Symboliczny Zegar Zagłady wciąż pokazuje godzinę 23:57

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net

Zespół z Bulletin of the Atomic Scientists ostrzega, że grozi nam wielka katastrofa ale świat nie podjął jak dotąd żadnych konkretnych działań aby uchronić cywilizację przed jej upadkiem. Nie zdołano jeszcze rozwiązać "starych" problemów a tymczasem na horyzoncie pojawiają się kolejne.

 

Naukowcy postanowili, że symboliczny Zegar Zagłady nadal będzie wskazywał godzinę 23:57. Do największych zagrożeń dla ludzkości zaliczono zbrojenia i modernizacje arsenałów nuklearnych, zachodzące zmiany klimatyczne oraz konflikt między Stanami Zjednoczonymi a Rosją. Gdyby te mocarstwa wypowiedziały sobie otwartą wojnę, najprawdopodobniej zostałaby użyta broń jądrowa.

 

Stwierdzono że porozumienie nuklearne z Iranem oraz rozmowy w Paryżu w sprawie zmian klimatu i ograniczenia emisji gazów cieplarnianych były bardzo ważne, ale musimy rozwiązać jeszcze wiele innych kwestii. Wskazano na konflikt syryjski i ukraiński, napięcia na linii NATO-Rosja, spór o wyspy na Morzu Południowochińskim oraz stale powiększający się arsenał broni masowego rażenia w Chinach, Indiach, w Pakistanie i Korei Północnej.

 

Co więcej, rozwój technologiczny również niesie ze sobą kolejne zagrożenia. Uczeni przyznali że biotechnologia, sztuczna inteligencja i cyberataki mogą wywołać kryzys na skalę globalną. Zarząd z Bulletin of the Atomic Scientists postanowił nie ruszać wskazówek Zegara Zagłady ale dodał, że "decyzja ta nie jest dobrą wiadomością, a wyrazem konsternacji, że światowi przywódcy nadal nie potrafią skupić swoich wysiłków i uwagi świata na redukcji skrajnego niebezpieczeństwa, jakie stwarzają arsenały broni nuklearnej i zmiany klimatu".

 

Aby uchronić świat przed zagładą, mocarstwa powinny znacznie zredukować wydatki na modernizację broni jądrowej i przyspieszyć proces rozbrajania, stawić czoło Korei Północnej, ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, rozwiązać problem z odpadami nuklearnymi i stworzyć nowe instytucje, które mogłyby zająć się badaniami nad przyszłymi zagrożeniami, jakie mogą stwarzać nowe technologie. Zaskakujące, że naukowcy nie wymienili kryzysu migracyjnego w Europie, który przecież stanowi poważne niebezpieczeństwo na naszym kontynencie.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/zegar-zaglady-nadal-wskazuje-godzine-2357

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Zafgłada idzie na Europę i

Zafgłada idzie na Europę i USA bo elity chcą się same unicestwić, to znaczy wszystkich oprócz nich samych ! Stanisław Krajski wydał książke w ostatnim czasie o nadchodzącej zagładzie, zobaczcie o czym jest !
Czy masoni wyznają islam?
Czy Allah i bóstwo masonerii są tym samym?
Islam i kabała
Nawet syn sułtana należał do masonerii
Islam: „Chrystus nie jest Bogiem ani nawet synem Bożym”
Islam: „Chrystus przyjdzie w dniach ostatnich by zniszczyć chrześcijaństwo”
Kto promuje w Polsce Islam?
Etniczna trąba powietrzna
Hidżra – islamizacja i podbój poprzez „wędrówkę ludów”
W jaki sposób George Soros wspomaga „uchodźców”?
Powiązane z Sorosem ośrodki polskie wspierające „uchodźców”
„Czy czujecie smród nadchodzącej świętej wojny?”
Europa popełnia samobójstwo
Zaślepieni krótkowzrocznością i głupotą Politycznie Poprawnych, nie zdajecie sobie sprawy lub nie chcecie zdać sobie sprawy, że toczy się już wojna religijna. Wojna, którą oni nazywają dżihadem. Wojna, która (…) ma na celu podbój naszych dusz i zlikwidowanie naszej wolności. Wojna, która jest prowadzona po to, by zniszczyć naszą cywilizację…(…) Otępieni propagandą fałszu nie przyjmujecie do wiadomości, że jeśli nie zaczniemy się bronić, jeśli nie będziemy walczyć, dżihad zwycięży. (…) Zmiecie naszą kulturę, naszą sztukę, naszą naukę, naszą tożsamość, naszą moralność, nasze wartości.

Dr Stanisław Krajski - "Uchodźcy, Islam, Masoneria" - wykład - 12.01.2016
https://www.youtube.com/watch?v=HrZWl_XgGlc
 
r Stanisław Krajski - "Uchodźcy, Islam, Masoneria" - II część wykładu
https://www.youtube.com/watch?v=t9FIKHYLVvM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika N1KT

To wiedziałem już  w marcu

To wiedziałem już  w marcu 2011r. chcą się unicestwić bo nie mamy szans z Fukushimą (5 lat minęło i nic nie wymyślili, a promieniowanie uwaga: jest 24 razy większe aktualnie w tej chwili, niż w 2011 zaraz po wybuchach Fukushimskich reaktorów. Tam na miejscu nie w środowisku całej planety. Co uniemożliwia wchodzenie na teren zakładu ludzi.) Mamy realny koniec świata o którym się nie informuje i nic nie mówi - a ciekawe że było już tyle końców świata przez całe nasze życie i każdy o każdym bzdurnym końcu światas wiedział a były takie końce świata że ludzie nawet przed datami końca świata odbierali sobie grupowo życie - ciekawe że wszyscy to wtedy wiedzieli (skąd ? jak nie było internetu w tamtych czasach ?). Ciekawe jest to że każdy koniec świata przez to że nie doszedł do skutku został wyśmiewany i tym samym została ignorancka prześmiewcza myśl w głowach ludzi o każdym kolejnym końcu świata. Tym czasem kiedy mamy realny i prawdziwy koniec świata, prawie nikt o nim nie wie i nikt o niczym praktycznie nie informuje. (robią to jednostki na skalę danego państwa). To też właśnie jest dowód na to że jest to prawdziwy koniec świata bo nie informują a o bzdurnych końcach każdy wiedział...
 
https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today

Portret użytkownika SONIA

Nur fur Deutsche. Uznaliście

Nur fur Deutsche. Uznaliście siebie samych za nadludzi, a przez uczynki wasze staliście się gorsi niż wilki i hieny, gdy nie oszczędziliście ani żywych, ani umarłych i pohańbiliście zwłoki tych, którym wydarliście życie. Przydaliście nowe zbrodnie do starych, a krzyk pomordowanych Żydów przyłączył się do starych, wołaniem krwi, ludów zapomnianych.
Biada przede wszystkim wam Prusacy, wodzowie i nieprzyjaciele. Przyszły już dwa uderzenia wichru i upadło Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego oraz moc sroga synów Północy. A przyjdzie trzecie uderzenie, a wtedy biada i Berlinowi. Los Berlina będzie jak los Niniwy, bo gdy padnie w gruzy, nie odbuduje się już więcej. Wicher pustyni zasypał piaskiem Niniwę, choć była większa niż inne miasta starożytności.
Puszcza będzie szumiała nad gruzami Berlina- miasta zbrodni i pychy. Będzie to szczęście dla ciebie, Germanio, jeżeli inny obejmie władzę nad tobą, jeżeli obmyta strumieniem krwi i łzami późnej pokuty, usłuchasz innego głosu, poznawszy w czym była twoja wina i zguba twoja. Nie ci, bowiem są wybrani, którzy się za takich uznają. Inni, którymi gardzicie w pysze, wyprzedzają was w słowie i mocy.
Biada i tobie dumny Albionie, kupczący krwią cudzą. Ciąży na tobie krzywda. Wybrałaś sobie zamiast Boga mamonę, a wzgardziłeś Prawem Moim i stolicą Piotrową. Posłałeś żołnierzy i kupców w dalekie kraje dla mocy swojej i zysku swojego, a o chwałę Moją nie dbałeś. Z winy twojej nie zostały chrześcijanami całe plemiona, ani też o duszę synów własnych nie dbałeś. Skrusz się, póki czas, i nawróć się do Mnie, Pana twego, i uznaj sługę Mego nad sobą.
Biada wam, wszyscy czciciele złotego cielca, albowiem swoim uczyniliście zysk i okryliście hańbą ziemię, a lud przez krzywdzenie wydaliście na łup kłamstwa i nienawiści, który uwiedliście obietnicami wolności i zemsty. Na was to, bankierzy o zamkniętych dłoniach przez chciwość i sercach skamieniałych, spada ciężar potu i łez wyzyskiwanych, i ciężar krwi, którą przelewają niszczący się w zaślepieniu.
Biada wam, gorszyciele i deprawatorzy dusz. Krótkie są dni panowania waszego. Koniec wasz będzie wśród płomieni razem z bestią, której służycie. Gdy zagrozicie Zachodowi, miecz od Wschodu na was spadnie. Ludy żółtego Goga i Magoga postawiłem na straży bezpieczeństwa Europy.
Oddaliście się na służbę nienawiści, przez nienawiść będziecie ukarani. żal jest mi ludu, który cierpi, żal mi dzieci, z których uczyniliście synów kłamstwa i nieprawości. Nie zostawię ludu w waszej mocy ani nie wydam najwierniejszych na tej ziemi na skażenie. Oburzy się na gorszycieli ziemia i morze, i powstanie przeciw nim ogień i bałwany. Biada światu za zgorszenia. Znam tych, których oczy są zaślepione, a serca oszukane. Skarcę władających narzędziem, a nad narzędziem zlituję się.

Portret użytkownika Asiek

Całe chrześcijaństwo to

Całe chrześcijaństwo to zbrodnia przeciwko ludzkości (czyli prawdziwym czystym formom ludzkim).
 
Ofiara człowieka na krzyżu jest złamaniem odwiecznego prawa któremu podlegają zwierzęta. Ciała istot ludzkich są nietykalne dla zwierząt (krew ludzka też). Poprzez tą haniebną ofiarę udostępniono wszelkim zwierzętom i robalom spożywanie ciała i krwi ludzkiej bezkarnie.
 
Dokonały tego istoty ludzkie wysokiego rodu - czyli nasi lokalni jaśnie bogi. Zdradzili własną rasę i handlują ciałami i krwią ludzką na potęgę. Robalom (ups szanownym przybyszom z kosmosu) udostępniają krew i ciała ludzkie na talerzu podając im je do stołu z uniżonym ukłonem. Oni są wyższą formą istoty ludzkiej i w taki sposób upodlili wszystkich ludzi.
 
Chrześcijaństwo to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Portret użytkownika jvk_2012

Żeby uchronić świat przed

Żeby uchronić świat przed zagładą, to bez żadnych niepotrzebnych badań od dawien dawna wiadomo, że trzeba:
Stosować W PRAKTYCE Prawa Boskie. Sprawić, aby prawo i sprawiedliwośc były wszędzie obecne. I tyle. A co z tego wynika?
- Udostępnić ludzkości wolną energię.
- Włączyć zabiezpieczenie Wielkiej Piramidy.
- Zamknąć w więzieniach i zesłać na ciężkie roboty wszystkich klakierów NWO.
- Przestać finansować wojny, migracje, niepokoje.
- Skończyć z głodem i chorobami na całej Planecie Ziemia.
- Zmienić system oświaty, by uczyć rozwoju duchowego.
- Przestać mordować prawdziwych naukowców, których wiele odkryć jest tak zbawiennych.
 
No i kilka jeszcze spraw o takim charakterze, gdyż bez zmiany świadomości, to i tak nic z tego nie będzie. 

Strony

Skomentuj