Straszna powódź w Indiach – 70 tys. ludzi uwięzionych w okolicy świętych miast

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Długotrwałe deszcze monsunowe wywołały ogromne powodzie. Krytyczna sytuacja jest w północnych Indiach. Według ostatnich doniesień zginęło 180 osób, a aż 70 tysięcy miejscowych i pielgrzymów nie jest w stanie opuścić zalanego regionu.

 

Wezbrana woda w rzekach rozlewa się na nowe tereny i przelewa się przez tamy. Osuwiska błotne zniszczyły setki domów, mostów i dróg przez co dostarczanie pomocy jest utrudnione do obszarów objętych klęską żywiołową. Władze podejrzewają, że liczba ofiar przekroczy 1000 osób.

„Ofiar będzie znacznie więcej, bo do wielu zalanych regionów nie dotarli jeszcze ratownicy. Można sobie tylko wyobrazić, jak wiele oni znajdą martwych ludzi" - powiedział minister spraw wewnętrznych stanu Uttarakhand, Om Prakash.


 


W najwyższy stan gotowości postawiono armię. Żołnierze podejmują wysiłki w celu ratowania ludzi w świętym mieście Kedarnath. Losy wielu pielgrzymów i turystów nie są jeszcze znane. Meteorolodzy twierdzą, że deszcze będą nadal padać przez kilka dni, po czym pogoda ma się zmienić na lepsze.

 

 


 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Arti

Poprzedni artykuł był o

Poprzedni artykuł był o spóźniającym się monsunie (1 czerwiec artykul, info z 28.05) a teraz co czytamy:
"Heavy rains have been lashing parts of north India, as the annual monsoon arrived nearly two weeks ahead of schedule, officials said. " Jethro Mullen, CNN
 
Pomyłka o 180 C, natura działa jak każe fizyka - entropia musi rosnąć, a nie maleć!
 
Polaco żyją w raju w odróżnieniu do reszty świata - szczęście i przekleństwo nasze.

Portret użytkownika devoratus

Niekoniecznie   Nie bierzesz

Niekoniecznie
 
Nie bierzesz pod uwagę tego, że Indie to ogromny kraj i w jednym końcu może być opóźnienie monsunu, podczas gdy w drugim może już lać od dawna. Opóźnienie monsunu opisywano we wschodnich i północno-wschodnich Indiach, a w cytowanym przez Ciebie tekście piszą o częściach północnych Indii.
 
Deszcz nie pada równo na całym kontynencie, to nie prysznic...

 

 

Portret użytkownika gość

Deszcze, powodzie i

Deszcze, powodzie i zniszczenia upraw, które nadejdą, będą wynikiem kary z Nieba.
Sobota, 11.08.2012, 20.10
Moja droga, umiłowana córko, deszcze, które spadną na całym świecie reprezentują potop łez, które płyną z Moich Oczu, gdy patrzę na Boże dzieci zbaczające tak daleko od drogi wiecznego zbawienia.
Deszcze, powodzie i zniszczenia upraw, które nadejdą, będą wynikiem kary z Nieba.
Wszędzie pojawią się doliny łez i winione będą za to klimatyczne zmiany i globalne ocieplenie. Ale tak nie jest.
Tak wielu ludzi na świecie nie wierzy w Boga. Nie czczą Mnie, Jego Umiłowanego Syna. Zamiast tego wyniszczani są obsesyjnym zamiłowaniem do fałszywych bogów.
Co mam przez to na myśli?
Ludzie ci kreują bohaterów i idoli w świecie telewizji, mody, muzyki i sportu.
Następnie wywyższają ich na ludzkie bożyszcza i oddają im cześć.
Potem wielbią ich na sposoby, które nie tylko szkodzą im samym, ale też osobom przez nich wywyższonym.
Wierzą, że bożyszcza te są święte i robią wszystko, co mogą, aby skopiować ich styl życia, sposób ubierania się, ich osobowości, a nawet ich fizyczny wygląd.
Jest to równoznaczne z pogaństwem.
Moja córko, wszystko to zostało przepowiedziane.
Świat będzie wielbił fałszywych bogów.
Ludzie ci są pełni miłości do swoich ciał, do samych siebie, a w swoich zatwardziałych sercach okazują mało życzliwości i miłości do bliźniego.
Ich serca obróciły się w kamień.
Oni nie kochają Boga. Zamiast tego upadli pod wpływem szatana, który umieścił w ich umysłach te myśli i przekonania.
Oni nie mają szacunku dla ludzkiego ciała.
Ciało stworzone jest przez Boga i jako takie jest zaprojektowaną świątynią, w której powinna rezydować obecność Boga.
Gdy szatan kusi ludzi, skupia się na ciele i przyjemnościach, których poszukują poprzez zmysły.
To dlatego ludzkość kocha teraz swoje ciała do takiego stopnia i stawia je na piedestale.
Nigdy nie są zadowoleni ze sposobu, w jaki ciało zostało stworzone przez Boga i nieustannie dążą do poprawy, zmiany i ulepszenia ludzkiego ciała, w celu zaspokojenia swojej interpretacji doskonałości.
Ich metody, jakimi w szczególności kobiety zmieniają swoje ciało i przedstawiają je światu w niemoralny sposób, wzbudzają we Mnie wstręt.
Kobiety te, które nie mają wstydu w eksponowaniu swoich ciał, grzeszą, choć może nie zdają sobie z tego sprawy. Myślą, że akceptowalne jest nadużywanie ciała, z jakim się urodziły i afiszowanie się w sposób, który może być przyczyną grzechu.
Ich miłość do siebie jest jednym z największych grzechów pychy. Przekonują następnie młode dziewczęta, że dopuszczalne jest prezentowanie w ten sposób ich ciał w miejscach publicznych.
Tak wiele grzechów ciała afiszowanych jest na świecie i uważanych za akceptowalne.
Mimo to, wszystkie podlegają ukaraniu po śmierci. Grzech jest nie tylko popełniany, ale jest przedstawiany jako coś dobrego.
Cudzołóstwo jest dziś akceptowalne i popierane.
Morderstwo nie powoduje wstrząsu i nie ma już szacunku dla ludzkiego życia.
Niemoralność seksualna jest powszechna i usprawiedliwiona.
Dni takiego grzesznego zachowania dobiegają końca.
Dopóki ludzkość nie zaakceptuje faktu, że grzech jest zawsze grzechem, zaprzepaszcza prawo wejścia do Bram Raju.
Za każdy grzech, jaki zawiniliście, część ciała, używana podczas popełnienia grzechu, będzie palona i oczyszczona w Czyśćcu.
Jeśli będziecie w stanie grzechu śmiertelnego, będziecie przez wieczność czuć ból ognia rozdzierający części waszego ciała użyte do popełnienia grzechu. Nie będzie końca tej męki.
Dlaczego, dlaczego oni nie słuchają swoich serc. Tak wielu ludzi wie, że to, co robią jest złe, ale pomimo to nadal popełniają grzechy, ponieważ jest to akceptowalne w oczach świata.
Przemysł rozrywkowy i media wykreowały fałszywą akceptację takiego zachowania, tak że wiele niewinnych dusz zostało zdemoralizowanych przez kłamstwa.
Tylko Prawda może je teraz uratować. Została im dana Księga Prawdy, ale czy posłuchają? Szatan i jego upadłe anioły zrobią wszystko, aby zapewnić, że tego nie uczynią.
Tylko wtedy, gdy kary zostaną zesłane z Niebios dokona się, że będą musieli porzucić swoje puste, bezcelowe i obrzydliwe nawyki. Ponieważ będą zbyt zajęci, próbując przetrwać i włożyć chleb do swoich ust.
Niestety, tylko dzięki takim karom ludzkość może zostać oczyszczona na tej ziemi.
Przez otrzymanie daru oczyszczenia, podczas ich życia, dawana jest im szansa uniknięcia jezior ognia.
Wasz ukochany Zbawiciel
Jezus Chrystus

Portret użytkownika gość

Będzie wielka powódź.

Będzie wielka powódź. Będziecie także świadkami mniejszych powodzi w różnych krajach.
Wtorek, 25.12.2012, 19:20
Moja droga, ukochana córko, Mój Plan Ocalenia dla świata rozpoczął się w Moim Czasie, 22 grudnia 2012 roku.
Czas ten na świecie jest Mój, ponieważ zbieram wszystkie Boże dzieci razem, jak jedno, gdy rozpoczyna się wielka bitwa.
Ten okres wielkiego ucisku potrwa jakiś czas. Wojny będą eskalować, aż wypowiedziana zostanie wielka wojna i zmieni się świat.
Wszystkie narody będą świadkami zmian. Musicie być na to przygotowani i zaakceptować to, ponieważ wszystkie te rzeczy muszą się wydarzyć, zanim nastąpi Moje Powtórne Przyjście.
Będzie wielka powódź. Będziecie także świadkami mniejszych powodzi w różnych krajach.
Rozpoczną się zmiany klimatyczne, a wasza pogoda będzie inna w sposób, który może wydawać się wam dziwny.
Jest to czas dla tych wszystkich, którzy otworzyli swoje oczy na Prawdę, aby przygotowali drogę dla Mnie, tak abym mógł powitać wszystkich w Moich Świętych Ramionach.
Nie obawiajcie się, ponieważ Moja Miłość wiele osłabi, a wasze modlitwy mogą i będą łagodzić wiele z tych wydarzeń, jak również okrucieństwa planowane przez bestię.
Wasz Jezus

Skomentuj