Na świecie odbył się Marsz Miliona Masek - w Londynie doszło do starć z policją

Kategorie: 

Źródło: Twitter
5 listopada, czyli podczas Dnia Guya Fawkesa, na całym świecie odbywały się demonstracje organizowane przez grupę Anonymous. Ludzie protestowali przeciwko władzy, korupcji i inwigilacji społeczeństw. Jest to kolejny tego typu marsz o globalnym zasięgu.

 

W wielu miejscach świata protesty miały charakter pokojowy a policja nie musiała interweniować. W amerykańskich miastach, takich jak Nowy Jork, Denver, Chicago czy Los Angeles a także w pobliżu Białego Domu nie doszło do żadnych incydentów. Lecz w Waszyngtonie aktywiści w pewnym momencie ruszyli w kierunku biura Monsanto, giganta biotechnologicznego, i próbowali wejść do środka.

 

W demonstracji w Londynie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób. W pewnym momencie pokojowy marsz przerodził się w zamieszki - podpalono jeden radiowóz i strzelano fajerwerkami w kierunku policji. Trzech funkcjonariuszy zostało rannych i aresztowano ponad 50 osób.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Won

Anonymous to tylko kolejna

Anonymous to tylko kolejna hołota finansowana przez masonerie do robienia burd przy jednoczesnym roznoszeniu pustych haseł o miłości tak jak to new-ageowcy i inne tego typu debile. Rzeczywiste cele tych krzykaczy są łatwe do odgadnięcia a wystarczy tak jak w przypadku polityków, masonów, iluminatów etc odwrócić ich oficjalne idee. Czyli jeśli niby są przeciwko inwigilacji i korupcji to znaczy że świadomie lub podświadomie wspierają to. Poza tym obalanie władz przez pokojowe protesty jeszcze nikomu nie wyszło. Jakby naprawde chcieli poobalać rządy to uzbroiliby się conajmniej tak jak ISIS i wtedy poprowadzili zorganizowany szturm. A tak bez broni to sie dużo nie nawojują Smile

Portret użytkownika achiles

Wystarczy tylko by

Wystarczy tylko by zastrajkowały wszyscy strategiczne branże niezbędne do funkcjonowania danego kraju, albo skuteczny atak CYBENETYCZNY, na infrastrukturę państwową, bez możliwości tego przez rządy odblokowania i nie będą potrzebne rozlewy krwi w celu niechcianych rządów obalenia w danym kraju.

Portret użytkownika Adam121720

Niech zarabiają jak najwięcej

Niech zarabiają jak najwięcej nie zazdroście im! Do grobu tego nie zabiorą.
A że wyzyskują, dostaną zapłate na drugim świecie. Po co mi te pieniądze jak za kilkadziesiąt lat już mnie nie będzie.
A pieniądze jeszcze by mnie zniszczyły, woda sodowa odbiła do głowa itd. Dajcie ludzie sobie spokój i pomyślcie po
co tak większość ludzi goni??? Za ośmiorniczkami? heh za darmo bym tego nie zjadł. Bogactwo to też przekleństwo
jak sie nie ma pieniędzy to problem, ale jak sie ma to problem jeszcze większy. Idzie zwariować. Kupujemy wszystko
drogie, myślimy że jesteśmy ważniejsi a g*wno prawda itd. Dowidzenia i dobranoc.
 

Portret użytkownika Medium

Nie, nie! Pozwoliłam sobie

Nie, nie! Pozwoliłam sobie odnieść się tylko do tego zdania, z którym się nie zgadzam, tj. do Twojej zgody na wyżej opisany stan rzeczy. 
Nie chodzi o to, żeby kraść, ale wyprostować stosunki społeczne.
Zgody być nie może na taki stan rzeczy.
 
 

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Aby wyprostować stosunki

Aby wyprostować stosunki społeczne, trzeba wytrzebić żydostwo. To jedyny sposób.
Reszta się nawróci. To oni właśnie rozbudzili w ludziach to co najprymitywniejsze: Chciwość, żądzę posiadania ( reklamy, kredyty, etc...), żądze seksualne ( przemysł pornograficzny, moda, etc) i te niskie instynkty zabiły w ludziach ... emaptię, zdrowy rozsądek i miłość do drugiego człowieka
Bez tej świadomości na nic polityka i nawoływania do sprawiedliwości.
Pozbyć się Żyda i koniec!

Strony

Skomentuj