Stany Zjednoczone wprowadzają ograniczenia wizowe dla kobiet w ciąży

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Stany Zjednoczone wprowadzają ograniczenia wizowe dla kobiet w ciąży. Środek ten ma na celu ograniczenie „turystyki porodowej”, w ramach której kobiety podróżują do Stanów Zjednoczonych, aby rodzić dzieci i w łatwy sposób uzyskać dla nich obywatelstwo amerykańskie.

 

 

Kobiety ubiegające się o wizę turystyczną zostaną cofnięte, jeśli urzędnicy konsularni uznają, że te chcą jechać do USA w celu porodu.

 

Zgodnie z nowymi przepisami ciężarnym wnioskodawcom odmówi się wizy turystycznej, chyba że udowodnią, że muszą przyjechać do USA w celu porodu z przyczyn medycznych i mają pieniądze, aby to wszystko opłacić, lub mają inny ważny powód, np. nie tylko dlatego, żeby dziecko miało amerykański paszport - informuje AP.

 

Środek wchodzi w życie dzisiaj. Nie dotyczy to obywateli 39 państw obsługiwanych w ruchu bezwizowym.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika znawca

USA - państwo gospodarki

USA - państwo gospodarki wolnorynkowej.

USA znane z nadawania wolności ekonomicznej na rzecz ludzkiego działania, przestaje być również państwem dbającym o wolność i swobodę obywatelską. 

To wolnorynkowe państwo nie socjalistycznej gospodarki, skręca w stronę autorytarną - przy określaniu indywidualnej roli, jaką pełni jednostka ludzka, w danej zbiorowej społeczności.

P.S.

Pomysł ten (w sprawie ograniczeń wizowych dla ciężarnych kobiet) - jak każdy inny pomysł totalniaków, wpisuje się w socjalistyczny charakter, odnośnie myślenia nt. załatwiania problemów przy zarządzaniu danym podmiotem państwowym.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

 

 

Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę (nie sam), że ZnZ to ruska propaganda...... 

.... a Ziemia jest okrągła; i to jest naukowy fakt. 

Portret użytkownika inzynier magister

właśnie się dowiedziałem że

właśnie się dowiedziałem że posthitlerowska bolszewia które ma swoich posłów i senatorów w Polsce chce odwołać wszyskich ministrów z PiSu i służb pisowskich bo wykrywają za dużo przekrętów ! Folksdojcze chcązniszczyć wszystko i zaprowadzić porządek LGBT-KGB !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj