Strzelanina i eksplozje w pakistańskim uniwersytecie - zginęło co najmniej 30 osób

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Grupa uzbrojonych mężczyzn zaatakowała pakistański Uniwersytet Bacha Khan, który znajduje się w mieście Charsadda w prowincji Khyber Pakhtunkhwa w północnej części kraju. Napastnicy wdarli się na teren obiektu i zaczęli strzelać do studentów i nauczycieli. Wojsko próbuje przejąć pełną kontrolę nad uniwersytetem.

 

Atak rozpoczął się po godzinie 9:00 czasu lokalnego. Uzbrojona grupa strzelała swoim ofiarom prosto w głowę. Na miejscu zjawiło się wojsko i policja oraz karetki pogotowia i śmigłowce, które zaczęły transportować rannych do szpitali. Według obecnych ustaleń, zginęło co najmniej 30 osób i jest wielu rannych, ale świadkowie tego zdarzenia twierdzą że straty są znacznie większe.

 

Drugie i trzecie piętro uniwersytetu w dalszym ciągu jest kontrolowane przez napastników. Większość studentów i pracowników tej placówki udało się ewakuować, ale niektórzy zostali uwięzieni wewnątrz budynku. Siły bezpieczeństwa próbują odnaleźć pozostałych i uratować ich zanim zostaną odnalezieni przez zabójców.

 

W momencie ataku na uniwersytecie przebywało ponad 3 tysiące osób. Liczba zabitych i rannych z całą pewnością wzrośnie. Świadkowie widzieli mnóstwo ciał a obładowane karetki regularnie wyjeżdżają z uniwersytetu do szpitali.

 

 

Źródło: http://www.theguardian.com/world/2016/jan/20/bacha-khan-university-explosions-heard-as-gunmen-attack-pakistan

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Tak, ta wielka manipulacja

Tak, ta wielka manipulacja zakłada pojawienie się Dżadżala, czyli muzułmańskiego Antychrysta. Skąd się wziął ten muzułmański Antychryst? Długo by opowiadać, ale z pewnością muzułmański Dżadżal jest owocem studiowania Biblii przez Mahometa, bo Koran to kompilacja Tory i Biblii, tak jak Biblia to kompilacja Tory i ewangeli, oraz apokalispy Jana. Pisząc dokładnie, muzułmański Dżadżal to taki remake z apokalipsy Jana. A apokalipsa to prawda ubrana w kłamstwo. Jan wiedział będąc na wyspie Patmos jakie będą losy świata i co dokonają obłudni słudzy Pana - będą mordować, gwałcić i okradać, a przy końcu czasów ubiorą się w szaty pobożnych i niewinnych. "...tak jak słyszeliście, jest już ostatnia godzina, bo Antychryst już jest na Ziemi, bo od tej chwili będzie wielu antychrytów, wyszli oni z was lecz nie są waszego ducha, bo gdyby byli waszego ducha pozostali, by z wam, a wszystko to stanie się po to, by świat się dowiedział, że nie wszyscy są naszego ducha..." - ten cytat zrozumiany opacznie daje tzw. Sługom Pana wolną ręlę i sposobność, by usprawiedliwić wszystkie swoje zbrodnie, te minione i te teraźniejsze i zrzucić swoje winy na barki antychrystów i Antychrysta. Tak jak to zrobiono w Polsce w wojewódźtwie Wielkopolskim "produkując" jednego z antychrystów na zamówienie Kleru rękoma tajnych służb, sekt Jehowych i satanistycznych, by ogłupić ludzi. I udało się. W zoofilski gwałt wciągnięto nawet dzieci ze szkół w Wielkopolsce, a ofiarę przekrętu zoofilskiego chciano zamordować. I Kler się wzbogacił, grubaśne koperty dawane w Licheniu i u Rydzyka z pewnością się przydadzą, w kolejnym zoofilskim gwałcie. Kościół i rządzący Polską nie cofną się przed niczym, by tylko osiągnąč swój cel. A co jest ich celem? Od początku pseudochrześcijańskiej zarazy zginęły miliardy ludzi. Czy taka instytucja jak Kościół Kato...licki czy inne oglupuające instytucje wierzą w Pana Boga? Nie. Ich bogiem jest władza i pieniądz. A skoro Pan Bóg nie dał żadego znaku istnienia i pozwolil na okropności 2 wojny światowej z pewnością Boga nie ma. Dziś planują wymordować wiekszość ludzi na Ziemi a tych co przeżyją oczipować i mieć wszystkich pod kontrolą. Do następnego poczytania.

Portret użytkownika Mojeimię44

Alien to musisz się

Alien to musisz się zdecydować w końcu czy Bóg jest czy go nie ma? Czytam Twoje komentarze reguralnie i wychodzi z tego że;
Jest Bóg Jezus ale nie nazywa się już Jezus tylko Piotr Pocieszyciel, który tak naprawdę Jezusem nie jest i nigdy nie był ale jest Bogiem, którego nie ma bo chociaż mówi cały czas przez Piotra Pocieszyciela to wcale on Bogiem nie jest bo przecież Piotr Pocieszyciel to kolejne wcielenie Jezusa a Boga nie ma. 
Nie wiem ale wydaje mi się, że nawet gdyby Bóg ustał przed Tobą i powiedział ci: "Owieczko moja zagubiłaś się w poszukiwaniu mojego oblicza ale nie błądź już bo tu jestem i przygotowałem dla ciebie miejsce w moim nowym domu, który Ci obiecałem. Dom ten jest lśniący tak mocno, że nocy już nie zaznasz. Wejdź proszę." To obróciłbyś się na pięcie i powiedział, że to nie Bóg tylko antychryst. Smile Tak właśnie jest z ludźmi.  Trzymaj się w tej Twojej wędrówce w poszukiwaniu Boga. Słyszałeś kiedyś wiersz o Panu Hilarym?
 

Portret użytkownika Alien1974

To nie tak. A poza tym moja

To nie tak. A poza tym moja odpowiedź prawie nic Ci nie da. Na zadane przez Ciebie pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam - czy wierzy i w jakiego Boga wierzy. Co do dalszej części to też nie bardzo mogę Ci w czymkolwiek pomóc. Sam musisz to zrozumieć. Jeśli dziś nie rozumiesz to jeszcze nic straconego, może pewnego dnia zrozumiesz. Osoby wierzące czy studiujące Biblię i bezkrytycznie podchodzące do kanonów Kościoła Kato...lickiego będą mieć o wiele trudnie, niż ateiści czy agnostycy uwierzyć i zmienić diamrtralnie swoje podejście do wiary i otaczącego ich świata, choć slowa z Biblii, że "ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostanimi" powinny ludziom dać do myślenia, to jednak to chyba za malo, by zrozumieć to, co pisze Piotr Pocieszyciel. Ale kto wie, ale kto wie...może? Do następnego.

Portret użytkownika rikuhod

możliwe choć ja sądze, że

możliwe choć ja sądze, że Apokalipsa jak i wszystko związane z chrześcijaństwem i wszystkimi innymi religiami to było manipulacja NWO
 
Jeśli prawo przyciągania istnieje i nasze myśli, wiara i przekonania tworzą rzeczywistość to będziemy przyciągać katastrofy(bo będziemy w nie wierzyć) co będzie na ręke NWO
 
proponuje wam zagłębić się troche w prace David'a Icke i Marka Passio

Portret użytkownika anya67

wydarzeniach w angielskim

wydarzeniach w angielskim Rotherham. Przez 16 lat grupy Pakistańczyków systematycznie wykorzystywały seksualnie 1400 nieletnich, białych dziewcząt. Władze i policja nic nie zrobiły w obawie przed oskarżeniami o „rasizm”. Teraz pojawiają się kolejne fakty na temat horroru, jaki zgotowali angielskim dzieciom kolorowi przybysze. Ofiary – dzieci -  urodziły ponad 100 dzieci. Wiele z nich dokonało aborcji, która, abstrahując od kontekstu, zawsze pozostawia ślad na psychice, co udowodniają badania. Część z ofiar, dziś już dorosła, miewa myśli samobójcze i nie jest stanie ułożyć sobie życia. Jedna z dziewczynek (obecnie trzydziestoletnia), zaszła w ciążę z pakistańskim pedofilem w wieku 14 lat. Ten zagroził, że ją zabije, jeśli nie dokona aborcji. Pół roku później była ona ponownie w ciąży. Tym razem zwyrodnialec stwierdził, iż może urodzić dziecko, jeśli zostanie muzułmanką. 25-letnia dziś Lucy opowiada w rozmowie z „New York Timesem”, że zgadzała się na wszystko, bo gwałciciele wiedzieli gdzie mieszka i grozili, że zabiją jej brata, zgwałcą mamę i podpalą dom. Lucy wspomina też, że kiedy była przesłuchiwana, policjanci nie traktowali jej poważnie, a o gwałcicielu mówili „twój chłopak”. Opublikowany przez władze kilka dni temu raport wskazuje, iż dziewczynkami także handlowano – były „wymieniane” za broń, czy narkotyki. Przewożone do Manchesteru, Sheffield, czy Londynu, gdzie w ciągu jednej nocy gwałciło je kilku mężczyzn. Jedna z dziewczynek została wykorzystana na przestrzeni kilku lat przez blisko 100 zwyrodnialców! Jak informuje BBC, już w 2002 r. na zlecenie MSW, prowadzono w Rotherham śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci. Jedna ze śledczych anonimowo wspomina w rozmowie ze stacją, że spotykała się z „wrogością” ze strony władz miasta. Przekonuje, że przedstawiciele rady miasta brali udział w kradzieży materiałów ze śledztwa. Opowiada też o oburzeniu urzędników, kiedy pierwszy raz stwierdziła, że gwałciciele to Pakistańczycy. Jeden z urzędników miał ją ostro zbesztać, żeby „nigdy więcej nie wspominała w ten sposób o Azjatach”. Dostała nawet stosowne broszury, żeby mogła poszerzyć swoją „świadomość etniczną”……..                                                                   to moja odpowiedź lewaccy debile za te minusy pod moim postem , 30 pakoli wam żal a 1400 dzieci już nie ? żenujące ....

Portret użytkownika A K

W pelni popieram! Co nas

W pelni popieram! Co nas obchodza ich wojny? Co nas obchodza ich "terrorysci"? Pozamykac granice, zadnych islamistow nieprzyjmowac, a tych co juz sa i rozrabiaja napier...alac do nieprzytomnosci i deportowac natychmiast! Jesli ktos nie rozumie zaleznosci i roznicy miedzy gospodarzem a gosciem to powinien omijac nasz kraj z daleka. Czas dyskusji z tymi ludzmi sie skonczyl, a jesli sasiedzi z mumi gejropejskiej tego szybko nie zrozumieja i dalej  zamiast kolczug beda zakladac sukienki to marny ich los. My mamy jeszcze szanse tego uniknac. A zminusowaly Cie ciotmeny w rurkach albo kobiety "zaszokowane" czy to szczeroscia wypowiedzi czy to jej (hehe) brutalnoscia. Pozdrawiam ludzi zdrowo myslacych!
 

Portret użytkownika Robaczkowa

   Na polskich uniwersytetach

   Na polskich uniwersytetach studiuje bardzo dużo ludzi wyznających islam. Jak się zaczął w Polsce niż demograficzny to ratowano uczelnie szukając ,,klientów" za granicą głównie w krajach arabskich i na Ukrainie.
Mam nadzieję, że jak któryś z ważniejszych przywódców religijnych muślinów ogłosi ,,świętą wojnę" to tym ,,naszym" opalonym studentom  nie odwali.  Do tej pory trzeba im przyznać, że zachowywali się bardzo poprawnie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Pracuję z 3 islamistami i oni

Pracuję z 3 islamistami i oni dla Polaków są bardzo życzliwi. Naprawdę jestem w szoku. Słowa typu dzień dobry, przepraszam, witam to u nich normalka. Młodzi ludzie w wieku 25- 30 lat. Śmieją się, żartują itd.Tylko, że oni urodzili się już w Niemczech więc nie sposób tego powiedzieć o wszystkich.
Pewne jest natomiast, że wśród uchodźców znajdują się radykałowie, żołnierze IS i terroryści. Niech na 100 uchodźców jest tylko jeden radykał. Trafia do meczetu w Europie i zaczyna prawić kazania, że jest święta wojna itd. Zaraża kolejnych powiedzmy 30 islamistów nienawiścią. Niech jest jeden żołnierz IS na 100 imigrantów. Siedzi w uśpieniu aż nie dostanie rozkazu. Gdy padnie rozkaz zastrzeli z 30 europejczyków. Niech jest jeden terrorysta na 100 imigrantów. Wysadzi się w powietrze i zabije oprócz siebie 30 osób. Więc na 300 imigrantów, którzy rozmnażają się jak króliki wystarczy 3 świrów którzy łącznie zabiją 60 europejczyków a 30 zradykalizują do takiego stopnia że zabiją kolejnych załużmy 300 osób. Czyli kalkulacja jest prosta, 300 europejczyków umiera a na ich miejsce przybywa 300 islamistów razem ze swoim radykalnym rządem i żołnierzami. Zachodnia europa jest bez szans.
To co napisałem nie jest przesadą. Statystyki wyraźnie mówią, że na 100 imigrantów przypada 1 świr.

Strony

Skomentuj