Strzelanina we Francji. Kolejny zamach terrorystyczny?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Po ostatnim ataku w Londynie i nieudanej próbie wjechania samochodem w tłum ludzi w Belgii, mamy kolejny potencjalny zamach - tym razem we Francji. W piątek wieczorem w pobliżu metra w Lille doszło do strzelaniny, w wyniku której ranne zostały co najmniej 3 osoby.

 

Media nie podają zbyt wielu informacji. Wiadomo tylko tyle, że napastnik był zamaskowany, poruszał się samochodem i postrzelił trzech młodych ludzi, w tym 14-latka, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Nikt nie zna jego tożsamości. W Lille szybko zjawiły się oddziały antyterrorystyczne, lecz z pewnych przyczyn uważa się, że nie był to zamach tylko porachunki gangów narkotykowych.

Nie wiadomo na jakiej podstawie stwierdzono, że Francja nie ma znów do czynienia z aktem islamskiego terroru. Nie można wykluczyć, że strzelanina jest w jakiś sposób powiązana z ostatnimi wydarzeniami w Wielkiej Brytanii i Belgii. Zwykle gdy mamy do czynienia z agresją islamistów, którzy nielegalnie przybyli do Europy jako uchodźcy, próbuje się zataić ich tożsamość.

 

Jeśli strzelanina znów została zainicjowana przez jakiegoś islamistę, można wręcz stwierdzić, że mamy do czynienia z zorganizowaną akcją. Niestety zamachy w tej części Europy odbyły się już tyle razy, że rządy uspokajają, wręcz próbują oswajać społeczeństwa z zagrożeniem terrorystycznym.

 

Źródła:

https://www.thesun.co.uk/news/3174784/terror-lille-gunman-shoots-three-people-outside-metr...

http://www.leparisien.fr/faits-divers/lille-une-fusillade-en-pleine-rue-fait-trois-blesses...

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Nazwisko lub pseudonim

Ciekawe: do ludzi już powinno

Ciekawe: do ludzi już powinno dotrzeć, że najwyższe "władze" Europy po prostu zdradziły setki milionów Europejczyków i kolaborując z arabusami cynicznie zaakceptowały konieczność wyrżnięcia obywateli. Oczywiście zaproponuje się ludziom, zeby "nie byli głupcami i przeszli na islam", pewnie nawet podatki będa o 75% mniejsze niż obecnie....
Wyglada na to, że jedynym rozwiązaniem jest natychmiastowe wyrżnięcie WSZYSTKICH urzędników europejskich i ich sponsorów i zastąpienie ich takimi, co od dawna jedzą np. boczek wieprzowy.
Oczywiście obecnych władz nikt nie usunie bo łapóweczki, stanowiska, obietnice, trzeba by było ruszyć tyłek i sklepać kilku posłów w różnych krajach itp., kraje rozbrojone przez zdradzieckie władze, więc będzie rzeź aż miło. A po tej rzezi - ci co tą rzeź spowodowali - zaproponują wspaniały nowy świat bez wojen, gdzie każdy z kilkunastu milionów pozostałych przy życiu sam będzie prosił o czipa w dupie.
I tak to ludzkość przegrała już kolejną szansę na wyzwolenie się spod władzy psychoaptycznych ssynów od wieków rządzących Ziemią. Kolejna szansa pojawi się dopiero za kilkaset tysięcy lat.

Portret użytkownika stankus

co za iiota pisze taki

co za iiota pisze taki artykuł?Po ostatnim ataku w Londynie?jakim zamachu?przeciesz ten incydent to nie był zamach.zmiany na ziemi kiedys były fajnym zrudłem informacij a teraz to takie informacje co wydarzenia na polsacie.pozdrawiam

Portret użytkownika wetg

Kiedy napadną na ciebie to

Kiedy napadną na ciebie to pewno ma być zamach, a kiedy na parlament, to tylko incydent. Gdyby nie ochroniarz jakiegoś polityka, który czekał w samochodzie z bronią, brodacz przesadziłby bramę i wpadł do budynku, bo żaden z policjantów w UK nie nosi broni.

Portret użytkownika Banan21

Witam. 

Witam. 

Często w komentarzach używane są fragmenty badz cytaty z biblii. Jakby ktoś znał proszę napisać co mówi biblia o śmierci ( najlepiej cytat). Dzięki

Skomentuj