Sylwia Spurek, proponuje kompletny zakaz jeździectwa

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Współpracowniczka byłego Rzecznika Praw Obywatelskich pani Sylwia Spurek, dostała się do Parlamentu Europejskiego z list nieistniejącej już partii Wiosna Roberta Biedronia. Od początku swojej kadencji zasłynęła z szalonych teorii jakoby należało zakazać mleka bo jest ono skutkiem gwałtu jakiego na krowie dopuszcza się byk. Niedługo potem wezwała do likwidacji hodowli zwierząt w jakimkolwiek celu i zakazu wędkarstwa. Wygląda na to, że zatęskniła ona za uwagą mediów, a niedawno za cel wzięła sobie stadniny koni.

 

Fanatycy klimatyczni opowiadając o gwałconych kurach i krowach dają do zrozumienia, że po węglu obrali sobie kolejną ofiarę, którą zostanie hodowla bydła i drobiu. Ich zdaniem ludzie powinni być wegetarianami, a z produkcji mięsa należy zrezygnować, dlatego będą usilnie zmieniać nasz świat wedle swoich oczekiwań. Wygląda na to, że każdy obszar zachodniej cywilizacji dotyczący w jakimś stopniu zwierząt, zacznie być demonizowany, o czym najlepiej świadczy niedawny wywiad pani Spurek, dla portalu Interia.

 

Europosłanka, powiedziała w nim, że jest przeciwnikiem wszelkich form "wykorzystywania" zwierząt do sportu, rozrywki, badań i testów. Po pytaniu redaktora Spurek przyznała bez wahania, że dotyczy to również jeździectwa. Wdała się ona nawet w krótką wymianę zdań na tweeterze z liderem PSL, Władysławem Kosiniakiem Kamyszem. Polityk zwrócił uwagę na absurdalność tez głoszonych przez europosłankę, która w odpowiedzi poinformowała go iż "broni systemu, w którym zwierzęta są wykorzystywane i zabijane".

Niestety, żyjemy w czasach, w których tak skrajne postrzeganie rzeczywistości, zaczyna być wdrażane w formie prawa. Jak zauważyła Sylwia Spurek, jazda konna została wykluczona z Igrzysk Olimpijskich. Wiele wskazuje na to, że wyrażanych przez panią Spurek teorii nie można zbyć wzruszeniem ramionami, jako kolejną lewacką głupotę, bo to co dla większości ludzi brzmi jako szaleństwo, jest gorliwie promowane przez europejską lewicę.

 

Niedawno opublikowano badanie stwierdzające, że hodowla zwierząt na mięso odpowiada za prawie 60% wszystkich gazów cieplarnianych pochodzących z produkcji żywności. Co z tego wynika? Zdaniem lewicy ludzie którzy chcą ratować "Matkę Ziemię" muszą przestać jeść mięso, co przełoży się na oszczędności w emisjach gazów cieplarnianych - głównie dwutlenku węgla i metanu. Jest to nic innego jak podbudowa ideologiczna wsparta nauką - coś co obserwujemy od lat w przypadku walki z klimatem.

 

Tego typu praktyki, trwają w najlepsze od dziesięcioleci i możemy się spodziewać kolejnych odsłon ekologicznych szaleństw. Jeśli przyjąć, że pani Spurek po prostu objawia nam to co dopiero szykują architekci nowego porządku, to przyszłość jawi się w ciemnych barwach. Według niej już od 2025 roku nie będzie wolno zakładać kolejnych hodowli zwierząt, a te które pozostaną mają być zlikwidowane do 2040 roku! W międzyczasie do 2030 roku wprowadzi się zakaz eksperymentów na zwierzętach, które - co postuluje pani polityk - mają docelowo zyskać ochronę prawną.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Max 1983

Gorzej jak pani Spurek uzna

Gorzej jak pani Spurek uzna że zakaz powinien też obejmować konie mechaniczne, to wtedy tylko rowery zostają no ale ....tam są pedały a to obraźliwe dla środowisk LGBTQ .Chodzenie piechotą??No ale jak idziemy to depczemy robaki ,mrówki a ja niestety niedawno nie zauważyłem  ślimaka i biedny skończył pod moim butem razem ze swoim domem.To co ja mam zrobić fruwać??

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Franek Morski

"To co ja mam zrobić fruwać"

"To co ja mam zrobić fruwać" zgodnie z wolą kreatorów nowego porządku świata powinieneś z radością przyjąć preparat. Czyli zutylizować się humanitarnie. Na to wychodzi max że w nowym świecie jesteś nie potrzebny a wręcz zbędny, wiesz ten ślad węglowy i inne sprawy, dwutlenek wyngla wy za dużo zasobów zużywacie. Do prawdy to wszystko nie napawa optymizmem.

Portret użytkownika ARTUR

Może należy jej zrobić

Może należy jej zrobić badania psychiatryczne bo wygląda na to że jest seksocholiczką , z braku czasu nikogo właściwie obdarzonego nie poznała więc zajęła się seksem u zwierząt łącznie z gwałtami . Nie żebym miał coś do zoofili bo to ich sprawa do czasu aż nie robią demonstracji po Warszawie i nie chcą swoich teorii wpajać dzieciom w szkołach ale są naprawdę ważniejsze rzeczy od zajmowania się seksem zwierzęcym i obradowaniem o pozycji " na jeżdżca " lub " po bożemu " .

Portret użytkownika irfy

Przestańcie karmić tego

Przestańcie karmić tego trolla. Tej kobiecie właśnie o to chodzi. Regularnie publikuje tego typu pomysły ponieważ wie, że dzięki temu będzie się o niej mówiło. Wszystkie te dyrdymały służą zdobyciu internetowego „fejmu”, bo bez niego ten człowiek nie istnieje. A zaistnieć musi na gwałt, bo co będzie robiła po tym, kiedy skończy jej się kadencja? W jaki sposób ma zejść na ziemię z poziomu „45 tys. na rękę co miesiąc” do poziomu nie wiem, 8 – 10 tys., bo w Polsce nikt jej więcej nie zapłaci? Po czterech latach eldorado, z pensją jak z bajki a do tego darmowym żarciem, dowozem i opieką VIP baba dostanie depresji na samą myśl, że to się może skończyć. Jeżeli przestaniecie pisać o wypowiadanych przez nią bredniach, to w kiblu spuszczą ją nawet jej „ekologiczni” kolesie z zachodu. Bo bez „fejmu” do niczego im się nie przyda.

Portret użytkownika izi

Smutny, bardzo smutny będzie

Smutny, bardzo smutny będzie świat bez koni, krów, świń, kur, gęsi, psów, kotów, królików, chomików, świnek morskich, rybek... Nasze wnuki nawet w zoo ich nie zobaczą, bo lewactwo-robactwo zoo też polikwiduje.

Strony

Skomentuj