Światowe Stowarzyszenie Olimpijczyków zasugerowało czipowanie sportowców!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mikroczipy to idealne narzędzie do sprawowania kontroli nad ludźmi. Jednak społeczeństwa dobrowolnie tego nie zrobią, dlatego należy im wmówić, że nowa technologia posiada wiele istotnych zalet. Należy ludzi przekonać, że czipowanie jest dla ich dobra - zapewnia to ochronę przed przestępcami i jest wręcz konieczne. Wiele osób już dało się nabrać i zrezygnowało ze swojej prywatności na rzecz bezpieczeństwa zapominając, że w ten sposób niczym stado baranów oddają się pod kontrolę swoim pasterzom - rządom i korporacjom.

 

Globalna kampania za czipowaniem ludzi trwa w najlepsze. Co jakiś czas słyszymy, że firmy zachęcają swoich pracowników do wszczepienia mikroczipu, który ułatwi im wykonywanie swoich obowiązków. Urządzenie wielkości ziarna ryżu pozwala np. otwierać drzwi lub zalogować się do systemu - wystarczy po prostu zbliżyć rękę do czytnika. Oczywiście zaczipowanego pracownika można lepiej kontrolować. Korporacje będą znały jego dokładne położenie i bez większego problemu dowiedzą się dlaczego np. nie zjawił się w pracy i gdzie aktualnie przebywa.

Mikroczipy stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Mogą z powodzeniem zastąpić karty płatnicze. Jeśli przechowujemy wszystkie nasze pieniądze na koncie bankowym możemy zdecydować się na wszczepienie mikroczipa, dzięki czemu nie będziemy musieli obawiać się kradzieży, z kolei płatności w sklepach można realizować po prostu przybliżając rękę do czytnika - tak jak robi się to obecnie z kartą płatniczą. Jeśli technologia ta zostanie wprowadzona masowo i nastąpi wraz z likwidacją fizycznej gotówki, ludzie będą musieli się zaczipować, aby w ogóle dokonać jakichkolwiek zakupów czy transakcji. Tu otwiera się furtka dla terroryzmu państwowego i korporacyjnego.

Aby przekonać jak największą liczbę ludzi do zaczipowania wprowadzane są różne bajery. Dla wielu osób otwieranie zamka elektronicznego w drzwiach mieszkania, logowanie się do komputera czy płacenie w sklepie przy pomocy ręki może wydawać się fascynujące. Na dzień dzisiejszy praktycznie we wszystkich przypadkach czipowanie jest dobrowolne, co jednak z biegiem czasu może ulec zmianie. Pojawia się bowiem coraz więcej zwolenników czipowania, którzy uważają, że z pomocą tej technologii można rozwiązać różne problemy.

 

Jednym z nich jest nielegalne stosowanie dopingu przez sportowców. W zeszłym tygodniu dyrektor generalny Światowego Stowarzyszenia Olimpijczyków Mike Miller stwierdził, że dzięki mikroczipom dowiemy się kto oszukuje i zażywa substancje dopingujące. Po wszczepieniu tych niewielkich urządzeń pod skórę będzie można badać krew sportowców i ewentualnie wykryć oszustów. Mike Miller nie zawahał się tu porównać ludzi do psów.

"Niektórzy twierdzą, że nie powinniśmy tego robić ludziom. Cóż, jesteśmy narodem miłośników psów, jesteśmy gotowi zaczipować nasze psy i nie wydaje się, aby miało to wyrządzić im krzywdę, więc dlaczego nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby sami się zaczipować?"

"Aby powstrzymać doping musimy zaczipować naszych sportowców. Niektórzy twierdzą, że jest to atak wymierzony w prywatność. Cóż, sport jest klubem a ludzie nie muszą dołączać do klubu jeśli tego nie chcą, jeśli nie mogą przestrzegać zasad."

W przyszłości przepisy dotyczące udziału w olimpiadach i zawodach sportowych mogą ulec poważnej zmianie. Sportowcy zostaną postawieni przed wyborem - albo się zaczipują, albo porzucą karierę. Na podobnej zasadzie mogą wyglądać przyszłe rekrutacje w korporacjach - podstawowym wymogiem będzie przyjęcie czipa. Pozwoli to przyspieszyć proces czipowania ludzi a najwięksi przeciwnicy tego procederu zostaną zmuszeni gdy tylko nie otrzymają wypłaty na konto bankowe.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Conan

Wszystko dzieje się jak w

Wszystko dzieje się jak w biblii zostało zapisane 2 tysiące lat temu. Nie czcij maryji bo w biblii nic nie pisze żeby to robic inżynier. co do was to religia może służyć do manipulacji ale wiara góry może przenosić. 

Portret użytkownika janek23

„I sprawia, że wszyscy: mali

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia” (Ap13,16-17).
„A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi, i nie mają odpoczynku we dnie ani w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia” (Ap14,11).

Strony

Skomentuj