Straszna zemsta rodzicielska: kobiety związały pedofila i połamały mu nogi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Matki z hinduskiej społeczności postanowiły ukarać sprawcę zbrodni, który skrzywdził ich dzieci. Domniemany pedofil został związany i pobity kijami przez kilka kobiet po tym, jak został oskarżony o molestowanie seksualne nieletniego.

 

 

Skrępowany mężczyzna nawet nie próbował się bronić i pokornie leżał na ziemi. Nagranie kończy się interwencją policji. Zmasakrowany człowiek leży, a tłum zgromadzonych wokół ludzi decyduje, co zrobić z ofiarą. Szczegóły finału tej akcji nie są znane.

 

Przemoc seksualna jest jednym z najważniejszych problemów w Indiach. Statystyki są zatrważające. Rocznie oficjalnie odnotowywanych jest dziesiątki tysięcy przypadków. Liczby te są jednak zaniżone, ponieważ wiele ofiar przemocy ukrywa swoje problemy w tajemnicy. W Indiach przemoc wewnątrz rodziny nie jest karalna, a to pogłębia istniejącą sytuację.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

te linki byly zle

te linki byly zle przymocowane - do kostek obie rozciagnac mu nozki, a ze bylo matek 3 to 1 by walila mu tym kijaszkiem po jajach... W sumie tak powinno byc jak jest wina na 100% udowodniona np. nagranie video to policja powinna zwyczajnie zezwolic na pomstę matek poszkodowanych dzieci. Jak taki debil by nie poniósł żadnej kary to za jakiś czas znowu będzie robił to samo.

Portret użytkownika Czarny Olo

Nie oglądałem bo brzydzę się

Nie oglądałem bo brzydzę się na dłuższą metę każdą przemocą. Takie ewenty są usprawiedliwione jedynie kiedy w świetle oczywistych dowodów zwyrodnialec śmieje się ofierze, jej rodzinie w twarz i jest z jakiegoś powodu (koneksje) nietykalny. Osobiście nie wierzę w resocjalizację pedofilii i bardziej humanitarnym wyjściem była by kara śmierci albo dożywocie.

Portret użytkownika BigStan

Słusznie zrobiły, mam

Słusznie zrobiły, mam nadzieję że tu w kraju nad Wisłą też tak zacznie się wymierzać sprawiedliwość, nie bacząc na sądy i ich ogląd rzeczywistości który pozwala na wypuszczanie pedofila na wolność gdyż . . . jest to mała szkodliwość, brak odpowiednich opinii . . . itp itd

Strony

Skomentuj