Syria przyjmie nowe zasady użycia siły, które mogą doprowadzić do wybuchu wojny z Izraelem

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Stosunki między Izraelem a Syrią od dawna były fatalne – zwłaszcza w ostatnich latach wojny domowej. Jednak sytuacja zaczyna ulegać istotnej zmianie. Syria wyraźnie wzmocniła się i zaczęła zagrażać Izraelowi.

 

Władze w Damaszku wprowadzą nowe zasady użycia siły wojskowej, które sprowadzają się do jednej podstawowej zasady – oko za oko, ząb za ząb. Reguły te dotyczą Izraela i jego agresywnych działań militarnych, które dotychczas pozostawały bez konsekwencji.

 

Gdy Rosja straciła w tym roku swój samolot zwiadowczy Ił-20 wraz z 15 członkami załogi podczas izraelskiej agresji na Syrię, podjęto decyzję o wznowieniu dostawy systemów przeciwlotniczych S-300. Nowa broń już znalazła się na wyposażeniu syryjskiej armii, a to oznacza, że izraelskie samoloty wojskowe podczas kolejnych nalotów będą narażone na odpowiedź obrony przeciwlotniczej.

Nastawienie Rosji względem Izraela uległo zmianie, co widać na przykładzie nowych zasad użycia siły. Syria, jeśli zostanie zaatakowana, otrzyma zielone światło do kontrataku. Zgodnie z nowymi regułami, Syria odpowie Izraelowi atakiem o takim samym charakterze, uderzając w lotnisko lub bazę wojskową. Władze prawdopodobnie nie zatwierdziłyby tej strategii bez zgody Rosji.

 

Jakiekolwiek wymiany ognia mogą zapoczątkować otwartą wojnę. Izrael od dawna utrzymuje, że ma prawo bronić się przed przeciwnikami, Iranem i Hezbollahem, nawet jeśli wróg znajduje się na terenie innych państw. Teraz Syria przyjęła identyczną strategię, więc albo zapanuje pokój, albo będzie wojna.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika еuklidеs

Czyli mamy płacić

Czyli mamy płacić "zadośćuczynienie" za to, że oni przeproszą nas za zbrodnie, wyzysk i zniewolenie? Buahahahaha, co za kuszacy deal" ułożyli w swoich koszernych głowkach. Już widzę jak oni po otrzymaniu łupu przepraszają... No tak zapomniałem, że idioci z polinowskiego rządu mogą niestety na to przystać.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

A w dupie mamy ich

A w dupie mamy ich przeprosiny... Ta żydowska swołocz, bez honoru i ambicji, te zasrance nie maja godności.. Mam pewność, że te gnidy wkrótce podzielą los tych. których w czasie II W.S się pozbyli w obozach.. Przysłowie słowianskie: "co komu dajesz, do ciebe wraca".. spełni się, bo to eonowa mądrość naszej rasy. Ja im juz kur*** zapłace!

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Pełna zgoda. Ale zobacz, że

Pełna zgoda. Ale zobacz, że kulą ogon.

Zawsz nas traktowali "z góry". Bezczelnie wpieprzali się we wszystko, przekonani o swojej mocy. Znak, że moc spadła. A ponieważ do tej pory zbieraliśmy bęcki jak Rocky Balboa, to teraz w ostatniej rundzie nasza kolej. Pamiętasz jak to było? Tylko, żeby żaden kutas w gong nie walił przedwcześnie.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

IS RA EL

IS RA EL

IS - ludzka wiedza fizyczny rozwój człowieka (w tym się rodzimy)

RA - szatan pan światła (oślepienie)

EL - boska wiedza duchowa pochodząca od Boga najwyższa forma rozwoju (do tego dążymy)

W dosłownym tłumaczeniu z starożytnego języka Ariów WED to będzie ''szatan stoi pośrodku, rozdziela i rządzi ścieżką człowieka do wyższego rozwoju duchowego'' lud ciemny ogłupiony nie zna prawdziwych znaczeń słów czyli WED.

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Nie wierzyłem że doczekam...

Nie wierzyłem że doczekam... że może na dniach bezkarni i rozwydrzeni syjonaziści dostaną po łapach, daj boże i po łbach... Nie jest Assad małpą z mojego cyrku ale niech się w końcu weźmie za okupantów, da im w kość wtedy, kto wie - może będzie z niego gość!!

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Żydowskie mafie są

Żydowskie mafie są demaskowane na całym świecie ! No nie wierzę :

https://www.youtube.com/watch?v=UagcVD-8mhE

Gadają o tym, jak to naród wiadomo jaki, blokował wszelkie publikacje o nieprzychylnym wydźwięku dla nich w redakcjach Reutersa, Wasington Post i innych gigantach prasowych. O kłamstwie holokaustu !! Nie no, nie wierzę !! W hameryce ujawniają BigKit narodu wys.... !!O uruchomieniu 10.000 aresztowań prominentów kabal, burmistrzów NY, Toronto przez oddziały wojskowe O wodospadzie oskarżeń chazarskiej mafii w Japonii, Korei Pn, i inn. "Ćierkają jak kanarki donosząc na siebie". No pięknie ! Coraz piękniej !! Ale też, że chaos finasowo-giełdowy jest nieunikniony. Stary system waluty "funny money" musi całkowicie upaść. Co niestety ma również spowodować zamieszki. I kilka dalszych, ale mi się nie chce pisać, muszę przetrawić. Onet nie wyświetla pola walut od godziny. Ciekawe.

Polecam. Aa, jest tłumaczenie na polski, napisy, tłumacz aut, czy coś.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ostrożnie z radością to mogą

Ostrożnie z radością to mogą być tylko szatani którzy wyżynają syjon z stanowisk to co przyjdzie po syjonie będzie 2000% gorsze to tak jak u nas PO/PIS. Wiadomo że stary system walutowy musi upaść, nowy pieniądz NWO będzie oparty na CO2 czyli długu energetycznym permanentnym przypisanym do każdego człowieka od urodzenia. (Światowy obóz koncentracyjny.)

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Nie dziadku ! Lukaj Chiny,

Nie dziadku ! Lukaj Chiny, Indie, cały układ BRICS rozlicza się gold yuanach. Będzie zamiana gównowartego, na walutę światową opartą na złocie.  Góra miesiąc i będzie hulać lepiej niż dawniej. Tylko wrzuć tam "parę sucharów" do zamrażarki.

Strony

Skomentuj