Sukces rządu PiS! Zapłacimy za obecność obcych wojsk na terenie Polski

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Dzisiaj dowiedzieliśmy się ile będzie nas kosztować ochrona USA, które będzie nas strzec przed zakusami zimnego czekisty Władimira Władimirowicza Putina. Izrael jako państwo frontowe dostaje co roku 38 mld dolarów bezzwrotnej pomocy militarnej. Polska zapłaci za 1000 żołnierzy zaledwie 2 mld dolarów.

 

Zapewne sukces, którym jest rozlokowanie w Polsce 1000 dodatkowych żołnierzy za jedyne 7 mld złotych, spowoduje, że Putin dwa razy się zastanowi zanim nas napadnie. Z pewnością będzie to siła skutecznie odstraszająca wszelkich agresorów.

 

Po tej deklaracji prezydenta Trumpa i prezydenta Dudy, o wzajemnej współpracy, jasne staje się jak rośnie znaczenie Polski w świecie. Rosja zapewne wkrótce straci swój status mocarstwa, a Polska zyska całkowite bezpieczeństwo. Ten tysiąc żołnierzy to zapewne ostateczny cios, argument siły, zapewnia zwycięstwo nad dowolnym wrogiem.

Nieco niepokojące może być to, że stacjonujące w Polsce rotacyjnie amerykańskie wojsko ćwiczy głównie ewakuację do Niemiec. Pasuje to do deklaracji, wedle których artykuł 5 traktatu NATO wcale nie zobowiązuje do działania, najwyżej wysłania listu z wyrazami oburzenia. Trzeba jednak ufać sojusznikowi, który niesie kaganek demokracji tocząc bohaterskie wojny na wszystkich kontynentach

Ten wielki sukces polskiego rządu wskazuje jak ważna była jego bezalternatywna polityka zagraniczna. Dzięki temu mogliśmy wynegocjować najlepsze warunki obecności US Army w naszym kraju. Tylko 7 mld złotych rocznie za 1000 żołnierzy rozproszonych po Polsce to wspaniała wiadomość i pewność bezpieczeństwa Polski. Pozostaje cieszyć się z sukcesu i powrócić do chocholego tańca.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Normin

W 39 po napadzie nazistów

W 39 po napadzie nazistów sponsorowanych przez naZIJONistów POLSKA broniła się do UPADŁEGO!!! Teraz okupowani przez w/w naZIJONistów w całkowitej bezradności i apatii tępe stado będące kiedyś DUMNYMI SŁOWIANAMI… LECHITAMI… w swej ograniczoności nie ma nawet bladego pojęcia, że oto znów zostaliśmy podstępnie przejęci i zawłaszczeni… zostaliśmy napadnięci… bez jednego wystrzału… perfidnie i koszernie… tym razem wroga armia najechała NAS… /???????/… podobno na „ZAPROSZENIE”?!!!  … Czy „kogoś” już do reszty POPIERDOLIŁO…?!!! 

A mówiłem, że to obmierzłe pustynne voodoo MENDOrowo koszerne odprawiane po pałacach przez pustynnych dzikusów palących swoje zboczone świeczniki, nic dobrego NAM SŁOWIANOM nie przyniesie… no i wykrakałem!!! Najeźdźcy przyjechali by „bronić” – kogo?...NAS??? … Czy tych co to ich „zaprosili”- przed NAMI… gdy ostateczny WQRW SŁOWIAŃSKI przebudzi nawet najbardziej tępe śpiące barany?!!! Mordercze komando demona ZeU.S.A. obryzgane krwią połowy ŚWIATA… zrobi tutaj swoje… wystrzeli w stronę Rosji… i sPIERDoli w popłochu do NAZIlandu??!! Oczekując, że SŁOWIANIE przelewać będą BRATNIĄ KREW…? – Bo od ponad 1000 lat trwa HOLOKAUST SŁOWIAN… więc ścierwa liczą na więcej NASZEJ KRWI… OFIARNEJ… dla swego boguDEMOna krwiożerczego… by go przebłagać o następne 1000letnie ELdoRAdo koszerne!!!

Ale nie tym RAZEM…!!! Bo ZŁO które żeście czynili parchate pachołki na cześć swej obrzezanej DEBESTii… wróci do was!!! Bo ARMAGEDON którym to NAS straszyliście, od zawsze był zapisany i przeznaczony wam, zwyrodnialcom obmierzłym…!!!

Portret użytkownika Itzsak del port crater

 

Najwięcej zapłaci za to Putin,wydając 5 razy więcej na zbrojenia,doprowadzajac do upadku gospodarczego wielkiej Rosji.

 

Portret użytkownika euklides

A co ty z tego będziesz miał

A co ty z tego będziesz miał polinowcu? "Nieważne, że nie będę miał co wrzucić do gara, nieważne, że moja okolica może stać się pustynią atomową, najważniejsze, że Rosja splajtuje." Ot rozumek wściekłego, polinowskiego kurczaka karmionego paszą TVP...

Portret użytkownika inzynier magister

 

Sejm przyjął w czwartek bez poprawek nowelizację ustawy zamrażającej ceny prądu przez cały rok 2019 dla odbiorców z „grupy taryfowej G”, czyli gospodarstw domowych, mikro- i małych firm, szpitali, jednostek sektora finansów publicznych, samorządów etc. Za uchwaleniem nowelizacji głosowało 259 posłów, przeciw było 145, a 22 wstrzymało się od głosu.Według ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego przegłosowanie nowych przepisów oznacza, że przez cały rok 2019 ceny energii nie wzrosną dla ponad 15 mln gospodarstw domowych. Dodatkowo od 1 lipca zamrożenie obejmie także ok. 1000 szpitali, 61,4 tys. instytucji sektora finansów publicznych, prawie  2 mln mikrofirm i 57 tys. małych firm.Tchórzewski podkreślił, że dzięki przyjętej w środę nowelizacji „wszyscy odbiorcy energii elektrycznej oszczędzą w ciągu 2019 r. 8 mld zł”. Dodał, że polskie władze od wielu miesięcy prowadzą rozmowy w sprawie cen prądu z Komisją Europejską. – Staramy się, żeby to wyszło i powoli nam to wychodzi. (…) Mamy sporo czasu, by pomyśleć, jak poradzić sobie z problemem cen energii w 2020 r. – mówił minister energii.

No tak, trzeba przeczekać wybory, tak jak z 447. Jak to "oszcządzą 8mld"? Zapłacą w przyszłym roku. Rząd PiS zadeklarował bycie prymusem antyludzkiej agendy2030 i zapłacimy za to - przesunęli chłostę na po-wyborach. PiS uśpił naród ich własnymi pieniędzmi. Polska za rządów PiS jest prymusem rzeczonej agendy. Jest i będzie wychwalana na salonach. Ego polityków będzie wzrastać logarytmicznie za każdym razem kiedy ktoś poklepie ich po plecach. Dlaczego tak jest ? Nie wiem. Nie potrafię zrozumieć, że ktoś idzie i prowadzi własny naród na zatracenie. Przyjdź Panie Jezu. Po wyborach się zacznie, wszystkie ceny w górę. Bez litości. Lichwiarze muszą mieć zapłacone, biurokracja też, socjalizm kosztuje, wielkie budowle socjalizmu same się nie sfinansują, koszerni też dostaną działkę. PiS na wodę fotomontaż.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Polski patriotyczny elektorat

Polski patriotyczny elektorat podzielony jest według wielu kluczy. Jednym z nich jest kwestia oceny znaczenia polsko-amerykańskiego sojuszu z perspektywy przyszłości polskiego państwa. Ekstremiści po jednej stronie wiążą przetrwanie polskiej państwowości wprost z amerykańskim sojuszem. Bez wsparcia zza oceanu Polski miałoby nie być. Ekstrema przeciwna – na odwrót – dowodzi, jakoby sojusz z USA miał być Polsce zbędny, ba, nawet szkodliwy z perspektywy polskiego bezpieczeństwa w przyszłości. Jak to w Polsce bywa, osią sporu jest wiara i niewiara. Jedni wierzą, że w razie problemów Amerykanie pomogą, inni nie wierzą. I na takiej wierze bądź niewierze budują swe polityczne narracje.Wobec tak zarysowanej postawy polskich władz kolejne amerykańskie gremia włączają się do wyścigu po polskie pieniądze. 9 maja 2018r. wskutek podpisania przez prezydenta Trumpa tzw. ustawy 447 JUST do gry przystąpiły amerykańskie środowiska żydowskie, domagające się od Polski przekazania im majątku odpowiadającego ich zdaniem wartości mienia zmarłych bez spadkobierców polskich żydów, ofiar Holokaustu. Mowa o kwotach rzędu dziesiątek, a nawet setek miliardów dolarów. Odtrąbiona w mediach wizyta polskiego prezydenta w USA żadnego przełomu nie przyniosła. Stanowiła jedynie przedłużenie trudnej tradycji odbywanych co jakiś czas wizyt kolejnych głów państwa polskiego w stolicy mocarstwa, będącego akurat naszym „strategicznym sojusznikiem”. Zapłacony trybut. Kilka haseł bez znaczenia. Zdjęcia, uśmiechy, uściski dłoni. Świetna kiecka pierwszej damy. I powrót do domu. Kampania już za pasem.  

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika posppolity

zPUNKTU WIDZENIA OKUPANTA to

zPUNKTU WIDZENIA OKUPANTA to jest świetny traf !!
koszt utrzymania Żołnierza GROM na rok to 1 mln dolarów.
2 mld to 2000 tys mln. czyli 2000 ŻOŁNIERZY GROM (według mnie najlepszej jednostki specjalnej na świecie ( KREW GOTÓW I WANDALÓW !!!! ) ( za dwa dni rocznica skopania dupska rzymowi w 455 roku przez WANDALóW 16 czerwiec)
wracając do tematu to : 
zamiast płacić za 1000 dzieci murzyńskich i chińskich z imperialistycznego kotła to można mieć 2000 Żołnierzy GROM gdzie aktualny ich stan nie przegracza 1 tysiąca... 
DLA OKUPANTA TO ŚWIETNA SPRAWA DLA LACHÓW OCZYWIŚCIE NEGATYWNE...
Laczki rząd III RP to FIKCJA !!! nigdy nie było takich LACHÓW jak KACZYŃSKI(KALKSTEIN), TUSK, itp itd.
Rząd II RP nadal istenieje a Prezydentem jest JAN POTOCKI - a ja -  tak !!!! , jestem jego AGENTEM/WOLONTARIUSZEM/PATRITOTĄ potomkiem prawie całej wymordowanej SZLACHTY KORONNEJ, w was też płynie KREW LACHÓW !!! do boju wstańcie LECHICI uśpienie RYCERZE, nie bójcie się mroku !!! do BOJU !!! WSKRZEŚMY DAWNĄ CHWAŁĘ !!!!! ze WŚCIEKŁOŚCI !!! SIEJMY ZNISZCZENIE NIM NASTANIE KRWAWY ŚWIT !!!!! NAPRZÓD LECHICI !!!! SŁAWA BOGOM !!! 
 

Strony

Skomentuj