Stworzenie antyimigranckiej strony na Facebooku uznane za mowę nienawiści!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy, kraj który chciał pouczać Polskę w kwestii demokracji i wolności słowa, znów dały całej Europie "dobry" przykład. Niemieckie małżeństwo utworzyło na portalu społecznościowym Facebook grupę która krytykowała rząd za politykę przyjmowania ogromnej ilości muzułmańskich uchodźców. Założyciele zostali postawieni przed sąd i surowo ukarani.

 

 

 

Jak podają media, w grupie "Ruch Antyimigrancki" nie znaleziono żadnych wpisów które w jakikolwiek sposób naruszałyby prawo. Nie znaleziono nawet komentarzy o charakterze nacjonalistycznym czy pronazistowskim. Pierwszy wpis jaki pojawił się na stronie mówił o wojennych i ekonomicznych uchodźcach którzy zalewają kraj, przynoszą terror, strach i smutek, gwałcą niemieckie kobiety i narażają dzieci na niebezpieczeństwo. Okazało się że to w zupełności wystarczyło aby zgłosić skargę i ukarać niepoprawne politycznie małżeństwo.

Peter i Melanie M. stanęli przed sądem i odpowiadali za tzw. mowę nienawiści - oznacza to mniej więcej zakaz wyrażania swoich poglądów które są w sprzeczności z poglądami władzy. Jest to zresztą bardzo dobre narzędzie do zaprowadzania cenzury w sieci co widać chociażby po tym, że grupa "Ruch Antyimigrancki", która w ciągu dwóch miesięcy działalności znalazła wielu fanów, została trwale usunięta z Facebooka.

Głównym i właściwie jedynym postawionym zarzutem było szerzenie nienawiści do tzw. uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Sąd podczas rozprawy powiedział że grupa zawierała stereotypowe wpisy posiadające tło czysto prawicowe i skazał Petera M. na karę 9 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu a jego żona została zmuszona do zapłacenia 1200 euro grzywny. Sędzia dodał na zakończenie: "Mam nadzieję że rozumiecie powagę sytuacji. Jeśli znów pojawicie się przede mną, traficie do więzienia". Tak właśnie wygląda ten postępowy i demokratyczny świat jaki kreują Stany Zjednoczone - jest to świat w którym za głośne powiedzenie prawdy powinno przyznawać się medal za odwagę, a zamiast tego karze się i grozi przymusowym odizolowaniem od reszty społeczeństwa.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Teterete

Takie działania utwierdzają

Takie działania utwierdzają tych terrorystów do bezkarności. Tutaj trzeba się zastanowić, czy naród niemiecki jest jeszcze potrzebny Merkelowej. Jeje działania są antynarodowe. Wniosek? Merkelowej wisi to, kto będzie płacił podatki. Grunt, że wpłyną. Może je płacić każdy w zglobalizowanym świecie, gdzie narodowość nie ma znaczenia. Merkel zapomniała, że to naród niemiecki odbudował kraj po wojnie i działaniach tego zboczeńca Hitlera. Teraz, kedy ma wszystko i prawie większość eEuropy pod zgrzybiałą stopą, leje zakrzywionym sikiem na swój naród. Za chwilę pojawi się zjednoczona policja. W mundurach będa chodzili obecni terroryści, którzy pałami będą zaganiać Niemców. Jeżeli naród niemiecki się nie opamięta, to katastrofa obejmie całą Europę. Widać jasny podział. Europejski rząd i Europejczycy. Jak dojdzie do wyborów, to "nowi" Niemcy, którzy jeszcze rok temu obcinali głowy chrześcijanom i żydom ójdą do wyborów podziękować MNerkelowej, za wyparcie narodu niemieckiego na margines. Jedno jest pewne. Ludzie w tej sytuacjio muszą działać wspólnie. Utworzyć ciało składające się z wielu głów. Przykład może śmieszyć, ale odcinek z WOLF em Kapitana Klossa powinien być wzorem dla Niemców. W pojedynke nikt nie wygra, a surowa kara jest zawsze skuteczna w wywieraniu strachu na innych. To ostatnia szansa dla narodu niemieckiego. Policja już ich nie broni. Sądy odstawiają przedstawienia dla mediów i całej Europy pokazując swój liberalizm. Nidy nie przypuszczałem, że Niemcy będą krajem, który sprowadzi smród i syf do Europy w postaci tłumu terrorystów. Polacy powinni uczyć się jak nie dopuścić do tego u nas w kraju. I tak za dużo przyjęliśmy Ukraińców. Na uczelniach polskich słychać wszędzie ukraiński. Mało tego słychać go na uczelniach prywatnych - płatnych. Nie da się mieszać kultur. To wiedza politycy. Ale wiedzą też, że kultura trzyma w spójności narody. Już porąbany Hitler mówił, że aby zniszczyć naród trzeba najpierw zniszczyć jego kulturę. Merkel to robi cały czas. Jej bronią stali się terroryści płynący na pontonach do Niemiec. Polacy, bądźmy czujni i jednoczmy się w idei obrony swoich wartości bo nadchodzi czas gdzie zostaniemy wystawieni na próbę. Być może po raz drugi będziemy musieli bronić Częstochowy wraz ze świętym dla Polski i Polaków obrazem lecz tym razem przed potopem muzułmańskim.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Teraz nie wiem czy idee

Teraz nie wiem czy idee rzeplińkiego dotarły do Niemiec czy wróciły odbite przez wspomnianego już ciecia sądowego rzeplińskiego.Jedno jest pewne DDR wchłonęło RFN.Czarna dziura Angeli ,żeby jedna liczy na wchłonięcie całej Europy.Nie wie babsko ,że dupsko też ma limitowane capacity i z obżarstwa może się rozd....ć.Jak już wspomniałem w porzednim komentarzu Niemcy to odbyt dupska na które składają się pośladki Kremla i Waszyngtonu.Sraczka przygotowywana jest w jELITACH NWO.Przychodzi sraczka z Niemiecka sorry z Nienacka.Co tym razem się stanie.Utoniemy w goownie.?Czy ekskrement zaleje tylko tfurcuff,wypranych?Już wkrótce się to rozstrzygnie.

Portret użytkownika adsfmovie

To są "standardy

To są "standardy demokratyczne" serwowane nam przez niemców (celowo z małej). Pfffs powiem tylko tyle... niech sie od-piip-dolą od spraw Polskich, g-piip- mają u nas do szukania. Mogą sobie co najwyżej pogrzebać, ale palcem w swoim własnym tyłku (a potem powąchać jak pachnie). Niech poszukają chwastów na własnym ogródku. Będą nam -piip-olić o tym "jak" i "co" mamy robić i myśleć, samemu dając idealny przykład hipokryzji. Nie ma k-piip-, tu jest Polska. I nie bedziemy sie mieszać kulturowo i etnicznie z brudasami, bo już na zachodzie "wielokrotnie" udowodnili że tzw "ubogacanie kulturowe" nie jest w stanie sie zasymilować i tyle nam powinno w zupełności wystarczyć. W d-piip- mam to, czy ktoś sie poczuje przez to obrażony. Ja jestem obużony tym, że to są zwierzęta i zachowują sie jak stada niewyżytych orangutanów po "kuracji" hormonalnej, które nigdy kobiet na oczy nie widziały, że nie wspomne o tzw idiotach islamskich którzy zatrzymali sie na poziomie wczesnego średniowiecza "dostając tylko nowoczesną broń do ręki" próbując udawać że są "wielcy".

Portret użytkownika Belial_lab

I gdzie tu wolnosc slowa.

I gdzie tu wolnosc slowa. Biedni niemcy. Musza myslec tak jak im z gory nakazuja. Nie wolno im nawet mowic to co ovzy widza. Co to? Na pustyni mieszkaja? Fatamorgana? Jak zwykle tlumaczone zalamaniem swiatla itp. Rece opadaja jak tak patrze do czego ten swiat zmierza. Modlmy sie za naszych sasiadow aby odnalezli droge do Chrystusa i o Boze Milosierdzie dla nich.

Portret użytkownika XaX

Zdajesz sobie sprawę że w ten

Zdajesz sobie sprawę że w ten sposób piszesz jak islamiści którzy myślą podobnie jak ty? Że tylko w ich religii znajdą droge do lepszego zycia? Nie ma co popadać w skrajności, to wszystko wina chorych lewackich włądz które w myśl wróg mojego wroga (czyt chrześcijaństwa) jest moim sojusznikiem krzewią islam a nie odchodzenia od religii. 

Skomentuj