Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła „globalny stan zagrożenia”

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Coraz gorsza sytuacja z rozprzestrzenianiem się „koronawirusa z Wuhan” wymusza już pierwsze decyzje międzynarodowych organizacji odnośnie podwyższenia stanu zagrożenia dla ludzkości.

Dyrektor generalny WHO - dr Tedros Adhanom Ghebreyesus powiedział, że ogłoszenie “globalnego stanu zagrożenia dla zdrowia” nie jest podyktowane wyłącznie sytuacją w Chinach, ale także tym, co dzieje się w innych krajach.

 

Ogłoszenie „stanu zagrożenia zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym” ma na celu ochronę państw nieprzygotowanych na zagrożenie, które stwarza wirus 2019-nCoV. W związku z ogłoszeniem stanu wyjątkowego Światowa Organizacja Zdrowia wydała siedem zaleceń:

 1. WHO nie rekomenduje nakładania ograniczeń dotyczących międzynarodowych podróży i handlu. Wzywamy wszystkie kraje do podejmowania opartych na dowodach decyzji w tym zakresie.
 2. Musimy wspierać kraje, w których system ochrony zdrowia jest słaby.
 3. Należy przyspieszyć prace nad szczepionką, lekami i testami diagnostycznymi.
 4. Walczyć należy z rozprzestrzenianiem się plotek i dezinformacji na temat koronawirusa.
 5. Poszczególne kraje powinny zrewidować swoje plany/procedury działania na wypadek tego typu zagrożeń, zidentyfikować ich słabe punkty, a także ocenić zasoby potrzebne do identyfikacji, izolacji i leczenia zakażonych/
 6. Apelujemy o dzielenie się z WHO i innymi zainteresowanymi stronami danymi, wiedzą i doświadczeniem zdobytym w walce z 2019-nCoV.
 7. Jedynym sposobem na wygranie walki z epidemią jest współpraca wszystkich krajów w duchu solidarności.

WHO ogłosiło stan wyjątkowy szósty raz w historii. Poprzednio alert został ogłoszony:

 • w kwietniu 2009 r. z powodu epidemii świńskiej grypy (H1N1),
 • w maju 2014 r. - z powodu „powrotu” wirusa polio (Afganistan, Pakistan, Nigeria),
 • w sierpniu 2014 r. – z powodu epidemii gorączki krwotocznej wywołanej wirusem ebola w Afryce Zachodniej.
 • w lutym 2016 r. – w związku z epidemią zakażeń wirusem Zika na Półkuli Zachodniej,
 • w czerwcu 2019 r. – z powodu zachorowań wywołanych wirusem Ebola w Demokratycznej Republice Kongo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Trup

Nie wiem jak wy - ale po

Nie wiem jak wy - ale po przeczytaniu tego tematu całego odniosłem silne wrażenie że to jest instrukcja dla satanistów która jest rozkazem dla władz aby to wszystko robić na wspak. (znów pod pozorem naszego ogólnego dobra będą robić coś na opak). Naprawdę wyraznie czułem całą tą fałszywą intencję - nie wymyśliłem tego po prostu to zwyczajnie czułem co jest grane naprawdę podczas czytania tych punktów  : (

Portret użytkownika Dzik

W międzyczasie dowiedziałem

W międzyczasie dowiedziałem się o czymś, o czym, do tej pory nie dowierzam: o planie stworzenia Policji Szczepionkowej zwanej póki co Policją Sanitarną , mającej większe uprawnienia od policji.

Pan Jezus powiedział jaki będzie czas przed jego przyjściem:

“Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. ” 

Okazuje się, że jeszcze, ale tuż przed pojawieniem, się Koronawirusa w pośpiechu rozpoczęto procedowanie nowelizacji Ustawy o Inspekcji Sanitarnej Biuro Analiz Sejmowych(...)

Mogą teraz wobec każdego zdrowego wszcząć dochodzenie epidemiologiczne (a to tez jest bardzo rozszerzone, mają więcej uprawnień niż policja i sąd). Każdy zdrowy, przebywający na terenie RP ma obowiązek zgodzić się na pobranie swojego materiału biologicznego bez nakazu sądu. Każdy zdrowy ma obowiązek poddać się izolacji, hospitalizacji, leczeniu, szczepieniu. Brzmi absurdalnie? Owszem. Jednak to są obowiązki wymienione jako dotyczące każdego przebywającego na terenie RP, nie ma tam zastrzeżenia, ze dotyczy to chorych na szczególnie niebezpieczne choroby zakaźne. Definicja choroby zakaźnej też została zmieniona. Teraz ma być to każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Gis tłumaczy, ze lista chorób które będą podlegały nadzorowi jest w załączniku do ustawy i nei ma co siać paniki. Jednak w tym załączniku jest i grypa i paragrypa, i chlamydia, ospa wietrzna i parę innych banalnych jak biegunka. Samo podejrzenie takiej choroby pozwoli sanepidowi zebrać wszelki dane na temat takiej osoby, zmusić ją do leczenia, szczepienia, izolacji itd. a jego znajomych do profilaktycznego poekspozycyjnego przyjmowania leków...:

https://detektywprawdy.pl/2020/01/30/mialem-racje-tutaj-chodzi-glownie-o-szczepienia/

Musimy mówić o szczepieniach nie tylko w kontekście szczepień u dzieci, ale również osób dorosłych. Powinniśmy mieć szczegółowy rejestr szczepień, pozwalający dokładnie monitorować, jakie są szczepienia, jakimi szczepionkami realizowane i pozwalający wychwycić osoby, które nie poddają się szczepieniu albo opóźniają szczepienia."

(...)

getto warszawskie powstało właśnie pod pretekstem zagrożenia epidemiologicznego

Motywacja sanitarno-epidemiologiczna stała się dla nazistów koronnym argumentem, który uzasadniałby tworzenie gett. W sprawie warszawskiej dzielnicy żydowskiej decydującą rolę odegrał tyfus- będący realnym zagrożeniem zdrowia, ale przede wszystkim jako ideologia. Naziści wielokrotnie usprawiedliwiali tworzenie gett koniecznością walki z epidemią tyfusu.

https://stopnop.com.pl/policja-sanitarna/

 

In God we trust

Portret użytkownika Sąd Ostateczny

 

 

Proroctwo 74 

JA, JAHWEH, WYDAŁEM Z NIEBIOS WOJNĘ PLANECIE ZIEMI!

25-go czerwca, 2004 roku. 

Przekazane słownie przez Apostoła Elisabeth Elijah

 

Słownictwo:

Niebo objawia nam Święte Hebrajskie Imiona BOŻE: OJCA, SYNA i DUCHA ŚWIĘTEGO, i poucza, aby używać ich z czcią. W otrzymanym w 2006 r. Proroctwie 81, BÓG mówi: „Wzywajcie MNIE ponownie w MOIM Imieniu JAHWEH i używajcie Imienia JAHUSZUA, aby dostąpić do MEGO Tronu… a JA wysłucham i odpowiem na wasze wołania”. Tego samego BÓG naucza SWE dzieci na kartach Biblii Świętej. Księga Wyjścia 3:14-15 podaje: „Odpowiedział BÓG Mojżeszowi: JESTEM, który JESTEM. I dodał: Tak powiesz synom Izraela: JAHWEH posłał mnie do was. Mówił dalej BÓG do Mojżesza: Tak powiesz Izraelitom: JAHWEH (יהוה), BÓG ojców waszych, BÓG Abrahama, BÓG Izaaka i BÓG Jakuba posłał mnie do was. To jest Imię MOJE na wieki i tak MNIE nazywać będą po wszystkie pokolenia.” Psalm 91:14: „JA go wybawię, bo przylgnął do MNIE; osłonię go, bo uznał MOJE Imię.” Księga Wyjścia 20:7: „Niebędziesz brał Imienia JAHWEH, BOGA twego, nadaremnie.” Mateusza 6:9 „OJCZE nasz, który jesteś w niebie, niech się święci Imię TWOJE!” Joela3:5, Rzymian 10:13: „Albowiem każdy, kto wezwie Imienia JAHWEH, będzie zbawiony”

Jednakże wiodące organizacje religijne i kościoły ukrywają lub ograniczają wiedzę o Świętych Imionach BOŻYCH, wycofują je z tekstów liturgicznych, kościelnych, z modlitw, z katechizmów, ze śpiewników oraz z nowych przekładów Biblii. Imię OJCA JAHWEH zastępuje się tytułami „Pan”, „Bóg” lub „Pan Bóg”, a Imię ZBAWICIELA JAHUSZUA ha MASZIJACH – greckim imieniem „Jezus Chrystus”, nieznanym w czasach MESJASZA oraz pierwszych Apostołów. Imię BOŻE było i jest usuwane z większości tłumaczeń Biblii zagranicznych i polskich, na przykład z anglojęzycznej Biblii „The King James Version”. W Polsce Imię BOŻE usunięto niemal w całości z popularnej Biblii Tysiąclecia. Imię „Jahwe” w I wydaniu BT (1965) występuje w całym Starym Testamencie z wyjątkiem Księgi Psalmów. W wydaniu II (1971) występuje również w Psalmach (łącznie około 6000 razy). Ale począwszy od wydania III (1976), w większości miejsc imię „Jahwe” zastąpiono tytułem „Pan”, z wyjątkiem 23 przypadków z 21 wersetów. 

JAHWEH – polski zapis fonetyczny prawdziwego, Świętego Imienia BOGA OJCA. Zapis hebrajski: יהוה [JHWH] Jod-He-Waw-He. Skróconą, wielokrotnie występującą w Biblii formą Imienia jest także „JAH”. BÓG OJCIEC JAHWEH jest również nazwany w Biblii Świętej „OJCEM” (Ew. Św. Mateusza 23:9) i „OJCEM ŚWIĘTYM” (Czytaj Ew. Św. Jana 17:11), „JESTEM KTÓRY JESTEM”, „BOGIEM Abrahama, BOGIEM Izaaka i BOGIEM Jakuba” (Księga Wyjścia 3:14-15), EL ELJON/BOGIEM Najwyższym (Rdz 14,18-22), czy też EL SZADDAI/BOGIEM Wszechmocnym (Rdz 17,1; Wj 6,3).

JAHUSZUA ha MASZIJACH [JAHUSZUA MESJASZ] – zapis fonetyczny prawdziwego, Świętego Imienia SYNA BOŻEGO i naszego ZBAWICIELA. Imię JAHUSZUA oznacza: „JAH zbawia”. Takie Imię nadali SYNOWI BOŻEMU Maria [Miriam po hebrajsku] i Józef na rozkaz BOŻY. (Ew. Św. Mateusza 1: 21) To Święte Imię zostało jednakże zamienione przez tłumaczy Biblii na różne, zależne od używanego języka wersje greckiego imienia „Iesous Kristos”.

Uwaga! W początkowych Proroctwach z Misji Amightywind, otrzymywanych przed rokiem 2000, JAHUSZUA ha MASZIJACH przedstawiał się tym rozpoznawanym i rozpowszechnionym pośród Chrześcijan na całym świecie imieniem „Jezus Chrystus”.  W przeciągu ostatnich lat, to właśnie Imię „JAHUSZUA ha MASZIJACH” zostało objawione światu przez naszego Świętego BOGA, jako prawdziwe Imię naszego ZBAWICIELA, i w tym oto Imieniu otrzymywane są obecniewszystkie dzisiejsze Proroctwa. BÓG JAHWEH ukazuje w nich SWOIM dzieciom jak bardzo ważne jest przyjmowanie i używanie prawdziwego Imienia JEGO Jednorodzonego SYNA zawartego w pierwotnych hebrajskich i aramejskich Pismach, w szczególności w obliczu nadchodzącego czasu Wielkiego Ucisku, kiedy tylko w tym Imieniu będą przyjmowane modlitwy przez naszego SWIĘTEGO BOGA JAHWEH.

Opracowanie na temat: Święte Hebrajskie Imiona BOGA OJCA JAHWEH oraz SYNA BOŻEGO JAHUSZUA ha MASZIJACH” jest pod adresem: http://www.amightywind-proroctwa.com/hebrewnames.html

RUACH ha KODESZ – DUCH ŚWIĘTY po hebrajsku, czyli w oryginalnym języku większości Ksiąg Biblii Świętej (zapis fonetyczny, czyli według brzmienia). Innymi Imionami DUCHA ŚWIĘTEGO są również: MAMA SZIKAINJAH (Pro. 90), SZIKAINJAH CHWAŁY, (prawidłowa, słyszana z Nieba forma znanego w Polsce tytułu „SzekinaChwały”), IMMAJAH (dosł. „MAMA JAH”), MĄDROŚĆ (patrz: rozdział 8 Księgi Przysłów, Księga Mądrości, Pro. 90).

ELOHIM – rzeczownik w liczbie mnogiej oznaczający PANA BOGA JAHWEH, JAHUSZUA ha MASZIJACH, RUACH ha KODESZ (TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ).

YDS – skrót od „YAHUSHUA Demon Stompers” – są to wierzący orędownicy i duchowi wojownicy, wspierający Prorok Elisabeth Elijah i Misję Ostatniej Szansy w modlitwie. W polskim tłumaczeniu można by ich nazwać „JAHUSZUA Deptaczami Demonów“ (Deptaczami Demonów należącymi do JAHUSZUA).

Ringmaiden, Ringbearer - Ringmaiden oznacza zarówno Pannę Obwieszczającą Słowo BOŻE jako Prorokini i osobę wydającą okrzyk z Ew. Św. Mateusza 25:6 (nawołanie dla Panien oczekujących Oblubieńca), jak i pannę z pierścieniem zaręczynowym Oblubienicy. Ringbeareroznacza osłaniającego, okrywającego Pannę Obwieszczającą w celu ochrony. Oba tytuły zostały nadane Słowem Proroctwa przez BOGA JAHWEH. 

W lipcu 2010 roku BÓG JAHWEH powiedział również, aby dodawać następujący fragment z 2 Księgi Kronik przed każdym Proroctwem:

2 Księga Kronik 36:16
„Lecz oni drwili z posłańców BOŻYCH, pogardzali JEGO Słowami i wyszydzali JEGO Proroków, aż gniew JAHWEH na jego własny lud wzmógł się tak, iż nie było już ratunku.”

******** Proroctwo ********
 

W Proroctwie 105 JAHWEH powiedział, aby zamieścić to poniższe Słowo Wstępne w każdym Proroctwie:

"JA ostrzegłem cię dawno temu, Elisabeth, aby nie nazwać tej Misji imieniem mężczyzny ani kobiety. Zanim jeszcze powstała ta Misja, JA włożyłem to w twojego ducha, gdyż nic z tego nie zostało dokonane twoją ręką, nic z tego nie wyszło z twoich ust. To narodziło się z ust JAHWEH, to narodziło się z ust JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, to narodziło się z ust RUACH ha KODESZ, waszej IMMAJAH. Gdyby to wyszło tylko spod twojej ręki, to dawno by już zawiodło. To dzieje się dzięki Wiatrowi SZIKAINJAH CHWAŁY, który owiewa tę Ziemię - Świętemu Wiatrowi Odnowy! To nie jest [uczynione] twoim oddechem, bo w przeciwnym razie by zawiodło." (Księga Izajasza 42:8)

Koniec Słowa Wstępnego.

Oj, głupi mężczyźni! Oj, głupie kobiety! Wy mężczyźni i kobiety Ziemi, wy, którzy spiskujecie przeciwko MNIE, wy, którzy próbujecie i prowadzicie MOJE prawdziwe Dzieci jak owce na rzeź, wy, którzy odrzucacie stare i ustanawiacie nowe prawa mówiąc, że są przestarzałe.

 

Wy zapominacie, że JA JESTEM TYM PRZEDWIECZNYM DNI! 

 

Co będziecie czynić oj, głupi ludzie tej Ziemi, wy, którzy macie waszą rozwinięta technologie, broń masowej zagłady, plagi i choroby, które wynaleźliście z ręką szatana, wy, którzy jesteście tak bogaci i napuszeni, wy, którzy pobudowaliście podziemne miasta, wy, którzy idziecie i zdobywacie planety, których nie mówiłem wam, abyście zdobywali, czy nie wystarczy, ze już zniszczyliście jedną? 

 

Czy musicie również podbijać inne?  

Czy nie macie dosyć wojny na tej Ziemi? 

Czy musicie iść i szukać więcej kłopotów? 

Co jesteście gotowi uczynić, by zniszczyć jeden drugiego? 

 

Wy straszycie jeden drugiego wojną za wojną z chciwości, o władze, ale gdy to robicie, nie wiecie, kiedy JA, JAHWEH, wydałem Dekret Wojny z Nieba i nie możecie jej powstrzymać!

 

Wy, którzy drwicie ze MNIE, którzy naśmiewacie się z prawdziwych dzieci JAHWEH i JAHUSZUA, wy, którzy obmyślacie, jak odebrać ich wolności… 

JA, JAHWEH, zarządziłem Wojnę z Nieba przeciw tej planecie i ci źli będą zgładzeni! 

Wy myślicie, że pójdziecie i ukryjecie się. Wy, którzy przygotowujecie się i jesteście złymi, myślicie tylko o swoich własnych rodzinach. 

 

Ile milionów wydaliście? Oj, mówicie – miliardów! 

 

Wy, którzy wyciągacie pieniądze z ludzkich kieszeni, wy mówicie: 'Potrzebujemy więcej podatków!' Zamiast tego, idzie to na budowę podziemnych miast, wszelkiego rodzaju luksusy, skarby, gdzie wy używacie pieniądze ludu. Więc macie miejsce do ucieczki, podczas gdy myślicie, że oni po prostu umrą.

Ale to jestem JA, JAHWEH, to jestem JA, JAHWEH, STWÓRCA nie tylko tej planety, ale wszystkiego, co znajduje się pomiędzy nimi, i JA wyrzucę skały z Niebios! 

 

I tak jak w Sodomie i Gomorze i w tych siedmiu miastach obok… 

 

JA jestem tym samym JAHWEH, który zniszczył Niniwę. Chociaż, JA dałem jej czasu, aby się ukorzyli i żałowali za grzechy i nawrócili, to czy w końcu nie została zniszczona?

 

JA jestem tym samym JAHWEH, tym samym PRZEDWIECZNYM DNI i co uczyniłem raz, uczynię to ponownie. 

Jesteście tak zajęci swoimi wojnami. Wy ani nie macie bojaźni przede MNĄ, ani nie zauważacie MNIE, podczas, gdy JA daje wam znaki na niebie i zguba przybliża się do was. 

 

Ale nie dla MOICH dzieci. Oj, wy myślicie, że oni są tak nieświadomi i naiwni, ale zapominacie, oj, źli Lucyfera, że oni naprawdę należą do MNIE! 

 

Oni nie mają pieniędzy na przygotowanie, ale wiedzą, że mają NIEBIAŃSKIEGO OJCA JAHWEH, który dba! To w ramionach MOICH Aniołów znajdą schronienie od gniewu, który nadchodzi z nieba! 

 

Gdyż Rządy biorą wasze pieniądze i idą i mówią, że podbiją kosmos. Od kiedy to dałem im te planety? Gdyż oni nie zadbali nawet o to, co JA dałem! 

Oj, dlaczego masy ludzkie milczą? 

 

Gdyż nawet niektórych z pogan, gdy się dowiedzą o tych prawach wprowadzanych, przechodzi dreszcz zgrozy. 

 

Bo nawet niektórzy z pogan wiedzą, że prawa teraz zatwierdzane, są powodem ich drżenia i trzęsienia.

 

JA jestem JAHWEH i JA nienawidzę złych na tej Ziemi. 

JA jestem ten sam wczoraj i na zawsze! Nie zmienię się dla zachcianki człowieka! 

Ameryko, wy mówicie, że nie potrzebujecie BOGA, kiedy nawet pogańskie narody kłaniają się cudzym bogom! 

 

Gdyż oni wiedzą, iż sami w sobie nie są niczym, bo pragną większej mocy i chociaż fałszywej, to przynajmniej przyznają, iż nie są Bogiem! 

 

Ale ty, zły, zły, zły narodzie Ameryki – JA nie mowie o MOICH dzieciach, o MOICH owieczkach i MOICH barankach – JA mówię o was, źli politycy i podżegacze wojenni, którzy idziecie i próbujecie podbić kosmos jak również każdy naród na tej ziemi, wkoło tego świata od morza do morza.

 

Ameryko, jeśli miałabyś to, co chcesz, to powiedziałabyś: 'To należy do mnie.' 

 

Oj, ty wypowiadasz wojnę i okupujesz nasienie Izmaela, ale zapomniałaś, że ciągle ono jest nasieniem Abrahama! 

 

MOJE dzieci, JA sam jestem waszą tarczą. 

Wy, którzy żyjecie w Ameryce płaczcie i żałujcie, gdyż JA wydałem Wojnę Ameryce!!! 

Gdyż Ona jest tym tyranem wszystkich narodów, napuszona dumą, nieprzyznającą już więcej, iż wierzyła w BOGA, nawet chce odjąć słowo BÓG i wszystko, co Święte z ludzkiego widoku. 

 

Oj, ale wy, inne narody, które słuchacie z dala jak ziemia długa i szeroka, wy również nie jesteście lepsi, gdyż wasi politycy wyprowadzili was na manowce. 

 

Ludzie, wy uczestniczycie w czymś, czego nie znacie. 

Dlaczego nie wiecie? 

Dlaczego nie wierzycie, iż JA, JAHWEH, wydałem wojnę tej Planecie Ziemi? 

 

Ponieważ, wy wymachujecie pięścią na MNIE. Ponieważ mówicie: 'Będziemy uwolnieni od TWYCH Praw.' 

 

Przeto zakosztujecie MOJEGO Gniewu! 

Ale nie jest on dla MYCH dzieci, nie dla tych, którzy mają JAHWEH i JAHUSZUA pierwszymi w swej miłości i w swoim życiu! Nie dla tych, którzy wołają: 'My chcemy znać CIEBIE, pokaż nam TWOJĄ wolę, pokaż nam TWOJĄ drogę, pokaż nam, jak możemy CIĘ zadowolić dzisiaj' – wy nie jesteście MYM wrogiem i JA schronię was w Ten Dzień. 

Wy, którzy wypełniacie Kościoły, tak napuszeni i dumni! Wy mówicie, które z przykazań powinno być przestrzegane, a które jest przestarzałe i już więcej nieobowiązujące! 

 

Wy mówicie, iż znacie MNIE, ale nikt nie zna MNIE, z wyjątkiem MEGO SYNA. 

 

Jednak, MOJE prawdziwe dzieci wołają: 'Oj, OJCZE, my pragniemy CIĘ poznać! Oj, podobnie jak Mojżesz, oj, ABBA, chcemy CIĘ znać. 

 

Oj, JAHUSZUA, nasz wkrótce nadchodzący PANIE MŁODY, my chcemy CIĘ poznać! ' Będąc pierwszymi wybawionymi owocami, oni również mówią tę modlitwę, gdyż JA umieściłem w ich sercach by płakali i dbali. 

JA, JAHWEH, WYDAŁEM WOJNĘ TEJ PLANECIE ZIEMI! 

 

Ogień nadchodzi z Nieba i nikt nie zdoła MNIE powstrzymać! 

Czy muszę wam przypominać co stało się z Wieżą Babilońską? I tak będzie ponownie i upadną wasze wieże babilońskie. Dawałem wam szanse jedną za drugą do opamiętania się, żałowania za grzechy i nawrócenia się. 

Powiedziałem ludziom by zabrali z powrotem te wolności, z których są obdzierani! Ale oni tylko wzruszają ramionami i mówią: 'Co możemy zrobić? Nic.' Wasze gazety są cenzurowane! Wasze wiadomości są cenzurowane! Ale ciągle możecie protestować! 

Dlaczego nawet nie wzniesiecie modlitwy? 

JA poleciłem tej Pannie Obwieszczającej, by rozpoczęła na nowo modlitwę. Nie zakładajcie, iż ludzie mają być umęczeni ze względu na MNIE. 

Gdzie są te modlitwy? 

Czy mam przypomnieć wam o Saulu tym, którego nazywacie Pawłem? Czy nie wiecie, iż były to orędownicze modlitwy wznoszone ciągle i to było powodem, dlaczego został zaoszczędzony? ··JA poleciłem tej Pannie Obwieszczającej, by rozpoczęła modlenie się z wyprzedzeniem o Pole Mocy, które by otaczało wasze ciała, która to moc będzie waszym zabezpieczeniem przed bronią człowieka i kogokolwiek, który by się zbliżył do was. 

 

Ci z MOICH kilku wybranych ci, których JA nazywam pierwszymi owocami, ponieważ wy jesteście MOIMI wybranymi. To jest tak, jakbyście przeszukiwali pojemnik z jarzynami – Czy nie wybierzecie tych najlepszych? Podobnie JA wybrałem MOJĄ Pannę, MOICH Wybranych i MOICH wyselekcjonowanych! 

 

Jest ‘Pole Mocy’, które będzie was otaczać tak, że człowiek nie będzie w stanie go ujrzeć, aż do momentu, gdy ta broń będzie skierowana na was dosłownie. 

Oni starają się kontrolować wasze umysły. 

 

Ci źli starają się odebrać wam waszą wolę, ale oni zapominają, MOI ukochani, że to jest MOJA Wola, to jest MÓJ DUCH, MÓJ RUACH HA KODESZ i oni nie mogą GO tknąć! 

 

To nie jest wasz umysł, gdyż wy oddaliście go MNIE, by wasz STWÓRCA mógł mówić do was, byście mogli słyszeć MNIE i JA wzbudziłem proroków według MOJEGO WŁASNEGO DUCHA. 

 

Ci fałszywi mówią: 'Nie słuchajcie proroków', ale JA zawsze miałem proroka. JA posłałem do tej Ziemi Proroka Proroków - To jest MÓJ SYN JAHUSZUA. ON nie opuścił tej Ziemi, aż przyszedł POCIESZYCIEL, który udzielił prawdziwego Daru Proroctwa, aby MOJE Dzieci mogły ponownie słyszeć. 

Czy wiecie, dlaczego nie możecie słyszeć? Ponieważ tak wielu zmaga się i mówi: 'Będę słuchać, co ten prorok mówi.' 

 

Ale musicie się nauczyć, szukajcie MNIE dla siebie. 

 

Pożądajcie z całego serca słyszenia MOJEGO głosu i JA nie zawiodę was. 

 

Nawet Kody Biblijne, niektóre są realne, a niektóre są podrobione. Ale nawet słowa tu i tam, jeśli nie macie daru rozpoznawania, szatanweźmie je i poprowadzi was na rozdroża! A więc uważajcie, kogo słuchacie i czy jest zgodne z MYM słowem. 

Uważajcie na głosicieli nieuchronnego zatracenia, którzy przekazują proroctwa bez zawartej nadziei. 

 

Ta Panna Ogłaszająca zawsze mówi słowa ostrzegawcze dla wrogów, ale nigdy JA nie prorokuje o tym, co nadchodzi bez jednoczesnego pozostawiania wam nadziei, ze JA mam kontrolę, ze JA czuwam i JA, JAHWEH, ochronię tych, którzy są naprawdę MOIMI. 

Jak się stajecie MOIMI? Przez zaakceptowanie JAHUSZUA ha MASZIJACH, którego Grecy nazywają Jezusem Chrystusem. 

Gdyż JA nigdy nie czynię nic bez wcześniejszego ostrzeżenia MOICH proroków! Przeto posyłam tę Pannę Obwieszczającą teraz, by ostrzec was o tym, co nadchodzi. 

 

Najlepszym sposobem dla was by się przygotować jest przez szukanie MOJEGO Oblicza, szukanie MOJEJ Woli, gdyż JA mam ciągle bezpieczne schronienia. 

 

Wyobraźcie sobie Rękę Wszechmocnego STWÓRCY JAHWEH w walce na kamienie z Nieba. Ale wy myślicie, że macie kamienie by rzucać z powrotem, lecz JA wam mówię: 'Nie macie żadnych'. 

 

Ameryko, JA śmieje się z waszych Czerwonych Stanów Pogotowia, gdyż zniszczenie przyjdzie na ten naród, na tych, których JA uważam, iż są tylko warci zniszczenia i przyjdzie ono z Ręki, która stworzyła Niebiosa jak również i Ziemię. 

 

Oj głupi, głupi ludzie. Co uczynicie, gdy zdacie sobie sprawę, że jest za późno. 

 

Wojna została ogłoszona z Niebios! 

Ale ci, którzy naprawdę należą do MNIE; ci, którzy rozumieją Torahdosłownie, którzy wierzą, że JA jestem zdolny ochronić; ci, którzy mają MNIE na pierwszym miejscu w ich życiu i ich miłości; ci, którzy położyli wszystko na ołtarz poświęcenia przekonacie się, że JA jestem JAHWEH, który nie może kłamać! 

Oj, głupia Ziemio! Źli ludzie, którzy mieszkacie na tej Ziemi! 

 

Jest prawda, jak powiedziałem tej Pannie Obwieszczającej dawno temu, kiedy ona widziała trzęsienia ziemi, kiedy ona widziała wiatry w połączeniu z nimi i powodzie i wulkany, tych, którzy przeżyli, którzy byli złymi i nawet tych, którzy są sprawiedliwi przez MEGO SYNA, ona usłyszała te słowa: 'Teraz koniec Rundy Pierwszej, a teraz, do Drugiej Rundy!' To jest jak walka bokserska - Ile rund? I to będzie miało miejsce, kiedy najmniej się tego spodziewacie. 

 

Dlatego powiedziałem MYM dzieciom: 'Schowajcie się na tylko krótką chwile.' Schowajcie się na MYM Łonie, schowajcie się pod MOIMI Skrzydłami, gdyż to jestem tylko JA, JAHWEH, który będzie wtedy chronił was, TEN sam, który ochrania was teraz. JA będę was wtedy chronił. 

Więc módlcie się naprzód o to ‘Pole Mocy’, MOJE dzieci. 

 

Módlcie się naprzód za tych, którzy są mordowani na całym świecie w MOIM Imieniu, w Imieniu MEGO SYNA. Tylko nie zakładajcie, bo kiedy zakładacie…nie potrzebuję przypomnieć wam, co oznaczają pierwsze trzy litery (litery a,s,s angielskiego słowa assume oznaczają osła). Słuchajcie głosu tej Panny Obwieszczającej, gdyż naprawdę JA ostrzegam was, jak to ciągle, ciągle powtarzam: 

Zniszczenie nadchodzi z Niebios – Widok tak przerażający - Świat zakryje swoje oczy! 

Wy, którzy wymyślacie te choroby i plagi – one spadną na was i wasze rodziny! Nie będziecie w stanie zrozumieć, dlaczego! 

Ale RUACH ha KODESZ (DUCH ŚWIĘTY) i przelana Krew JAHUSZUA są waszymi przeciwciałami, które MOJE dzieci użyją i te plagi nie zbliżą się do ich domostw - wszystkich tych, którzy okażą się dla MNIE miłymi! 

 

To jest MOJA obietnica dla MOICH Ukochanych Dzieci, Oblubienicy, wybranych i wyselekcjonowanych! A więc schowajcie się MOJE Dzieci na małą chwilkę, gdyż ponownie mówię: 

JA, JAHWEH, ogłosiłem wojnę z Niebios MOIM Wrogom, tym którzy drwią ze MNIE, tym którzy zmieniają MOJE Prawa, tym którzy próbują i prowadzą MOJE Owce na rzeź. 

JA, JAHWEH, ogłosiłem WOJNĘ Z NIEBA - Lecz nie wiecie, kiedy zniszczenie nadejdzie! 

Tak dużo zabitych i nie ma czasu, by grzebać. 

Wasi politycy będą płakać! 

Oni potrząsają pięściami na MNIE, teraz JA potrząsam MOJĄ pięścią na nich!

 

Jest straszną rzeczą dostać się w rękę Wszechmocnego Żywego JAHWEH (BOGA OJCA)! Gdyż JA jestem POCZĄTKIEM i JA nie mam końca! Natomiast wy, MOI wrogowie, wy jesteście kruche kobiety i krusi mężczyźni! 

Głupi, głupi, głupi ludzie tego świata! 

 

Co musi się stać byście słuchali? 

 

Gdyż JA przemawiam do was przez pogodę – wy po prostu potrząsacie waszymi głowami i mówicie: 'Nie jest to dziwne?' JA powiedziałem wam, że mówię do was przez powodzie – wy nie zwracacie nawet uwagi na huragany. 

 

Ile ludzi musi zginać, zanim wasze oczy zwrócą się do MNIE?

 

Wydaje się, jakby to były tylko budynki i ofiary ludzkie. 

 

Wy nawet nie uznajecie MNIE. 

 

A więc, będziecie świadkami dziwnie zmieniającej się pogody. Ludzie myślą, iż mogą kontrolować pogodę. Oj, wy szczycicie się Ameryko, że macie tą maszynę, ale zapominacie, kto jest TYM, który gromadzi grad, który gromadzi śnieg, który gromadzi deszcz, który powoduje, że wulkany wybuchają! Zapominacie TEGO, który trzęsie Ziemią i JA nie potrzebuję maszyny! 

Dlaczego sądzicie, że JA widzę łzy waszych umiłowanych tylko wtedy, kiedy wasi żołnierze umierają? 

Dlaczego sądzicie wy, JA również mówię tu do innych narodów, że JA nie widzę wylanych łez za umarłych w innych krajach, które uważacie za swoich wrogów, że JA nie czuję bólu? 

Biada narodom, które są nadęte dumą! Oj, Ameryko, Ty nawet doprawiasz dumą swoje 'Ja'. (Slowo ‘pride’ zawiera ‘i’, co oznacza ‘ja’)

Nawet JA jestem zawstydzony, gdyż błogosławiłem bogactwem niektóre z MYCH własnych dzieci i one mówią, iż idą za MNĄ. One nawet przyszły tutaj by słuchać słów, które JA dałem tej MOJEJ Pannie Obwieszczającej, a pomimo to, one gromadzą i magazynują to bogactwo, które dałem im. Oni mówią, iż to jest na deszczowe dni.

 

JA dałem im statki, dałem im ziemie, dałem im samoloty, dałem im złoto, dałem im srebro i JA ciągle uświadamiam ich! Gdyż oni gromadzą swoje skarby tutaj na ziemi, swoje antyki, swoje konta bankowe, a jak dotąd, ich magazyny w niebie są puste! Czy muszę wam przypominać o jednym, który byłby uczniem JAHUSZUA, gdyż on słuchał Torah i czynił wiernie wszystko, co MÓJ SYN JAHUSZUA powiedział, ale kiedy przyszedł do JAHUSZUA i powiedział: 'Cóż więcej mam uczynić', to czyż JAHUSZUA nie powiedział mu: 'Idź, sprzedaj wszystko, co masz i idź za MNĄ'? I ten człowiek odszedł, smutnie potrząsając swoją głową: 'Nie!'… 

 

Gdyż widzicie, MOJE dzieci, on uczynił bogactwo tego świata ważniejszym, aniżeli BOGA, któremu twierdził, iż służy. I tutaj również nic się nie zmieniło i to MNIE smuci. 

Oj, gdzież są te dzieci z alabastrowymi pudełkami? 

Oj, gdzie są te łzy? 

Kto obmyje nogi MEGO SYNA? 

Gdzie są ci, którzy martwią się, płaczą i lamentują z powodu grzechów tego świata, co przynosi MNIE tyle smutku? 

Dlaczego wy płaczecie tylko z powodu waszych własnych żołnierzy? 

Dlaczego nie płaczecie nad innymi? 

Waszym wrogiem nie jest to, co wasz rząd mówi wam, że jest – waszym wrogiem jest lucyfer!

 

Waszym wrogiem jest każdy, kto nazywa się MOIM wrogiem.

 

Wasz wróg jest przeciw wszystkiemu, co jest Święte!

 

Wasz wróg mówi wam, że to, co jest złe jest dobrym!

 

JA patrzę. MOJE Oczy obiegają Ziemię tam i z powrotem, by widzieć, kto naprawdę dba i JA wiem to, MOJE dzieci, gdyż wy będziecie poruszali to w swoich modlitwach.

 

Waszymi wrogami są ci, co wyrywają niewinne dzieci z matczynego łona i wyrzucają je do śmieci lub mielą by dodać je do kosmetyków – to są wasi wrogowie!

 

Dałem wam ostrzeżenie w księdze Ezechiela, rozdział 9. JA opieczętowuję tych, którzy będą zabezpieczeni przed MOIM gniewem, podczas gdy wasze oczy są skupione na jednej wojnie za drugą. 

Wy zapominacie, oj MOI wrogowie – do MNIE należy ostatnie słowo! JA mówię z Nieba i bardzo szybko przekonacie się, że JA nie jestem STWÓRCĄ, z którego można sobie łatwo drwić. 

 

JA rezerwuję sobie MÓJ Gniew dla MOICH wrogów!

 

Dla wszystkich tych, którzy biorą słowo Małżeństwo i kalają nawet jego reputację - oni ogłaszają światu małżeństwa tej samej płci, maszerują w paradach gejów, manifestując swoje grzechy przed światem. Oj, głupi mężczyźni i głupie kobiety! 

 

Do JA, JAHWEH, należy ostatnie Słowo! 

 

Wy tylko pracujecie idąc drogą w dół do tego poziomu Piekła, gdzie opadacie! 

Smród grzechów tej Ziemi dotarł do Niebios i teraz nie mam już wyjścia jak tylko ogłosić Wojnę z Niebios przeciwko tej Ziemi!

 

Wasze oczy zobaczą na Niebie to, czego nie będziecie chcieli widzieć! 

 

Ale to nie będzie z powodu broni człowieka, więc nie dajcie się oszukać, gdyż JA, JAHWEH, wypowiadam tą Proklamację Wojny! 

Jak JA uczyniłem w dawnych czasach, tak i uczynię to ponownie. Więc, MOJE dzieci, JA ostrzegam was o tym, co nadchodzi. 

 

Uważajcie, aby nie mieć splamionych rąk. 

 

Patrzcie, aby wasze usta ostrzegały, aby krew grzeszników nie była na waszych rękach! 

 

Tylko MEMU Miłosierdziu zawdzięczacie to, że JA mam nawet Proroków by ostrzegać, gdyż nawet MOJE własne dzieci potrząsają głowami i niektórzy gardzą tymi Proroctwami. 

 

Ale JA nic nie czynię bez uprzedniego objawienia Prorokom, a więc ponownie przemawiam przez tę Pannę Obwieszczającą:

 

– to jest Proklamacja Wojny! 

Ci, którzy ukorzą się przede MNĄ, będą żałować za grzechy, będą błagać o przebaczenie i nawrócą się z grzesznej drogi przede MNĄ, ci, którzy zwrócą się do JAHUSZUA ha MASZIJACH, ci, którzy będą słuchać i odwrócą się z ich złych grzechów w tym dniu, JA jestem Wierny i przebaczę, zanim nie będzie za późno! Ale JA mówię wam to MOJE Dzieci, to jest tylko mała resztka tej Rasy Ludzkiej! 

Oj, Ameryka i Anglia i wszyscy napuszeni dumą. Czy muszę wam przypominać, duma idzie przed wielkim upadkiem, a wielki upadek nadchodzi i nikt nie będzie w stanie was uratować! 

 

Więc Dzieci, zostaliście ostrzeżeni! 

 

Wy będziecie wiedzieć, co to oznacza, gdy ujrzycie ogień na niebie! 

Wiec skryjcie się MOJE dzieci na tylko krótką chwilkę!

 

 

****** Koniec Proroctwa ******

Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.

Strony

Skomentuj