Syndrom „długiego Covidu” może dotknąć dziesiątki milionów ludzi w wieku produkcyjnym

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Obecnie tematem numer jeden środowiska medycznego i tych, którzy najwięcej zyskują na pandemii, jest wariant „Delta” koronawirusa. Niektórzy eksperci sugerują jednak, że nadchodzi kolejny wielki problem, określany jako syndrom „długiego Covidu”. O co chodzi?

Nikt dokładnej liczby potencjalnych ofiar tego syndromu nie jest w stanie określić, ale szacuje się, iż w samych USA może być 15 milionów „ofiar”.

„Długi Covid” stanowi wielkie zagrożenie dla narodowych systemów opieki zdrowotnej oraz może spowolnić ożywienie gospodarcze po pandemii. Dlaczego? Wiele wskazuje na to, że średni wiek pacjentów z  tym syndromem, to około 40 lat - jest to więc najlepszy wiek produkcyjny.

Co jeszcze ciekawsze, naukowcy nadal nie wiedzą, jaki będzie dokładny przebieg tej choroby oraz jak wielu pacjentów się z niej wyleczy lub będzie miało przedłużające się w czasie objawy.

Uczeni zagrożenie widzą także w tym, że lekarze będą owy syndrom odrzucać i lekceważyć jako jednostkę chorobową, a to wpłynie na motywacje pacjentów do podjęcia leczenia.

Ciekawe czy jak już medycy uznają, że mamy do czynienia z realnym problemem, a politycy i koncerny to podchwycą, otrzymamy kolejną „genialną” szczepionkę w 30 dawkach, po których znów pojawi się syndrom syndromów i tak w kółko?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika kris001

Pod przykrywką bezpieczeństwa

Pod przykrywką bezpieczeństwa i wygody pojawia się kolejny mechanizm, który ostatecznie doprowadzi do narodowego/globalnego identyfikatora cyfrowego.

Na pierwszy rzut oka wygląda to dobrze, nowocześnie, przyszłościowo, ale jest to tylko kolejny krok w kierunku totalitarnego, cyfrowego gułagu. Dzięki „pandemii” dokonują przyspieszenia wdrażania technologii cyfrowych.

"Pandemia COVID-19" nadała impet rzeczom cyfrowym i zdalnym
W opiece zdrowotnej, "pandemia" doprowadziła do większej cyfryzacji w kontaktach z pacjentami, jak np. teleporady, które mogą być dobrym lub złym narzędziem.

W zakresie regulacji pojazdów silnikowych, "pandemia" przyspieszyła stopniowe przejście do zdalnej obsługi klientów.

„Ewolucja mobilnych praw jazdy i uznanie możliwości dokonywania transakcji bez wymiany fizycznego dokumentu z pewnością pasuje do tego trendu” – powiedział Ian Grossman, wiceprezes usług członkowskich i spraw publicznych Amerykańskiego Stowarzyszenia Administratorów Pojazdów Samochodowych (AAMVA).

Arizona wprowadziła aplikację mobilnego prawa jazdy (mDL) w marcu 2021 roku. Eric Jorgensen, dyrektor Departamentu Transportu w Arizonie, kieruje powstającą w swoim stanie inicjatywą mDL.

„Właściwie nienawidzę terminu „mDL”, ponieważ nie rozpoznaje on mocy tego, co tutaj robimy” – powiedział. Arizona nazywa swoją aplikację AZ Mobile ID. „Cała koncepcja polega na tym, że zapewniamy sposób na zdalne uwierzytelnianie osoby, aby zapewnić zaufaną tożsamość cyfrową, która dziś nie istnieje. Gdy to zapewnimy, otworzymy drzwi do ulepszonych usług rządowych. Ponadto rząd może odgrywać kluczową rolę w ułatwianiu handlu, zapewnianiu lepszych doświadczeń obywateli i zapewnianiu bezpieczeństwa obywatela” - pisze activistpost.com

Technologie są znakomite, każdy je lubi, skracają czas wykonywanej pracy. Jednak nigdy nie mogą być użyte przeciwko ludzkości.

Obecny trend jest taki, że poszczególne państwa wdrażają elementy chińskiego systemu. To tam międzynarodowe korporacje, których właścicielem jest żydowska finansjera, przetestowały elektroniczną tożsamość człowieka.

Dzisiaj, są gotowi do wdrożenia jej na cały świat. W USA już poszczególne stany wykonują ten plan.

Trafi on do Polski i do każdego państwa świata.

Być może ta cała akcja szczepień kowidowych jest przykrywką pod coś większego.

My tu walczymy, aby nie było przymusu szczepień, a oni po cichu wdrażają ustawy w samorządach, w miastach i już wdrażają technologię identyfikacji cyfrowej.

Być może te kowidowe szczepionki są przynętą, aby nas zająć walką w tej materii. Natomiast odpuszczamy coś równie niebezpiecznego, albo jeszcze gorszego od przymusu szczepień kowidowych.

Kiedy wdrożą w twoim rejonie zamieszkania elektroniczną tożsamość, pozbawią cię papierowych dokumentów, pozbawią cię papierowej waluty, to osiągnęli cel zniewolenia ciebie.

Teraz w dowolnej chwili, mogą zamknąć ci dostęp do twojej elektronicznej tożsamości, tak jak robi to facebook.

Na początku dostaniesz ostrzeżenie, później wyłączenie konta na dzień, tydzień, miesiąc...

Za co wtedy będziesz żył, jak będziesz opłacał rachunki, podatki, skoro nie masz dostępu do swojego konta?

Przyjdzie komornik i zlicytuje cię, ponieważ nie płacisz podatków, rat kredytowych...

Trafisz na ulicę.

Dlaczego?

Bo wprowadzili tożsamość elektroniczną...

Bo twoje poglądy były sprzeczne z poglądami płynącymi z głównych mediów...

Albo się dostosujesz, albo skończysz na ulicy, pod mostem....

Portret użytkownika Ruchomy Cel

W końcu doprowadzą

W końcu doprowadzą zdesperowanych ludzi do tego, że będą samodzielnie i skutecznie podpalać miejsca zamieszkania oraz posiadłości różnego typu "gnębicieli". 
Wtedy już nie pomogą żadne "systemy ochrony". 
Szczególnie w przypadku sprzyjających podpalaczom, odpowiednio mocnych wiatrów.

 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Quark

Taa , a to że ci wszyscy

Taa , a to że ci wszyscy uczciwi i mądrzy ludzie którzy nie bali się mówić co myślą i robić co mówią na przekór wszystkim za co byli prześladowani , więzieni , paleni na stosach , mordowani , torturowani i gnębieni na wszystkie inne sposoby z wbijaniem na pal włącznie to też pewnie "dopust boży" .. tak miało być co ? Tobie od tych szóstek to już się całkiem w głowie pomieszało . Jaki jest sens w selekcji NEGATYWNEJ  , gdzie ktoś (niby Bóg) miałby tak wszystko zaaranżować aby doprowadzić cywilizację do upadku i degrengolady ?? Mamy się "nawracać" ? To może od razu przyłączyć się do tych marszów modlitewnych do których nawołuje magister ? Spróbuj sobie przypomnieć ile zbrodni zostało popełnionych w "imię boże" i z biblią w ręku !? 

Szczepionka ze skutecznością 66,6% ....

Przecież to absolutnie NIEMOŻLIWE bo o skuteczności jakiegokolwiek preparatu medycznego decyduje odpowiedź biologiczna organizmu a nie czyjeś wyliczenie w laboratorium. A jedyną wartością w Biblii oprócz tekstów historycznych są nauki Jezusa odnoszące się do zachowań społecznych , psychologii i autorefleksji , a nie jakieś tam "przepowiednie apokaliptyczne".

Strony

Skomentuj