Strażnik graniczny z Teksasu twierdzi, że rząd USA przygotowuje się na śmierć milionów ludzi

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Emerytowany funkcjonariusz straży granicznej, Zach Taylor twierdzi, że rząd USA od wielu lat przygotowuje się na "duży narodowy kryzys".  Według jego rozeznania Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego liczy się z tym, że śmierć może ponieść nawet 200 milionów ludzi. <--break->

 

Zach Taylor pracował ponad 20 lat jako funkcjonariusz straży granicznej. Najpierw w stanie Teksas, patrolując granicę amerykańsko-meksykańską a później jako szef oddziału straży granicznej w Tuscon, w stanie Arizona. Na nagraniu z lipca tego roku mówi, że agencje takie jak FBI, CIA, DHS oraz wojsko, marynarka wojenna i piechota morska przygotowują się do jakiegoś wydarzenia.

 

"Oni przewidują duży narodowy kryzys. Kiedy widzisz, że FEMA przygotowuje się na śmierć dwustu mlionów ludzi w Stanach Zjednoczonych, to coś ci to mówi. Kiedy widzisz, że rząd kontroluje dostawy amunicji i że w południowej Arizonie brakuje podstawowych środków medycznych to coś chyba jest nie tak. Oni przewidują coś naprawdę drastycznego" - tak skomentował działania rządu USA Zach Taylor.

 

 
 
 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: staryzenek20
Portret użytkownika staryzenek20

Komentarze

Portret użytkownika El zwis

USA czeka krach. Sprawa jest

USA czeka krach. Sprawa jest prostsza niż sądzicie. Za daleko idziecie. USA to bankrut. Idzie na dno. I faktycznie mogą się szykować na śmierć milionów. Np. 3 mln. W USA mieszka 300 mln ludzi. Więc 3 mln to 1%.

Portret użytkownika koniecunji

TO NAJWIEKSZA PRZESTEPCZA

TO NAJWIEKSZA PRZESTEPCZA BANDA TERRORYSTOW NA SWIECIE AMIKI A KONKRETNIE I FÜRER ROCKEFELER ICHJ DZIADEK BANDZIOR I CHOHSZTAPLER TAK WNUKI ROSPIEPSZAJA SWIAT TE WSZYSTKIE WOJNY , EPIDEMIE , ISSISY ALKAIDY TO ROBOTA TYCH DEBILI AMERYKANSKICH A CALY SWIAT TRZESIE GACIAMI PRZED BANDYTAMI I ICH ZASRANYM DOLAREM I TA PRZYKRYWKA SWOBÒD GLOMBOKRACJA ALE MOIM ZDANIEM TO JUZ DLUGO NIE POTRWA NADCHODZI ICH KONIEC , TYLKO BANDZIOR JAK ZDYCHA TO PRUBUJE POCIAGNAC ZA SOBA WSZYSTKICH SADZE ZE LUDZIE NA SWIECIE PORADZA SOBIE Z TYM AGRESYWNYM BEKARTEM JAM SA AMIKI.

Portret użytkownika ktos

sorry ze wracam do babcianych

sorry ze wracam do babcianych spraw;)podobno babcia janga przepowiadala ze jak Syria upadnie to sie dopiero zacznie ..tam napieraja juz na Syrie z roznych stron..a ona gadala o tym juz dlugo wczesniej..jak myslicie islamistow zatrzymaja?sa juz przy granicah z Nato..!wnioskowac mozna z tych babcianych gadek, ze tam sie wydazy cos wiecej niz tylko strzelanina co poprzedza z rozmachem na duza skale wielkie cos ;( a gdy sie juz to wydarzy nie bedziemy w stanie naprawic tych poczynan i krok za kroczkiem bedziemy zmierzac do babcianego celu ;( czyli ku zagladzie..najpierw po jakims czasie nie bedzie co jesc,co zmusi ludzi do cofniecia sie w swoich zachowaniach o jakies 200 lat,wybijemy sie przy tym na-wzajem a jak nie to reszte zalatwia choroby czy skazone powietrze..czy jest jescze ktos kto tu uwaza ze ludzie to najinteligetniejsza z ras na ziemi? haha .ps.moim zdaniem tylko najwieksi(naukoFcy) idjoci moga tak twierdzic..

Portret użytkownika asp

im większe mocarstwo tym

im większe mocarstwo tym większa skala zagrożeń, lepiej żeby byli przygotowani, niż wrazie czego nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Polityka strachu i prewencji, też napędza różne sektory gospodarki, ludzie mają pracę.

Portret użytkownika Kazek12

Nie są wykluczone takie

Nie są wykluczone takie działania, bo chaos stworzony na świecie ku temu zmierza, a Oni maja przygotowane podziemne tunele, którymi moga się przemieszcząc i żytc w nich czas potrzebny na przetrzmaniie przygotowywanego kataklizmu dla populacji, dlatego szrzona jeszt histeria i strach przed Ebolą , jak dawniej przed róznymi zarazami rozsierwanymi celowo wśród ludzi w staropżyttności, co opisał William Bramnley w swojej książce   pt. "Bogowioe Edenu" kiedy wyginęł\a znaczna część populacji  Ziemi.

Portret użytkownika MARGO

ARTUR, napisał: "Częśc zasad

ARTUR, napisał:
"Częśc zasad biblijnych pokrywa się nawet z Wedami Słowian więc nie można stwierdzić iż cała jest fałszywa . Przykazania i nauki m.in. Salomona są mądrzejsze niż ludzkie prawo a sens zawdzięczają jednoznaczności sformuowań i braku wyjątków od prawa."
______________________________________
Wszystko się zgadza, tyle, że tak jak pisze StaraBba: "...[ Biblia ] w XI wieku została ulepszona i rozpowszechniona.."  - dodałabym jeszcze do tego słowo "zmodyfikowana"...
W związku z powyższym - ta czarna księga zawiera w sobie tzw. "misz-masz"  , a zatem trzeba by posiadać ogromnie rozległą wiedzę - nie tylko - historyczną, jak również wysoko rozwiniętą intuicję aby odróżnić prawdę od blagi...
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika MARGO

"Oni przewidują duży narodowy

"Oni przewidują duży narodowy kryzys...  Oni przewidują coś naprawdę drastycznego" - tak skomentował działania rządu USA Zach Taylor."
_______________________________
A co jeśli...
"...Plan globalnego szczepienia jest już w trakcie ostatniego etapu realizacji.
Na razie rozwożą zakażonych po różnych krajach, tak aby społeczeństwo zaakceptowało potrzebę (obowiązkowe szczepienia w Polsce i innych krajach unii - ustawa jest podpisana dawno), zaszczepienia się (na wszelki wypadek), podstawą będzie Ebola i/lub nowy wirus który się wkrótce pojawi.
Ta "cudowna" szczepionka będzie zawierała nano roboty - pisałem o tym już dawno. Osiągnęli w testach "śmiertelność" na poziomie 99,4%, ten wynik jest już dla nich zadowalający."
 
Po Zdrówka

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Zuzanna

Szczepionka wcale nie musi

Szczepionka wcale nie musi zawierac nanorobotów. Plan depopulacyjny jest już na ostatnim etapie realizacji, bo większość dzieci szczepiona współcześnie tzw. "normalnymi" szczepionkami, będzie w dorosłości bezpłodna. Przetrwają tylko ci, którzy mieli troche rozumu w głowie, żeby nie wierzyć telewizji, lekarzom i innym elementom tego chorego systemu.

Strony

Skomentuj