Syn Elona Muska oficjalnie zmienił płeć i imię

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Sędzia Sądu Najwyższego hrabstwa Los Angeles przychylił się do wniosku osiemnaletniego dziecka amerykańskiego biznesmena Elona Muska o zmianę płci i nazwiska - informuje TMZ, powołując się na dokumenty sądowe.

 

Urodzony Xavier Musk stał się Vivian Jenna Wilson. Należy zauważyć, że Wilson to nazwisko panieńskie matki nastolatka. Według publikacji Vivian Jenna wkrótce otrzyma nowy akt urodzenia.

 

Musk poślubił kanadyjską pisarkę Justine Wilson w 2000 roku. W 2002 roku jego żona urodziła syna o imieniu Nevada, który zmarł dziesięć dni później z powodu zespołu nagłej śmierci niemowląt.

 

Następnie żona Muska urodziła bliźnięta - Xaviera i Griffina oraz trojaczki - Damiana, Kaia i Saxona. Wcześniej informowano, że Xavier Musk postanowił zdystansować się od Elona Muska. Nastolatek wyjaśnił, że nie chce być w żaden sposób związany z biologicznym ojcem.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika o

kto bogatemu zabroni byc

kto bogatemu zabroni byc debilem,

skoro facet chce dawac dupy jego sprawa,

ile kobiet wolalo by byc facetami wymiana plci jest zla moze przenoscie mózgi z ciala do ciala zamiast takich bzdur

Talin robisz pudelka zamiast zmiany na ziemi to zmiany płci ogarnij sie

Skomentuj