Na świecie rośnie apokaliptyczna histeria, Włosi masowo ruszyli do spowiedzi przed 21 grudnia

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Włoscy księża twierdzą, że nigdy nie widzieli takiego strumienia wiernych chcących przystąpić do sakramentu spowiedzi. Nawet w dużych miastach, takich jak Mediolan, w weekendy do kościołów ustawiają się kolejki.

 

Tymczasem operatorzy turystyczni we Włoszech odnotowali bezprecedensowy popyt na podróże na południe od Apeninów. Wiele osób słysząc o potencjalnych powodziach o biblijnych rozmiarach do jakich ma dojść 21 grudnia wybiera się w góry oczekując, że tam łatwiej uda się przetrwać.

 

Ludzie wierzący w koniec świata 21 grudnia 2012 zbierają się masowo we francuskich Pirenejach, w okolicy Bugarach, ale również w Turcji, w okolicach miejscowości Sirnice. Dobry biznes mają też hotelarze z Serbii, z okolic Góry Rtanj. We wszystkich tych przypadkach motorem apokaliptycznej turystyki jest przekonanie, że akurat w tych miejscach można będzie przetrwać to, co ma rzekomo wystąpić 21 grudnia. Niektórzy wierza, że przeżyją tam, bo góry takie jak Pic de Bugarach skrywaja bazy UFO lub piramidy przykryte ziemią jak w przypadku Serbii i w ten dzień ma im to dac przewagę nad resztą ludzkości.

 

Wielkie zainteresowanie tymi destynacjami potwierdza również wzrost ilości wykupionych biletów lotniczych na południe Francji i do Izmiru w Turcji. Prawie wszystkie z nich są wykupywane na daty przed 21 grudnia

 

 

Źródła:

http://www.travelerstoday.com/articles/3941/20121214/end-of-the-world-2012-flights-increase-apocalypse-safe-zones-around-december-21-doomsday-travel-bugarach-france-sirince-turkey.htm

http://www.vesti.ru/doc.html?id=985036&cid=9

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika MagdalenaS Struska

Cyt. "że akurat w tych

Cyt.
"że akurat w tych miejscach można będzie przetrwać to, co ma rzekomo wystąpić 21 grudnia. Niektórzy wierza, że przeżyją tam, bo góry takie jak Pic de Bugarach skrywaja bazy UFO lub piramidy przykryte ziemią jak w przypadku Serbii i w ten dzień ma im to dac przewagę nad resztą ludzkości.
Wielkie zainteresowanie tymi destynacjami potwierdza również wzrost ilości wykupionych biletów lotniczych na południe Francji i do Izmiru w Turcji. Prawie wszystkie z nich są wykupywane na daty przed 21 grudnia "
Jak narazie jest pusto w Bugarach o czym pisłam w poprzednich postach. Jednak od wczoraj wzmożono siły policyjne by były przygotowane na 21.12.12. rzeczywiście lotniska w carcassonne, Tuluzie, Montpellier,Perpignan mają byc przepełnione turystami.
W szkołach większośc dzieci nie idzie do szkoły z powodu piątku....poprostu dziwne ale taka jest tu atmosfera.  Pozdrawiam

Portret użytkownika zbyszek19753

Spowiedź dla Polaków, tu

Spowiedź dla Polaków, tu trzeba egzorzyzmować szczególnie duchowieństwo.
Oto przykład;
I co Wy na TO?
Dnia 11.12.2012r. w TVP-info. zamieszczono informację, że wandalista chciał sprofanować obraz “Czarnej madonny”, rzucając żarówką z czarną farbą w obraz. Wandala ukarano aresztem. Była informacja aby napisać w tej sprawie swój komentarz – Napisałem…:“Czarna madonna” (13 liter, energia diaboliczna) jak informuje Apokalipsa św. Jana (pod wersetem 13)  … Bestia-wszetecznica wlała się w obraz, który ma ranę ciętą od miecza. – Każdy kto hołubi, oddaje obrazowi cześć z własnej woli deklaruje podległość siłom ciemności. Szczególnie w pieśni …“czarna madonno jak dobrze twym dzieckiem być”.  Zadeklarował tą podległość Woj-od-tyłka, w słowach “Totus-Tuus”.  Zniósł klękanie przy przyjmowaniu Komunii św., na klęcząco, co było zadeklarowaniem podległości Jezusowi Chrystusowi, a zezwolił klękanie przed sobą, całowanie po rękach, stawianie sobie pomników. I tak na własne życzenie mamy “bożka” i ogólne opętanie.  Więcej informacji znajdziesz na; www.powrotdonatury.net.pl – w czytelni i tematach: Antychryst zdemaskowany, Święty czy anty-święty, Rabin Watykanu, Słowa Boga Ojca do ludzkości. itp. tematyce.
Po ok. 20 minutach artykuł ze strony skasowano z informacją, że jest niezgodny z regulaminem. Czyżby tvp-info, popierało; bożka, opętanie i nasilające się kataklizmy w zapowiedzi Gniewu Bożego?
 

Portret użytkownika masło

JPII napisał w testamencie że

JPII napisał w testamencie że nie życzy sobie stawiania pomników ze swoją podobizną i chce aby pieniadze na pomniki zostały przeznaczone na jakieś szczytne cele np. pomoc biedakom itp.
sam jestetś karol od tyłka, bo tyłkiem myślisz

Strony

Skomentuj