Światowe Forum Ekonomiczne, promuje chiński system paszportów COVIDowych

Kategorie: 

Źródło: WEF/pixabay

Światowa Organizacja Zdrowia - WHO, oraz Światowe Forum Ekonomiczne - WEF, jeszcze w sierpniu informowało dobitnie, że powrót do normalności po pandemii COVID-19 jest wykluczony. Globaliści z WEF, ogłosili niedawno nowe narzędzie do wprowadzenia nowego porządku świata. Jest nim globalny system kodów QR COVID realizowany przez firmę CovidPassApp. Mowa tu o oprogramowaniu, stworzonym na zlecenie chińskiego sekretarza generalnego Xi Jinpinga.

 

Tak zwany COVIDPass, wykorzysta nieznane markery w krwi, w celu ustalenia, czy dana osoba przyjęła zastrzyk na COVID-19. Ma to udowodnić, że zostałeś zaszczepiony jednym z eksperymentalnych preparatów. WEF nie podało do wiadomości publicznej, jaka substancja we krwi danej osoby, wskazywałaby na stan szczepienia. 

„Użytkownicy przejdą badanie krwi w zatwierdzonym laboratorium COVIDPass, zanim otrzymają przez telefon bezpieczny kod wizy zdrowotnej QR, który mogą okazać przy odprawach lotniczych, granicach lub wejściach na imprezy.”

Film promocyjny, opublikowany na mediach społecznościowych WEF, podkreśla że ​​COVIDPass nie wykorzystuje „technologii śledzenia”, a wyniki badań krwi są w 100% wiarygodne. Ma to rzekomo zapewniać, że „tylko osoby niezarażające innych” mogą podróżować przez granice. Najwyraźniej, nikt nie poinformował przedstawicieli WEF, że zaszczepieni również zarażają się wirusem i mogą zarażać innych.

Przypomnijmy, że to WEF jest głównym organem propagującym ideę tak zwanego „Wielkiego Resetu” - globalnego nowego porządku gospodarczego. Jego szef, Klaus Schwab nie ukrywa, że pandemia koronawirusa to okazja dla realizacji ich celów. Oczywiście zapomniano dodać, że ceną za to jest dramat miliardów ludzi, których najwyraźniej globaliści z WEF traktują jako coś w rodzaju robactwa do eliminacji. Obecna nagonka na ludzi niezaszczepionych, to albo jeden z celów Światowego Forum Ekonomicznego, albo środek do osiągnięcia odpowiedniego nastroju społecznego, oczekiwanego przez konstruktorów nowego porządku świata.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"NAKAZ WYSZCZEPIANIA W

"NAKAZ WYSZCZEPIANIA W WATYKANIE - ZWOLNIONY GWARDZISTA UJAWNIA ABSURDY" - (19-10-2021)
Kierując się intuicją mojego sumienia i modląc się, zostałem poruszony, aby rozeznać sprawy w ten sposób, i raz upewniony o mojej powinności, bronię w ten sposób wolności i wstawiam się za tymi, którzy zostali poddani tak surowej próbie – napisał gwardzista. JEST PEWNE, ŻE TO, CZEGO DOŚWIADCZAMY NIE MA W SOBIE NIC LUDZKIEGO, ANI TYM BARDZIEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEGO i jest to prawdziwie nie do przyjęcia, widzieć, że coś takiego dotarło do Watykanu” – skwitował.
https://nczas.com/2021/10/19/nakaz-wyszczepiania-w-watykanie-zwolniony-gwardzista-ujawnia-absurdy/

Portret użytkownika Set

Tylko moja matka jeszcze

Tylko moja matka jeszcze szaleje, bo nie podoba jej się mój zarobek. Nie widzi, że ,,tytanik" tonie. Praca za dwoch, potem za trzech? To nie ma sensu, będą dogniatać ludzi twarzami do ziemi. To jest nie do przetrwania i bez sensu. Oni chyba prowokują, aby ludzie powstali.

Portret użytkownika baca

"światowe forum ekonomiczne"

"światowe forum ekonomiczne" to rotszyld vel klaus szwab... kolejna samozwańcza pseudoorganizacja która sobie sama może dla swoich członkow wprowadzać paszporty polsatu...

klaus szwab ma w realu taką samą moc jak greta thunberg - ma predyspozycje do występów w cyrku jeśli pielęgniarze dopilnują żeby wziął swoje zastrzyki na uspokojenie, bo bez nich niezdrowo się podnieca, ślini i mlaska strasząc oglądające występy klauna dzieci...

nie wiem może jako rotszyld jest właścicielem morawieckiego więc morawieckiemu może dać obrożę i identyfikator ale od ludzi wara...

 

Portret użytkownika SurvivorMan

Dawniej zmiana dupska na

Dawniej zmiana dupska na fotelu światowego hegemona oznaczała krwawą wojnę... Dzisiaj na wojnę taką jak ta w 1914 czy 1939 roku, nie odważy się nitkt, choć wielu pręży muskuły...
Dzisiaj zmiana na fotelu światowego hegemona oznacza tylko i wyłącznie odpowiednio wartościowy DEAL! I takiego dealu właśnie dokonują Chiny z resztą zainteresowanych!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Binx

Może nie wiecie : najbardziej

Może nie wiecie : najbardziej znana linia komórkowa to HEK293 pochodzi z aborcji w 1970. Liczba 293 to liczba eksperymentalnych prób które musiały być wykonane aby otrzymać funkcjonującą linię komórkową. Więc stosunek aborcji do linii komórkwej to nie jest 1 do 1 , wykonano setki aborcji w ramach badań aby uzyskać tą linię komórkową. Skrót HEK oznacza "human embryonic kidney" ludzka embrionalna nerka. Aby zebrać embrionalną nerkę do tego celu  potrzebne jest zdrowe dziecko (płód) wystarczająco rozwinięte aby jego nerka była rozwinięta a płód usunięty z łona matki żywy - zwykle cesarskim cięciem - aby można wyciąć nerki. Taki zabieg nie może być wykonany przy użyciu środków znieczulających podanych dziecku ponieważ pogarsza to jakość pobranych organów. Zamiast być trzymane, kołysane od tego momentu do momentu śmierci organy są wycinane z żywego organizmu.
Linia komórkowa HEK293 wykorzystywana jest do produkcji szczepionki mRNA firmy Pfizer.

Strony

Skomentuj