Strach kontra obawa

Kategorie: 

http://pl.freeimages.com/photo/candles-1169648

Na naszych oczach zmienia się historia Europy. Nie wiem, czy to jest dobra sytuacja, czy zła, ale fakt jest taki, że idą zmiany. Afryka Północna i Bliski Wschód zapragnęły zamieszkać w Europie Zachodniej i jak widać to pragnienie spełnia się na naszych oczach.

 

Nie wiemy jakie skutki przyniesie to zjawisko, ale teraz już widać, że emigranci nie uciekają tylko przed wojną, ale szukają też łatwiejszego życia dla siebie i swoich bliskich. GDYBYM UCIEKAŁA Z KRAJU OGARNIĘTEGO WOJNĄ, TO DZIĘKOWAŁABYM BOGU ZA PIERWSZE BEZPIECZNE MIEJSCE DLA MNIE I RODZINY. Jak wiemy uciekinierzy z Syrii pogardzili naszą gościnnością i uciekli do bogatych Niemiec. Na nic zdały się dobre warunki mieszkaniowe i zapewniona praca. Oni chcą tam, gdzie dostaje się jeszcze lepsze warunki, socjale, przywileje, a u nas na chleb trzeba zapracować.

 

Od kilku dni napotykam w mediach na różne przepowiednie, które mówią o nadchodzącej wojnie w Europie. Ma to być starcie chrześcijaństwa z islamem. Niby z przymróżeniem oka patrzę na takie artykuły, ale w głowie zaczyna czaić się strach. Przypominają się mi relacje ludzi, którzy doświadczyli okrucieństwa II wojny i oni często mówią o tym, że nikt nie wierzył w to, że ta wojna wybuchnie. Nikt na to nie był przygotowany, choć wszyscy o tym mówili.

 

Traktaty były podpisane, Polska była już 20 lat niepodległa i dosyć silna, a jednak Niemcy uderzyli. Teraz mamy wojnę na wschodniej Ukrainie i napływ dziesiątek tysięcy emigrantów po zachodniej stronie granicy. Nikt tego nie kontroluje, nie spisuje, nie prześwietla i w sumie nie wie, kogo gości w swoich granicach. Ilu fanatyków islamskich dostało się do Europy? Kiedy pokażą swoje pazury i zaczną wprowadzać w nasze życie swoje normy? Kiedy zaczną kąsać rękę, która ich karmi? Bo to, że do tego dojdzie, jestem pewna.

 

Rozumiem, że musimy pomóc tym, którzy uciekają przed pewną śmiercią, ale dlaczego otwieramy szeroko ramiona dla ludzi, o których nic nie wiemy? To są dylematy z którymi bije się dzisiaj każdy z nas. Bądźmy ludźmi kiedy oczekuje od nas tego sytuacja, ale pomagajmy w mądry sposób. To są ludzie tacy jak my, ale ich system wartości, zwyczaje, prawo i kultura są zupełnie inne i to miejmy na uwadze. Nakarmić, ubrać, podać pomocną dłoń, pomóc przetrwać ten czas. Po wojnie odesłać ICH WSZYSTKICH do domu. To jest jedna droga do bezpieczeństwa i normalności ich i naszej.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: Pola
Portret użytkownika Pola

Komentarze

Portret użytkownika OLI

" POLACY OBUDZCIE SIĘ "  APEL

" POLACY OBUDZCIE SIĘ "  APEL JUŻ NIE  JEST AKTUALNY - BO OD LAT  DOSTAJEMY  ŚRODKI NASENNE W ŻYWNOŚCI I W MEDIACH. ZATRUTE MÓZGI SĄ  W LETARGU I ZDOLNE JEDYNIE DO WYKONYWANIA POLECEŃ WŁADZY I JEJ SŁUŻALNOŚCI.JEDYNIE MOŻE NAS URATOWAĆ  BÓG - ALE CZY NASZ BÓG  MA WIĘKSZĄ MOC OD ALLACHA TO SIĘ OKAŻE JUŻ WNET ,///////

Portret użytkownika pro libro

"nie wiemy jakie skutki

"nie wiemy jakie skutki przyniesie to zjawisko" - może nie wiemy, ale z dużym prawdopodobieństwem możemy je przewidzieć. Otóż ludzie ci tzn "uchodźcy" różnią się od nas Europejczyków dosłownie wszystkim: od kwestii najmniejszych po najbardziej zasadnicze. Tak więc jeśli zamieszkają obok nas to konflikt jest tylko kwestią czasu. Pytanie jest jedynie o jego skalę: czy będzie on lokalny, krajowy, kontynentalny a może światowy. I komu na tym zależy? To akurat jest oczywiste: pejsatym panom zza oceany!!!

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

pionki rozstawione ,przed

pionki rozstawione ,przed oczy nienawiść ,zazdrość ,egoizm ,zawiść ,materializm ,brak wiary ,fantyzm religijny postawiony ,każdy otrzyma dokłądnie to co posiał i na co zasługuje ,nie da się oszukać Boga tak jak oszukujecie siebie i tworzycie laurki ,nie da się tworzyć cywilizcaji w ktrórej jedni wyrzucają jedzenie do kosza a inni umierają z głodu ,wszystko to teraz stanie się enenrgią zwrotną ,każde przekleństwo ,każda krzywda ,każda zazdrośc ,zawiść ,nienawiści ,wyzywanie i osądzanie innych będzie dana wam przed oczy od takich samych ludzi jak wy ,tak samo oszukanych i tak samo zaprogramowanych rpzez religie ,pieniądz ,przywiażanie do ziemi ,nazw itd ,Gdy Jezus mówił o czasach ostatecznych powiedział że każdy zmierzy się z tym co posiał przed całą swoją droge ,a ponieważ wcieleń mielismy mnóstwo i one okreslają kolejne miejsce i czas na planecie dlatego spotka nas zakończenie cyklu karmicznego i zmierzenie się ze złem i z tym co posialismy ,jezeli ktoś moralnośc w sercu i był uczciwym i dorbym człowiekiem czeka go przejście dalej ,jezli ktoś uderzy sie w piers i przeprosi za całe zło jakie zrobił ,przeprosi i wybaczy tym co go skrzywdzili ,bedzie szedł dalej ,ale ci co zostana w nienawisci i zazdrosci ,zwisci i bedą żałowac ze zabiera im sie ten niewolniczy sysytem doejdą wraz z nim ,Ostrzegano was od 2 lat i od wieków a teraz to staje sie waszym udzialem macie czas aby zmienic swoje zycie lub zmierzyc sie z tym co siejecie .nie da sie oszukac Stwórcy dlatego warto zmienic wszystko 

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

stwierdzenie faktów i

stwierdzenie faktów i wypełnienie się wszytkich przepowiedni nazywasz choroba? pisałem 2 lata temu doc zego to zmeirza i wtedy tez wszyscy mówili o lekarzu ,teraz okazuje sie ze dokaldnie sa w miejscu gdzie pomoc lekarska bedie potrzebna wielu z nas ,ale nie tym co wiedza i widza do czego to prowadzi ,nie tym co widzieli koniec oszczyszania ziemi ,oni sie cieszą z tego ze ten nieowlniczy sysytem upadnie i wraz z nim ci co go budowali ,wspieraja i nie wyobrażaja sobie inego zycia ,tego sie boicie zamiast sie cieszyc że nastanie wolnosc o jakiej nie marzyles ,a to czy do tego dozyjesz stanowisz ty sam ,tylko ilu z was woli opluc ,niz się zmienic ? to was przeraza ze trzeba bedie pozbyc sie z siebie nieanwisci ,złości ,agresji ,irytacji ,osądzania ,przeklinania ,że nie bedzie uzywek alkoholu , za to bedzie przepiekna technologia słuzaca ludziom i natrurze ,medycy którzy beda leczyc enenrgia a nie zatrutymi lekami ,rolnicy którzy bedą uprawiac ziemie aby ci co beda budowac na nowomieli co jesc ,kazdy bedzie wykonywal swoja prace z usmiechem i radoscia a podóze staną sie uzupelnieniem i przyjemnoscią bez wiz ,jezyka ,celników itd .Wszytko to jest na koncu tęczy ale za nim tam dojdziemy zostanie zburzone wszytko to co znacie ,kazdy beton ,na ulicach i kazdy beton w głowach ,teraz napisz o propagandzie skoro siedzisz w samym sierodku upadku cywilizacji jaka znasz .

Portret użytkownika Jacek Wozniak

Witaj Aronie  :) Czy te

Witaj Aronie  :)
Czy te zmiany o ktorych piszesz sa zwiazane z wysokimi energiam docierajacymi do naszej planety?Jak myslisz,czy nastanie przebiegunowanie i zwiazana z tym powodz?a co z Kalendarzem Majow ?

Portret użytkownika aron jasnowidz-diagnosta

witaj opisałem to na blogu

witaj opisałem to na blogu ale na pierwsze pytanie tak i kolejna fala przyjdzie 30 wrzesnia ,przebiegunowanie juz trwa ale o tym sie głosno nie mówi ,powód bedzie ale punktowa ,tak jak juz sie dzieje ,natomaist ja widzialem w Polsce i europie srodkowej ,natomiast podtopienia beda wszedzie ,tak jak juz to sie dzieje ,kalendarz majów dokaldnie okresla przebieg zmian ,koniec starej cywizlizacji ,poniewaz nikt dokladnie nie potrafi odczytac ich jezyka dlatego odczytano to jako koniec swaita ,zapomniono dodac że miało to byc koniec znanego wam świata i nastanie nowego i nowej cywizlizacji ,teraz poniewaz nie rozumieją czasu i nie wierza ze mozne się nasza cywilizacja skończyc dlatego próbuja zmienic daty ,lukrowac walsną pomyłke a tu nie było pomyłki ,była tylko zmiana decyzji dotycząca przebiegu zmian i przesunieto je o kilka lat czyli na ten okres walsnie który widzimy .śtad sprawdzaja sie wszytkie przepowiednie a ci co uwarzaja ze to bzdura ,strasznie sie zdzwią 

Portret użytkownika kimbur

Pani Pola myli się; uległa

Pani Pola myli się; uległa Gazecie Wyborczej. Islamczyków nie należy wpuszczać do Europy jak bociany czy jaskółki. Dla Islamczyków powinny być zaporą granice, straż graniczna, wojsko. To nie są uchodźcy, imigranci zarobkowi nawet - to są najeźdźcy, którzy jak wirus niszczą europejski organizm. Doszliśmy do stanu, w którym odporność na tego wirusa się skończyła. A miliony następnych czekają w kolejce...
Niemka, kanclerz unijna Merkel, prowadzi Europę do III wojny światowej (dwie poprzednie też wywołali Niemcy). Jej język jest rozdwojony: zdradza nas z Rosją dla gazu a każe nam być wiernym dla uchodźców, których zaprosiła.
Nieszczęście Italczyków na Lampedusie niczego nie nauczyło Merkelowej. Przeciwnie, zapragnęła to nieszczęście szerzyć na pozostałe rejony Europy.
I nadal siły unijne nie niszczą łodzi przemytników Islamczyków, nie strzelają do przemytników, nie pomagają odzyskać równowagi w zniszczonych przez USA krajach arabskich.
Tu nie ma miejsca na tkliwości - jeśli bedziemy nadal miękcy to nas Islamczycy zniszczą, bo tego nakazuje im ich religia i ich honor. To nie są polscy muzułmanie, którzy pośród nas żyją zgodnie. I tego rozróżnienia brakuje u Pani Poli i u pani Merkel.

Portret użytkownika 777

Ta cała sytuacja jest

Ta cała sytuacja jest sponsorowana przez takich jak Soros i jemu podobnie, kase płacą i ich przemycają ! Abyśmy się ostali należy się modlić świętym różańcem i prosić Jezusa o Miłosierdzie Boskie jak tu ktoś kiedyś pisał ! Inaczej nas islamiści i masoniści załatwią !

Portret użytkownika Zenek :)

Pomyślcie robaczki o takiej

Pomyślcie robaczki o takiej jednej rzeczy. Polska NIE MA ROLNICTWA, od lat jest CELOWO NISZCZONE przez te wszystkie filonazistowskie bandy "przełomu". Polska żywność sprowadza z zachodu bo nasze pola zgodnie z unijnymi dyrektywami są ZALESIANE... teraz..... tam WYBUCHAJĄ SPONSOROWANE ŻYDOWSKĄ KASĄ I ICHNIĄ IDEOLOGIĄ NIENAWIŚCI DO BIAŁYCH ZAMIESZKI..... co ZAMERZCIE ŻREĆ WRAZ Z TYMI przyjętymi "uchodźcami" jak NIE BĘDZIE TRANSPORTÓW TEGO ŻARŁA z zachodu ......

"Kartofelki" czy "marchiewki" na półce w "biedronce" nie rosną..... Potrzebują ZIEMI właśnie tratowanej przez hordy ŻYDOmurzyńskich czy ŻYDOarabskich TERRORYSTÓW. Dym miał się zacząć za rok jak wielu producentów żywności z uwagi na CELOWE EMBARGO na export do Rosji by ZBANKUTOWAŁO i nie siało ale chyba już w tym roku zacznie się lać krew "wiernych" ŻYDONAZISTOWSKIM ideologiom idiotów. I się skończy "kawiorek" a zaczną (wyrywane sobie z rąk) ekskuzywne "brukwie" lewackogejowska ...... cho..ło..to... Bando sprzedawczyków na postronku Biblijnej Bestii. Ale to tylko POCZĄTEK BOLEŚCI bo i robale wykopane z ziemi będziecie WPIER**LAĆ ciesząc się jak ze znalezienia ich jak ze znalezienia SKARBU. I tak przez co najmniej 3 lata a podobno i 47.

Portret użytkownika tubylec

Nie ma nic straszniejszego

Nie ma nic straszniejszego niż strach, autorko .. o to właśnie chodzi w tej całej sytuacji żeby wzbudzać w ludziach strach, bo człowiek czujący strach jest łatwy do kontrolowania. Wibracja strachu w aurze ludzkiej wygląda dość ponuro, w odcieniach sino-zgniłozielonych, ma także specyficzny słodko-mdlący zapach który psy wyczuwają już z daleka, człowiek też może go poczuć w niektórych okolicznościach. Sposobem na pokonanie strachu jest stawić mu czoła, choć pierwszy krok w tą stronę jest najtrudniejszy. Pamiętam i nigdy nie zapomnę jak raz złapałem schizę po sporej ilości grzybów halucynogennych hehe, naprawdę chciałem się zakopać pod ziemię ze strachu wtedy .. imigranci to przy tym pikuś.

Strony

Skomentuj