Sukces polskiej akcji informacyjnej na temat niemieckich obozów śmierci 

Kategorie: 

Źródło: Paweł Soja / Fundacja Tradycji Miast i Wsi

Zakłamywanie historii II wojny światowej weszło w nową fazę. Nawet Niemcy bez żenady mówią o "polskich obozach śmierci". Nawet uznane media zagraniczne wpisują się w te kłamstwa powielając je tysiące razy według wytycznych Goebelsa, tak, że niektórzy domyślnie uważają, że Żydów eksterminowali Polacy, a nie Niemcy. Grupa polskich patriotów postanowiła przeprowadzić akcję informacyjną z wykorzystaniem wielkiego billboardu z tekstem Death Camps Were Nazi German (Obozy Śmierci Były Niemieckie), który przejechał przez kilka europejskich stolic, wzbudzając nie lada sensację. 

 

Jak wiadomo niemiecka polityka historyczna konsekwentnie przenosi odpowiedzialność za zbrodnie II wojny światowej na beznarodowych nazistów. Ostatnio jednak zyskali oni narodowość.... polską. BBC w kontekście holokaustu rozprawiała ostatnio o winie polskich maszynistów pociagów transportujących więźniów do obozow zagłady. Można odnieść wrażenie, że winni śmierci milionów ludzi są przede wszystkim Polacy. 

Źródło: Paweł Soja / Fundacja Tradycji Miast i Wsi

Próba zrzucenia winy za hekatombę ostatniej wielkiej wojny na jej pierwsze ofiary, długo uchodziła na sucho, ale obecnie ilość tych kłamstw nasiliła się tak bardzo, że polskie władze muszą działać razem z organizacjami pozarządowymi, walcząc o dobre imię naszego kraju. Jednym z najlepszych przykładów takiej współpracy jest akcja Fundacji Tradycji Miast i Wsi, realizowana między innymi przez pana Pawła Soję.  

Źródło: Paweł Soja / Fundacja Tradycji Miast i Wsi
 

Pan Paweł prowadzi samochód, który ciągnie za sobą lawetę z wielkim banerem 6 metrów na 3 metry, którego celem jest uzmysłowienie ludziom na zachodzie Europy, że naziści byli Niemcami, a obozy, w których mordowano Polaków i Żydów nie były polskie tylko niemieckie, bo nasz kraj znajdował się pod okupacją. Akcja ta jest bardzo potrzebna, bo prawie udało się przekonać światową opinię publiczną, że to Polacy byli zbrodniarzami. Przypominanie o prawdzie to zatem wyrzut sumienia dla klamców oświęcimskich z niemieckiej stacji ZDF i wielu innych zachodnich mediów. 

Źródło: Paweł Soja / Fundacja Tradycji Miast i Wsi
 

Polski billboard dotarł do Moguncji, gdzie mieści się siedziba niemieckiego rządowego drugiego programu telewizji ZDF, który uczynił żart z przeproszenia polskiego węźnia niemieckiego obozu zagłady. Gdy tylko rozpoczął się prostest okazało się, że jego postój w pobliżu budynku stacji wywołał interwencję policji, która usiłowała zniechęcić organizatorów nękając ich kontrolami.

Źródło: Paweł Soja / Fundacja Tradycji Miast i Wsi
 

Potem polski przekaz dotarł jeszcze do Brukseli, a następnie do Wielkiej Brytanii. Wszędzie spotkało się to z zainteresowaniem miejscowych mediów, które zaczęły nagle dostrzegać, że jest jakiś problem z przenoszeniem odpowiedzialności za niemieckie zbrodnie wojenne na naród, które był ich pierwszą ofiarą. Oby więcej takich akcji w przyszłości, bo umierają ostatni świadkowie prawdy historycznej na temat II wojny światowej i przy ogólnym ogłupieniu społeczeństw, o tyle łatwiej będzie propagować zakłamana wersję historii.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Szanowny admoinie i drodzy

Szanowny adminie i drodzy forumowicze, czy macie wątpliwości kto w Polsce jest folksdojczami ? "Spór samorządowy w Dobrzyniu Wielkim, w którym znaczącą siłą jest mniejszość niemiecka był przedmiotem rozmów Grzegorza Schetyny, lidera PO z Angelą Merkel. Spotkanie odbyło się w niemieckiej ambasadzie. Czemu miało służyć spotkanie, skoro kanclerz Niemiec tego samego dnia spotkała się z przedstawicielami mniejszości?Tomasz Lenz, polityk Platformy Obywatelskiej przyznał, że PO w ambasadzie Niemiec rozmawiała z Angelą Merkel o interesach mniejszości niemieckiej w Dobrzeniu Wielkim (Opolskie). Zdaniem gościa programu „Minęła dwudziesta”, takie spotkanie nie jest czymś nadzwyczajnym czy też niestosowanym. Inaczej sprawę ocenił na Twitterze Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości. „Ktoś zapomniał czyjego interesu ma bronić?!” – napisał.: http://www.pch24.pl/z-merkel-w-obcej-ambasadzie-o-problemach-mniejszosci-niemieckiej--w-co-gra-platforma-obywatelska-,49326,i.html#ixzz4Y65OVF9P

Przez lata siedzieli cichutko w ukryciu, działając i budując swoje siły, ucząc dzieci na siłę języka niemieckiego. Jednak w ostatnim czasie działacze Mniejszości Niemieckiej, atakują polskie władze, które zgodziły się na powiększenie miasta Opola, co spowoduje, że wiele pieniędzy polskich podatników, trafi do miasta Opola, zamiast do pro-niemieckich gmin, rządzonych przez działaczy Mniejszości. Dość finansowania polsko-niemieckich tablic z pieniędzy polskich podatników! A jeśli już mówimy o mniejszościach, to jakie są prawa mniejszości polskiej w Niemczech? Co?

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8160-skandal-mniejszosc-niemiecka-donosi-na-polske-do-niemieckich-mediow

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

Afera reprywatyzjnego

Afera reprywatyzjnego złodziejstwa zatacza coraz szersze kręgi ! Całe peostwo enwuwskie jest umoczone w zlodziejstwo i czlonkostwo w zorganizowanej grupie przestępczej NWO ! a także w mord smoleński !

Były minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w 2013 roku za ponad 22 mln zł kupił od Wielkiej Brytanii byłą rezydencję ambasadora brytyjskiego. Zakup ten nie wzbudzałby żadnych wątpliwości gdyby nie fakt, że zarówno posesja jak i nieruchomość wróciłaby do Skarbu Państwa w 2040 roku – podało tvp.info. Wtedy wygasłby termin wieczystej dzierżawy działki."

http://niezalezna.pl/93545-sikorski-bedac-w-msz-kupil-od-brytyjczykow-rezydencje-nalezaca-do-skarbu-panstwa

Trzeba silnej modlitwy bo walka jest duchowa z duchami antychrześcijańskimi oraz z opętanymi przez te duchy politykami i masonami ! Dlatego tak ważna jest modlitwa i wsparcie Maryi Dziewicy oraz Ducha świętego z Jezusem Chrystusem naszym super Zbawicielem !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika mojżesz

to były niemieckie

to były niemieckie nazistowskie  obozy a hitler był sponsorowany przez amerykańskich syjonistów obie ideologie to satanizm tak uważaja żydzi chasydzi z Satmar że Izrael powstał wbrew woli Boga (mialo to być wydarzenie mesjańskie)..czyli powstał za pośrednictem szatana holokaust ofiara całopalenia

Portret użytkownika mojżesz

no niestety czyste szaleństo

no niestety czyste szaleństo i satanizm..Izrael powstał na holokauscie ofierze calopalenia - syjonizmie i nazizmie..NWO ma powstać także na holokauście połowy świata i budowie III świątyni zydowskiej dla antychrysta, sanhedryn już powołali i raczej nie odpuszczą kto ich popiera, popiera szatana

Portret użytkownika Prawda boli

"Death Camps Were Nazi German

"Death Camps Were Nazi German (Obozy Śmierci Były Niemieckie)"

Naprawdę autor myśli że nikt z czytelników nie zna angielskiego i nie wyłapie tego kłamliwego tłumaczenia? Między "nazistowskie niemieckie" a "niemieckie" jest bardzo duża różnica. No ale to by nie pasowało do koncepcji wpisu.

Poza tym o ile medialnie to był sukces to o zmianie świadomości oglądaczy TV śmiem wątpić.

PS. Dobrze że przynajmniej tyle ktoś robi skoro na władzę poza bzdurnymi przepisami (dotyczącymi tylko Polaków) nie ma co liczyć.

Portret użytkownika Kimbur

Nie jest dobrze. Wśród moich

Nie jest dobrze. Wśród moich znajomych jest bardzo wielu takich, którzy wstydzą się powiedzieć "niemiecki obóz koncentracyjny". Mówią "nazistowski" i tłumaczą, że  nie każdy Niemiec był nazistą i nie każdy nazista był Niemcem. Na pytanie "Które państwo napadło na Polskę w 39 r.?" odpowiadają "nazistowskie".

Umieszczony na FB mój wpis o GermanDeathCamps poparła "łapką" 1 osoba spośród 300 znajomych!

Czyżbyśmy - My Polacy - mieli wpisany w geny syndrom ofiary i wstydu za innych? Niemcy nie boją się nawet kłamać i to nam - ofiarom, przypisują swoje zbrodnie.

Portret użytkownika beeman

Przed Oświęcimiem były

Przed Oświęcimiem były otworzone obozy zagłady w Niemczech .Co na to kłamliwa propaganda zachodnich mediów?.Reklamować powinniśmy niemieckie obozy jako najpierw "pracy" a potem otwartej zagłady.To pomoże zwalczyć fałszywe informacje uwłaszczające Polsce.

Portret użytkownika sceptyyk

Nic na ta nie odpowiedzą,

Nic na ta nie odpowiedzą, ponieważ napisałeś pòłprawdę, jaką oni manipulują od dawna. Pozwolę sobie na dokonanie małej korekty w Twoim przekazie.

Przed Oświęcimiem były obozy koncentracyjne utworzone przez niemieckich żydòw i niemcòw na terenie Niemiec.

Co na to fałszujące fakty zachodnie media?

Portret użytkownika keri

Do tego warto dodadawać, że

Do tego warto dodawać, że obie wojny światowe zostały zorganizowane i sfinansowane przez żydów z SZA i są na to jednoznaczne dowody.

Twoja uwaga jest istotna, nie ma nacji hitlerowców. Ci, którzy tracili bliskich w powstaniu warszawskim i II wojnie światowej twierdzą, że to nie byli żadni hitlerowcy, tylko niemcy.

Jednak za stwierdzenie, że wojnę wywołali niemcy a nie hitlerowcy, jeden dyrektor muzeum stracił niedawno posadę. Fałszywa retoryka obowiązuje.

Portret użytkownika inzynier magister

Polskojęzyczne marionetki

Polskojęzyczne marionetki sorosowców chcące w Polsce imigrantów islamistycznych knuły coś z Kim Unem ! "Jedną z osób, która poprzez wynajem wspierała komercyjną działalność przedstawicieli komunistycznego reżimu Korei Północnej w Polsce, był lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Według Rejestru Sądowego i Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) należąca do szefa Nowoczesnej firma Ryszard Petru Consulting zarejestrowana była przy ul. Bobrowieckiej 1a w Warszawie, gdzie mieści się ambasada KRLD. Adres działalności został zmieniony po tym, jak media ujawniły ten fakt pod koniec października 2015 r. Petru tłumaczył się wtedy, że nie wiedział, iż korzysta z "gościnności" komunistycznych dyplomatów z Korei Płn. “Nie widziałem, że to teren ambasady. Wynająłem pomieszczenie od kogoś innego” - stwierdził lider Nowoczesnej w wypowiedzi dla „Gazety Wyborczej”.

W październiku 2015 r. portal Strajk.pl informował, że pod adresem ambasady KRLD mieściła się także Fundacja For Europe, której prezesem zarządu był Ryszard Petru, a w radzie fundacji zasiadali m.in. były minister gospodarki Janusz Steinhof oraz obecny europoseł Platformy Obywatelskiej Janusz Lewandowski."

http://niezalezna.pl/93502-petru-juz-nie-bedzie-mogl-wspierac-rezimu-kima

Takie rzeczy to oczywista sprawa dla sorosowców, którzy zawsze i wszędzie działają na szkodę danego panstwa, w tym wypadku na szkodę Polski ! KODziarstwo nie zna granic przyzwoitości i granic dosłownych spiskując z reżimem diabła Kim Una ! Należy ciągle sięmodlić bo diabły nie spią tylko knują, tak jak nam radził Zbawiciel Jezus w Biblii !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj