Światowe agencje prasowe włączają się do nagonki na Polaków sugerując, że francuską himalaistkę uratowali Pakistańczycy!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Antypolonizm na świecie szerzy się coraz bardziej. Jest on obecnie bardziej zauważalny, ponieważ trwa zmasowany atak czarnego PR na Polskę, zapoczątkowany atakiem rządu Izraela na Polskę. Okazuje się, że potrzeba kreowania przekazu propagandowego mającego przedstawić Polaków jako winnych holokaustu jest do tego stopnia ważny, że światowe media w niektórych przypadkach nie wspominają o polskich himalaistach, którzy uratowali na Nanga Parbat Francuzkę Elisabeth Revel, sugerując, że dokonali tego Pakistańczycy!

 

Jest to kolejnym dowodem na to, że obecna nagonka na Polaków była wcześniej przygotowywana. W jej szczycie nagle przydarzyła się ta niesamowita akcja ratunkowa gdy polscy himalaiści, Adam Bielecki i Denis Urubko dokonali niemożliwego, wspinając się w kilka godzin na niemal kilometr prawie pionowej ściany, oznaczało to międzynarodową historię polskiego heroizmu i to współczesnego.

Dla wrogów Polski jednak trudno o gorszy czas na taką spektakularną akcję ratunkową. Przykład polskiego heroizmu był nie w smak dla rozkręcających obecną nagonkę na Polaków jako winnych Holokaustu. Co zatem postanowiono? Mimo, że światowe media rozpisują się o cudownym ratunku Elisabeth Revel, historia ta jest przedstawiana tak, aby nie wynikało z niej, że nie uratowali ją Polacy tylko Pakistańczycy.

 

Ta skrajna złośliwość tytułów lewicowych i żydowskich, na przykład New York Timesa, wskazuje na to jak wielka jest obecnie determinacja, aby postawić Polaków w złym świetle. Są nawet gotowi pisać artykuły sugerujące, że Francuzka została uratowana przez Pakistańczyków usuwając z treści informacje o naszych rodakach.

Jest to tym bardziej przykre, że nawet największa francuska agencja prasowa AFP, a w ślad za nią wszystkie francuskie i szwajcarskie media korzystające z jej serwisu, wypuściła fake newsa, z którego wynikało, że Elisabeth Revel podziękowała za akcję ratunkową wyłącznie Pakistańczykom. Rozkaz, aby wyciąć z przekazu historię heroizmu polskich ratowników musiał przyjść naprawdę z najwyższych kręgów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Tak żeby każdy napisał i się

Tak żeby każdy napisał i się wystawił na odstrzał. Rząd pewnie zrobi kolejny teatrzyk, później będzie medialna cisza i zaczną się eksmisję z kamienic i ziem. Oficjalnie będzie to usuwana patologia społeczna, kibole i dłużnicy. Tylko co oni zrobią z milionami bezdomnych? Dojdzie do rewolty, a Soros zrealizuję plan utopienia Polski w krwi. Tak czy siak mamy przej...ne od urodzenia. Kazimierza Wielkiego powiesił bym za jajca że ich przygarnął, i dlaczego upadła święta inkwizycja wymierzona głównie przeciwko parchom.

kolo21

Portret użytkownika Polska

Ciekawie się składa, że sporo

Ciekawie się składa, że sporo himalaistów, być może nawet większość (zwłaszcza "polskich"), to żydzi, jak widać na zdjęciach. Mackiewicz, Revol, cała czwórka ratowników, a także Kukuczka i Rutkiewicz, oraz wiele innych. Z pewnością, jako wiecznym bezpaństowcom, łatwiej im opuszczać kraje, których są obywatelami. Lecz cóż takiego siedzi w żydzie, że rzuca się on do zmierzenia z tym zabójczym żywiołem? Czy statystyka ta jest przejawem wyższości ewolucyjnej nad gojami, a zarazem odpowiednio większej potrzeby poznawania świata, czy też w jakiejś znaczącej części wynika z przypisywanego żydowi szaleństwa, które podobno wygląda mu z oczu? Czy ten fenomen można uznać za przejaw specyficznego żydowskiego geniuszu?

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

No to ch.. jak jestesmy winni

No to ch.. jak jestesmy winni holokaustu to proponuje zmienic flage, na bialoczerwonej po srodku nadrukowac piec albo symboliczny kominek!!! Babcia opowiadala ze pradziadek zginal tragicznie w obozie... Popili chlopy troche i spadl z wiezyczki...

Portret użytkownika EkrudyDref

Bardzo się o nas Polaków i

Bardzo się o nas Polaków i naszą Polskę obawiam, bo atak izraelski jest straszliwy - izraelskie kłamstwa i oszczerstwa sięgają zenitu!

Ja, wnuk swoich dziadków, którzy pomagali Żydom (dziadek stracił życie za tę pomoc), miałem gorsze warunki startu w życie niż nasi oprawcy - hitlerowscy Niemcy, bo moi rodzice wychowywali się w niepełnych rodzinach jako sieroty. Dzisiaj słyszę jak Izrael w imieniu Żydów, których Polacy przecież ocalili od pełnej zagłady, oskarża nas - w tym i mnie - o antysemityzm i zaprzeczanie holokaustowi. Oskarża nas, którzy pierwsi o holokauście mówiliśmy i którzy go zwalczaliśmy, zapewniając że nie był pełny. Dzięki komu Żydzi przetrwali wojnę, pytam się zdradzieckiego Izraela?

--------
Howgh!

Portret użytkownika gall anonim

Hitler był Żydem, więc Żydzi

Hitler był Żydem, więc Żydzi sobie urządzili mord własnego narodu. Hitlerowi służyli niemcy, nie Naród polski, tylko ci co chcieli, więc po wojnie zazwyczaj dostali kulka między oczy za zdradę. Słowacy, Francuzi inni płacili Hitlerowi-Żydowi za utylizację swoich ziomków pochodzenia Żydowskiego. Telewizja TVP wyświetlała filmy dokumentalne o takich rzeczch.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Chyba nie masz wszystkich w

Chyba nie masz wszystkich w domu... Żydowski portal "Monitor Polski" to syjonistyczna wtyka dezinformacji dla naiwnych chrześcijan. Bzdety o Andromedzie i naszych "obrońców"... Człowieku, tobie potrzebna jest psychoterapia! Jesteśmy sami ze swoimi umysłami i czyńmy z nich dobry pożytek nie oglądając się za swoim cieniem!

Strony

Skomentuj