Światowa finansjera potrzebuje resetu, jaki może spowodować tylko wojna

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Gdy Adolf Hitler stanął przed koniecznością spłaty długów zaciągniętych przez III Rzeszę stało się dla niego jasne, że ma dwie możliwości - bankructwo Niemiec, albo wojnę. Jak wiadomo wybrał to drugie rozwiązanie czym doprowadził do największego konfliktu zbrojnego w historii. Wiele wskazuje na to, że obecnie banksterzy wykreowali tak wiele długu, że również mamy do wybory - bankructwo systemu finansowego, albo wojna.

 

Sytuacje komplikuje niejasny status obecnie używanych walut narodowych. Od czasu gdy zrezygnowano ze standardu złota zostały one "zepsute" do tego stopnia, że nikt już nie wie jak wiele pustych pieniędzy wprowadzono do gospodarki. Zarówno FED jak i EBC czyli władcy dolara i euro, są w tarapatach. Grozi nam upadek tych walut, a to wystarczający powód, aby chcieć wojny.

 

Przypomnijmy, że już w 2011 roku ówczesny polski minister finansów, Jacek Vincent Rostowski ostrzegał, że Europa nie przetrwa rozpadu strefy euro. Miał on powiedzieć, że z rozmów kuluarowych wynika, iż po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, "rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej". I dodał, że "poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA".

Teraz po 4 latach od tego wydarzenia widać jak na dłoni, że idziemy dokładnie tym scenariuszem. Wpompowywanie wielkich pieniędzy w zbankrutowane kraje strefy euro nic nie dało. Grecja znalazła się w spirali zadłużenia, kolejne kraje są w kolejce, na przykład Hiszpania. Wszyscy zastanawiają się ile może jeszcze potrwać taki stan zawieszenia i czym się to skończy.

 

Wojna wydaje się być jedną z opcji. A zawieruchy tego typu często wybuchają nawet wtedy gdy wydaje się, że nikomu na nich nie zależy. Teraz wyraźnie widać, że istnieją potężne grupy interesu, które dążą do rozpętania kolejnej wojny w Europie i innych miejscach globu.

 

Kolejna hekatomba w stylu II wojny światowej, może być na rękę tym, którzy czekają na Nowy Porządek Świata oraz tym, którzy postulują zmniejszenie liczby ludności na świecie. Depopulacja w czasie wojny postępuje bardzo szybko i nie trzeba niczego uzasadniać ideologicznie jak w przypadku obserwowanego obecnie kulturowego propagowania bezdzietności i zabijania nienarodzonych, chorych i starych, które teraz obserwujemy w tak zwanych "krajach rozwiniętych".

Jak wiadomo historia lubi się powtarzać. Gdy widzi się rozwój wypadków w Europie trudno nie mieć skojarzeń między tym co widzimy, a tym co widzieli nasi pradziadkowie w latach trzydziestych. Nie bez powodu ostatnią konferencję pokojową w Mińsku porównuje się do konferencji w Monachium w 1938 roku. Jak wiadomo w rok po niej wojna w Europie rozpoczęła się już na dobre. Nikt nie wie ile jeszcze nam zostało pokoju.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Ares

Jeśli nie znasz Historii to

Jeśli nie znasz Historii to się nie wypowiadaj w ten sposób, poczytaj poszukaj powodów DLACZEGO wybuchła wojna a potem się wypowiadaj. Bo samo " miejsce dla Niemców" mozna było osiągnać poprzez Aneksje Austrii itp nie koniecznie wojnę. A tak mieliśmy największy konflikt w dziejach. ;) 

Portret użytkownika Zenek :)

  "UE+USA to jedno państwo –

 
"UE+USA to jedno państwo – demokracja fasadowa rządzona zakulisowo. Jest, np. identyczna polityka UE+USA wobec Iranu, Izraela, identyczna ideologia multi-kulti, gender, te same fillmy lecą w TV, ta sama muzyka, są ścisłe powiązania biznesowe, osobowe, historia starych rodzin bankierskich. NATO nie jest związkiem obronnym wolnych państw, ale armią neosowiecką. Jest to zrąb Rządu Światowego. Nie ma żadnej „korupcji” u Jankesów, choć to prawda, że Jankesi robią z tym związku za „faceta” – z racji rozwiniętej armii i zaplecza strategicznego. Rosja jest w tym częściowo umoczona, ale najwyraźniej próbuje się usamodzielnić. No chyba, że gra tu rolę „drugiego policjanta” (dla jednych złego, dla innych dobrego). Wtedy już naprawdę jesteśmy w czarnej D."
 
(https://adnovumteam.wordpress.com/2015/02/16/wojna-domowa-na-ukrainie-16-02-2015r-drugi-dzien-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-33040)

Portret użytkownika rob

żadnej wojny nie będzie

żadnej wojny nie będzie ,dzisiaj tak zaawansowane technologicznie kraje jak usa czy rosja gdyby chciały już by dawno to pozamiatały .wystarczy kilkunastu hakerów po każdej stronie ,ze dwadzieścia dronów, i systemy informatyczne banków ,elektrowni atomowych ,serwerowni portali spolecznosciowych ległby w gruzach. Ukraina to sprawa lokalna bez znaczenia ,a żydowska teora spiskowa to tylko teoria spiskowa.

Portret użytkownika Stanley

Wojna rozpocznie się do 2020

Wojna rozpocznie się do 2020 r,
Wojna to wielka machina propagandowa, także na potrzeby manipulacji narodów nie uczestniczących w konflikcie. Jest to też wielki biznes i rynek zbytu uzbrojenia. Nikomu Rob nie będzie zależało na szybkiej wojnie. Ona ma trwać jak najdłużej...
 

Portret użytkownika syriues

Oni maja nas za nic.Wiele

Oni maja nas za nic.Wiele osob ,ktore znaly te rodziny i ktorzy sie od nich odwrocili bo poznali ich  zwyczaje i gloszenia o ludziach,mowili o nas jak o bydle ,jak o glupich owcach.Niektorzy ludzie ,ktorzy poznali ich i zaczeli o nich pisac juz nie zyja.W niewyjasnionych okolicznosciach lub najczesciej wypadkach
Myslicie ,ze dlaczego Rosja zaprzestala lub zrobila pauze.To z powodu pieniedzy.Mogliby zgasic Rosje jak zapalke i nastala by ciemnosc.Ich kontakty ich te banki firmy.Wiekszosc ludzi mysli,ze ta Unia to takie dobro.Ale popatrzcie ile nam zabrali,ile zwyklym ludziom pozabierali biznesu.A oni tylko zacieraja rece i knuja jak gremliny lub jak zwyczajne demony z piekla

Portret użytkownika syriues

Jezeli do tego dojdzie,do

Jezeli do tego dojdzie,do wojny z powodu papierowych pieniedzy i chciwosci ,to deklaruje sie ,ze przeplyne atlantyk wezme ze soba luk i zastrzele wszystkie rodziny bankierskie z niego.
Jezeli maja ochote na wywolanie wojny i zabijanie,bo nie chce im sie wdrazac technologii 21 wieku w zycie,to maja problem.
Wiedza o tym ,ze mamic juz nas dluzej nie moga i nawet im to nie wychodzi.Klamstwo widac wyraznie.I te ich zakazy i nakazy.
Niewolnikow sobie znalezli.Niszczyciele ziemi i zycia 
Niech tylko sprobuja to bedzie ich ostatnia wojna i beda musieli sie schowac nba dlugie wieki.Ale i tak dopadnie ich reka Boga,niektorzy moga czytac reka stworzyciela.

Strony

Skomentuj