów Zjednoczonych.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika Olgierd Szary

I tu cię mam satanisto

I tu cię mam satanisto kremlowski Upadlenkow. Ja najbardziej martwię się 447 podpisanym 9 maja przez Trumpa i jednoczesnym hienowatym sojuszem Putin-Netanjahu tego samego dnia na Placu Czerwonym podczas defilady. USA straciły wiarygodność - tak naprawdę  i w Waszyngtonie i na Kremlu rządzi Chabad, a Żydzi tylko pilnują i sterują oba głupie pieski na łańcuchach - dla swoich interesów. Co właśnie najjaskrawiej wyszło 9 maja wobec Polski - zagrożonej z OBU stron - w imię wielkiej hucpy Tel Avivu. To, że USA to klepnęło - to nie dziwota, bo to cyniczni Anglosasi, ale że Rosjanie na coś takiego pozwalają - i jeszcze klaszczą Putinowi i Kremlowi - i groźbom zrobienia z Polski "atomowej pustyni"... - to zwykła zdrada Słowiaństwa w żywe oczy. Po prostu skrajne zwyrodnienie moralne i umysłowe. No i proszę zauważyć to,  jak satanista kremlowski Upadlenkow, zamiast popierać ze wszystkich sił w ramach chwalenia kierunku zwrotu Polski na "sojusznicze" dla Rosji Chiny.... to wyśmiewa ze wszystkich sił ten BARDZO NIEBEZPIECZNY dla Kremla pomysł obrotu Polski na Pekin - dokładnie z tym samym interesem , tym samym pogardliwym podejściem, i tym samy szermowaniem histerycznymi emocjonalnymi szantażami w rodzaju "rusofobii" - wszytko dokładnie tak, jak to robią Żydzi wobec Polski [z „antysemityzmem” na każdą okazję]. A skoro Upadlenkow postępuje identycznie - to żadnej różnicy miedzy Upadlenkowem, a syjonistą z Chabadu - NIE MA. Ten sam jad, ta sama pogarda, ta sama pycha, ta sama, wiecznie przeczulona na swoim punkcie, a jednocześnie skrajnie agresywna i niemoralna postawa i stawianie się ponad wszelkim prawem moralnym i normatywnym -  opierając się tylko na swoim "prawie" pięści - i na przekonaniu, że IM  się to wszystko należy, a INNI mają tylko pokornie się kłaniać i zaspokajać ich bezczelne żądania.. Cóż - nosił wilk razy kilka...a pycha przed upadkiem stoi...niezawodnie. Smutne, ale prawdziwe i sprawdzone w praktyce. Cóz ta wspólna hucpa Izraela i postawa "giętkiej" i interesownej Rosji śliniącej się na myśl o wojnie Izraela na Bliskim Wschodzie - spowoduje DŁUGOFALOWO [po oderwaniu kuponów krótkofalowych przez Izrael i Rosję] powrotną falę -  świata islamu - i Chin - która zmiecie i Izrael i Rosję. Ale co z tego, że ostrzegam na forum Rosjan jak mogę, skoro pycha przed upadkiem stoi - i głosu rozsądku nie słucha - tylko jeszcze szydzi z ostrzeżeń. Cóż - czyżby potwierdzało się kolejny raz, że pycha rozum odbiera?...

Portret użytkownika UPAdlina

No co ty? Ty mnie masz ukro

No co ty? Ty mnie masz ukro-ana(para)lityku? Buhahahahahaha! Znowu masz odloty umysłowe, hehehehehe!
Nie ma i nie było żadnego "sojuszu" Putin-netanjahu. Podaj wiarygodne źródła potwierdzające te twoje bzdeciny. Gdzie one są? Tylko w twoim chorym ukro-baniaku.
Groźba "atomowej pustyni" jest tylko ze strony bandyckiego uSSmana, który z terenu Polski może posłużyć się prowokacją, co oczywiście spowoduje odpowiedź Rosji. I dlatego priorytetem jest pozbycie się bandyty uSSmańskiego z terenu Polski.
Gdyby obrót Polski był możliwy na Pekin ukro-ana(para)lityku, to automatycznie byłby to także obrót na Rosję, ponieważ obydwa te mocarstwa są obecnie w potężnym strategicznym sojuszu. Jednak taki obrót Polski nie jest możliwy, dopóki rządzi tu bandycki uSSman. Dociera? Dowodów na to dostałeś ostatnio aż nadto. Rzeczywistość brutalnie obaliła twoje pierniczenie o "sojuszu" polsko-chińskim.
Jad ukro-ana(para)lityku to wypływa z ciebie i jest to jad w kierunku Rosji, która w tej chwili jawi się jako polski sojusznik przeciw twojemu nazi-banderlandowi i wspomagającemu go uSSmanowi. Jad ten jest charakterystyczny dla twoich ukro-banderowskich środowisk.
Prawo pięści? Toż to prawo, którego głównym wyznawcą jest bandycki uSSman. Jednak w tej kwestii jakoś nie za dużo kwiczysz trollino od tymy.
Jaka hucpa israhella i Rosji śmieszny klownie? Interesy israhella i Rosji w Syrii nie są ze sobą zbieżne, więc po co znowu się ośmieszasz?
Rosja ślini się na myśl o wojnie israhella na Bliskim Wschodzie? Buhahahahaha! Rosja stara się jak może, aby nie dać sprowokować się przegranemu tam israhellowi. Znowu bredzisz ukro-trollino.
Zmiecie Rosję? Buhahahahaha! Znowu zaczynasz bajdurzyć swoje "przepowiednie", zapominając, że ostatnio sam siebie skompromitowałeś jako "analityka" obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie, gdy rzeczywistość brutalnie obaliła twoje majaki w temacie "sojuszu" polsko-chińskiego. Jak więc chcesz być wiarygodny w temacie przyszłości, skoro nawet teraźniejszości nie jesteś w stanie poprawnie ocenić? Hehehehehe! Zanim zaczniesz biegać, najpierw naucz się chodzić, a jeszcze wcześniej stać. Hehehehe! Zatrudnij się do kabaretu.
PS: To kiedy Chiny wysyłają do Polski swoje brygady aero-mobilne ukro-ana(para)lityku? Hehehehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Olgierd Szary

Upadlenkow - czyli jak Polacy

Upadlenkow - czyli jak Polacy robili powstania przeciw Rosji - to był "rusofobiczny obłęd"? W ogóle niepodległośc Polski to wg ciebie też "rusofobiczny obłęd"? Powinniśmy sami pójśc z petycją do Kremla, żeby zostać przyłączonym do Rosji? Ty naprawdę jesteś "mądry inaczej", jak myślisz, że na to pójdziemy. Ten "rusofobiczny obłęd" Polaków, którzy dobrze pamiętają, jak Rosja postępowała z Polakami od przynajmniej 300 lat, to zwykły REALIZM i zwykła REALNA ocena działań Rosji - zawsze ekspansjonistycznej, pysznej, opartej o armię wg zasad cywilizacji turańskiej. Ten wasz żywy bóg na ziemi na Kremlu...szkoda gadać. Od 1514 - od najazdu Księstwa Moskiewskiego na Rzeczpospolitą - ciagle tylko knujecie przeciw Polsce. Z kim się da - a najbardziej z Germanami, których macie za duchowych braci i podziwiacie. Ukraińcy zreszta też - i dlatego własie to Polska jest ostoją prawdziwego Słowiaństwa, a nie Rosja i Ukraina, której Mongołowie wydarli dusze słowiańską i dali azjatycką.

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika UPAdlina

A kto tak powiedział ukro-ana

A kto tak powiedział ukro-ana(para)lityku? O czym ty bredzisz? Dzisiaj Polska nadal nie jest suwerenna, ale jakoś nie kwiczysz w kwestii jej okupanta zza oceanu, tylko pieprzysz o zagrożeniu rosyjskim. Ciekawe, że okupujący Polskę uSSman nie jest powodem twoich zmartwień i kwików.
Kto "my pójdziemy"? Już ci mówiłem, że udawanie przez ciebie Polaka może tylko rozśmieszyć, bo albo jesteś bander-ukrem, albo potomkiem wysiedleńców zachodnio-ukraińskich z akcji "Wisła". Tylko ta nacja charakteryzuje się takim obłędem rusofobicznym, jaki ty prezentujesz.
I znowu ględzisz o nieistniejącym już dziś świecie sprzed 300, 200, 100 lat, ale jakoś nie pokwikujesz w temacie obecnych problemów Polski, które nazywają się BANDYCKI USSMAN. Dlaczego? Bo może te problemy narodu polskiego ci pasują, co? Jednocześnie ględząc o przeszłości próbujesz odwracać uwagę Polaków od obecnego okupanta i ciemiężcy, tak? Nie z nami te numery ukrze.
Z germanami to raczej wy zachodnie bander-ukry zawsze się kumaliście i kumacie. Zapomniałeś już ukro-ana(para)lityku? Zwracanie więc uwagi przez was innym w tej kwestii jest co najmniej śmieszne.
Ostoją Słowiaństwa jest wiele krajów słowiańskich. Polska na pewno, ale także Rosja, która nie uległa zachodnim banksterom dzięki Putinowi i na pewno Serbia. Także wschodnia Ukraina, ale bez waszego zachodnio-ukraińskiego banderowskiego szamba, gdzie w dużej części mozna spotkać u jej mieszkańców haplogrupę charakterystyczną dla turków. Poniał ukr? Niech więc ukr nie pitoli farmazonów.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Kwazar

Szary ty fajny gość jesteś

Szary ty fajny gość jesteś ale gdyby dać taką władzę Niemcom, taką jak Rosjanie nad Polakami mieli w czasie,przestrzeni i tej ogromnej władzy, to jestem pewny że dzisiaj o Polakach nie było by żadnej gadki.Wot tylko mgliste wspomnienie.Więc oto całe szczęscie w twoim "historiofobicznym płaczu" Nieszczęścia wspomnieniu,że to jednak ruscy a nie Niemcy byli.Gdyby to byli Niemcy to coż no cóż....mgliste wspomnienie by było....Kto by płacze histeryczne dzisiaj wylewał i komu ? 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Olgierd Szary

Upadlenkow - w naszej

Upadlenkow - w naszej sytuacji czesto nas ratował dowcip. Obcy i niemiły pysznym - osobliwie nadętym sługusom Berlina czy Kremla. Dlatego własnie podczas II w.św. była akcja AK "odcinek N" i "odcinek R". Ale szczerze - jeżeli wg ciebie sytuacja nas Polaków nie jest dowcipna, to jak niby jest sytuacja Rosjan, mających pod bokiem rywala o rząd wielkości silniejszego i liczniejszego?, zdyscyplinowanego i przyrastającego i rozwijającego się w tempie, który budzi obawy zasadnicze USA?... a co dopiero takiego słabeusza, jak Rosja?, która ze słabą ekonomią to nowego generacyjnie wyścigu zbrojeń wg systemów RMA nie udźwignie, zaś odcinanie kuponów od modernizacji sprzętu post-zimnowojenengo rodem z czasów potęgi ZSRR - właśnie przechodzi w fazę schyłkową..... Nigdy nie bedzie "soujuszu" STRATEGICZNEGO i DŁUGOALOWEGO między tak ekspansjonistycznymi RYWALAMI o Eurazję jak Chiny i Rosja. Oczywiście taktycznie  i przejściowo "wspólny wróg" to USA, ale to gwarantuje taktyczny i przejściowy "sojuszek" [że sprafrazuję twój ulubiony "ataczek"] TYLKO do pewnego momentu. A ten moment, to konkretnie przekroczenie krytycznej dysproporcji Rosji do Chin, a z drugiej strony - pełne bezkosztowe wykorzystanie do końca przez Chiny Rosji jako darmowego "pożytecznego idioty" przeciw USA. Potem będzie: "Rosja zrobiła swoje, z Rosji na arenie międzynarodowej już pożytku dla Chin nie będzie, teraz nadszedł czas "Wielkiego Renesansu Chin" - i Chiny muszą połknąć Rosję - by mieć wzrost siły, zlikwidować zdradliwego rywala w Eurazji [i zwłaszcza, by zlikwidowac same ryzyko obrotu zawsze zdradliwego Kremla na USA]- i by mieć kontrolowany bufor Syberii od Arktyki  - pod arktyczne stałe bazy chińskie dla przechylenia szali i osiągnięcia dominacji floty chińskiej w rywalizacji w Arktyce przeciw US Navy. Bo kto panuje w Arktyce, ten ma najkrótszą drogę dla rakiet i hipersoników z boomerów na linni Azja-Ameryka - na tym polega tzw. strefa Seversky'ego. Można sprafrazować Dugina: "Chiny nie są zainteresowane istnieniem Rosji w żadnej postaci" ponieważ Rosja, a zwłaszcza Syberia, są BEZWZGLĘDNIE potrzebne Chinom dla wygrania geostrategicznej rozgrywki z USA o globalną hegemonię. Upadlenkow - ostrzegam ciebie z dobrego serca jako katolik. Pomyśl przynajmniej o swojej rodzinie. Jeszcze dodam, że na poziomie STRATEGICZNYM [dla którego incydenty np. z aresztowaniem chińskiego szpiega - SĄ BEZ ZNACZENIA] - jest jakby odwrotnośc stosunku Chin do Rosji. Czyli możnaby to sprafrazowac: "Chiny są zainteresowane STRATEGICZNIE w utrzymaniu się Polski jako bufora między Kremlem a Berlinem, by nie powstało konkurencyjne supermocarstwo od Lizbony do Władywostoku, silniejsze od Chin". Stąd i knowania i zwąchiwanie się hien jak pakt Putin-Netanjahu [czyli pakt Stalin-Hitler BIS] nie budzi we mnie na poziomie STRATEGICZNYM poczucia zagrożenia - bo egoistyczny interes Chin w utrzymaniu się Polski - oraz WIĘKSZA siła wpływu Chin, niż Rosji i Izraela razem wziętych - STRATEGICZNIE DŁUGOFALOWO dobrze rokują dla Polski. Dla Rosji ta sytuacja względem Chin jest STRATEGICZNIE tylko czekaniem na wyrok Chin. Które to Chiny spokojnie odrobią lekcje i wszystko przygotują - bo tam planuje się na dekady do przodu - i jak już będą gotowi - połkną Rosję jak kameleon muchę. Przed czym jeszcze raz ucziciwe uprzedzam jako katolik.

Portret użytkownika UPAdlina

Mówisz raczej o sobie ukro

Mówisz raczej o sobie ukro-sedesie, Jako chazarsko-banderowska menda wielokrotnie próbowałeś nawoływać Polaków do ataku na mocarstwa światowe celem depopulacji narodu polskiego.
Chińczycy podbiją Rosję? Buhahahaha! Przyszedłeś wspomoć swojego przygłupiego koleżkę z banderowni od tymy w waszym prymitywnym bełkocie? Hehehehe! Sobie, a muzom ukro-bander-trollu. Dwa głupki stworzą tylko 2x więcej głupoty, hehehehe!  
PS: Chiny podbiją Rosję tylko w waszych chorych ukro-majakach, hehehehehe! Poniała ukro-banderowska menda zwana sedesem, żyjąca za hrywny pierdoszenki?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Ja nie wychwalam Poroszenki,

Ja nie wychwalam Poroszenki, ani pańśtwa ukraińskiego, a UPA potępiam. Ty za to kochasz pancia Putina, bronisz jak lew bandyckiego państwa rosyjskiego i ogólnie jesteś zażartym zwolennikiem terroru i zamordyzmu. I tu wychodzi całe łgarstwo, które wyssałeś ze swoich mongolsko-chazarsko-bolszewickich przodków. Waszym orężem zawsze było kłamstwo.

Portret użytkownika UPAdlina

Nie ma za co wychwalać

Nie ma za co wychwalać banderowca pierdoszenki. Przynajmniej z punktu widzenia Polaka. Natomiast Putina popieram, bo każdy kto zwalcza banderyzm i jego uSSmańskiego sponsora działa z korzyścią dla Polski. Masz z tym jakiś problem, to idź się wypłacz na ramieniu tymy. Dla Polski działania Putina w tej kwestii są pożyteczne. Oczywiście dla środowisk banderowskich nie są, więc kwiczysz w niebogłosy.
Zażartym zwolennikiem terroru i zamordyzmu jesteś ty, co udowodniłeś namawiając Polaków do prowadzenia wojen z mocarstwami światowymi i do zestrzeliwania cywilnych samolotów. Taka wasza chazarsko-ukro-banderowska natura, którą próbujesz tu ukryć, ale głupota ci na to nie pozwala i demaskujesz się notorycznie sam, hehehehe! Takie geny, hehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Przeczytaj jeszcze raz idioto

Przeczytaj jeszcze raz idioto. Ja nie popieram środowisk banderowskich, ani państwa ukraińskiego. Ty za to popierasz KGBowca Putina i bandyckie państwo kremlowskie. Więc to ty jesteś kacapskim trolem na usługach Putina o którego zdrowie tak się obawiasz... Kiedy napisałem, że Estończycy mogli zestrzelić samolot, który wielokrotnie, ostentacyjnie naruszał przestrzeń powietrzną tego kraju... to aż tak straszne wrażenie to na tobie zrobiło, że przeżywasz to do tej pory? Przecież twoi kacapscy koledzy zestrzeliliby estońskiego prezydenta ze 100 razy, gdyby latał nieproszony nad Rosją. Oczywiście innym nie wolno, ale panciowi wolno wszystko. Oczywiście to ciągłe zbaczanie z tematu i przekręcanie postów sprzed pół roku ma przykryć to, że nie masz jak się wybronić z tego, że mnie z Ukrainą nie łączy nic, a ciebie z Kremlem wielka miłość.

Portret użytkownika UPAdlina

Wiele razy czytałem twoje

Wiele razy czytałem twoje wypociny idioto i wystarczy to, aby sobie wyrobić zdanie. Stwierdziłeś, że "istnienie banderyzmu jest korzystne dla Polski" (to twoje słowa ukro-jełopie). Jednocześnie namawiałeś Polaków do prowadzenia wojen z mocarstwami światowymi (celem depopulacji narodu polskiego) i do zestrzeliwania cywilnych samolotów. Jakie więc wnioski można wysnuć z takich tekstów bander-ukrze? A twój putino-fobiczny i ruso-fobiczny obłęd też jest bardzo charakterystyczny dla banderowskiej ukro-nacji.
Putina popieram ukro-baranie,  bo zwalcza banderyzm na twoim grajdole oraz hamuje jego uSSmańskiego sponsora. Oczywiście to jest niekorzystne dla twoich banderowskich środowisk i stąd taka wasza nienawiść do faceta. I stąd twoje kwiki w temacie.
Nie napisałeś kłamliwy ukro-trollu, że estończycy "mogli" zestrzelić samolot, tylko, że "powinni" zestrzelić, a to wielka różnica moralny degeneracie. Namawiasz więc do terroryzmu kanalio.
Jak na razie banderowski chachle Rosjanie nie zestrzelili cywilnego samolotu nad Rosją, więc nie bredź, że "może by zestrzelili". "Może" to ty jesteś nieco mądrzejszy od meduzy, choć i to nie jest pewne, ukro-trollu.
Tak więc z ukro-banderlandem dużo cię łączy, choć próbujesz się wyperać, ale twoje tekściny jasno to dowodzą. A Putina popieram, bo każdy, kto zwalcza banderyzm na twoim grajdole i jego uSSmańskiego sponsora automatycznie staje się sojusznikiem Polski. Dla ciebie jednak i twoich ukro-środowisk "istnienie banderyzmu jest korzystne", co sam napisałeś, dlatego Putin to dla ciebie wróg. Ale dla Polaków jawi się on obecnie jako sojusznik. Pogódź się z tym ukro-trollu. Poniał chachełek?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj