Syria ogłosiła zerwanie stosunków dyplomatycznych z Ukrainą

Kategorie: 

Źródło: tg

Syria zrywa stosunki dyplomatyczne z Ukrainą w odpowiedzi na stosowne działania Kijowa – informuje Interfax powołując się na SANA.

 

„Syria zdecydowała się na zerwanie stosunków dyplomatycznych z Ukrainą w odpowiedzi na decyzję władz ukraińskich w tej sprawie” – powiedział agencji rzecznik syryjskiego MSZ.

 

Syryjskie MSZ zauważyło, że Ukraina faktycznie zerwała stosunki z Syrią w 2018 roku. Wtedy władze kraju odmówiły przedłużenia wiz syryjskim dyplomatom, w związku z czym prace ambasady w Kijowie zostały wstrzymane.

 

30 czerwca br. prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że kraj zrywa stosunki dyplomatyczne z Syrią po tym, jak władze syryjskie oficjalnie uznały niepodległość i suwerenność Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika kolo21

Oficjalnie 5 milionó ich

Oficjalnie 5 milionów ich wlazło do nas a jest pewne że wiecej. W 2014 roku 3 miliony razem daję minimum 8 milionów wściekłych ukropów. I dalej włażą jak chcą a polaczki pizdy biją brawa. A za wszelkie podwyżki obwiniają. To wina 500+ To Wina  Tuska. To wina nierobów niezaradnych życiowo itp. Chuj strzela dosłownie.

kolo21

Strony

Skomentuj