Stany Zjednoczone ostrzegają Chiny, że Japonia może otrzymać broń nuklearną

Kategorie: 

Źródło: US Government

Amerykanie wciąż są niezadowoleni faktem, że Chiny nie  wykorzystują swoich możliwości aby wpłynąć na Koreę Północną i zachęcić lub zmusić Kim Dzong Una do denuklearyzacji oraz wstrzymania prac nad programem rakiet balistycznych. Wiceprezydent USA Joe Biden ostrzegł chińskiego przywódcy że Japonia, rzekomo do celów obronnych, może praktycznie z dnia na dzień otrzymać broń nuklearną.

 

 

Korea Północna nie przejmuje się żadnymi ostrzeżeniami Zachodu ani nałożonymi sankcjami i wciąż kontynuuje program rakietowy oraz nuklearny. Stany Zjednoczone stale powtarzają że będą robić wszystko aby chronić swoich sojuszników a skoro Chiny nie chcą wpłynąć na swojego agresywnego sąsiada, Amerykanie mogą w Korei Południowej rozmieścić system antybalistyczny THAAD, na co jednak nie zgadzają się Chińczycy.

 

Joe Biden powiedział Xi Jinpingowi, że Japonia może w bardzo krótkim czasie zdobyć broń nuklearną gdyż posiada takie możliwości. To dodatkowo pogorszyłoby sytuację w Azji Wschodniej, a szczególnie na Półwyspie Koreańskim. Korea Południowa również wyraziła jakiś czas temu chęć zdobycia broni masowego rażenia aby odstraszyć Koreę Północną.

 

Chińscy wojskowi uważają, że zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w obronę państw przed rzekomą agresją ze strony Korei Północnej jest w rzeczywistości próbą otoczenia Chińskiej Republiki Ludowej. Zresztą podobnie postrzegana jest aktywność NATO w Europie Wschodniej, która wzmacnia swoje siły przy granicy z Rosją i twierdzi że to Rosja jest agresorem.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nic nie rozumiecie. Trumph

Nic nie rozumiecie. Trumph  własnie wykona nieświadomie plan NWO i Sorosa.  Do tego jest im potrzebny i dlatego jeszcze żyje...

Nikt inny jak on, po rozwałce Europy przez szatański pomysł Brexit i islamski najazd,  zawrze sojusze z Rosją dokonując  podziału tego kontynentu. Kosztem państw nadbałtyckich i Polski. Powstanie wielka Judeopolonia czuwająca w naszym regionie nad interesem USA i trzymająca w szachu rosyjski nacjonalizm.. V-ta kolumna (Chabad) przejąłby wtedy kontrolę nad Rosją.

Portret użytkownika OgnistyOko

Zamaist wierzyć w Katolicyzm

Zamaist wierzyć w Katolicyzm czy w dzisiejszym rózne chore sekty radze was stworzyc nowe czyste polskie religie wolnych od śmieczowych i ogłupiajacych  ideologii . Gdzie bedzie dozwolona na małzenstwo wielezenstwo czy na małżenstwo wielomęstwo. No i brak dolnych granicy na malzenstwo, wtedy nie bedzie samobójstwo bo nie było zgody rodziców.

Oczywiscie zakaz praktykowania szkodliwosci wobec wlasntych wyznawców jak zakaz zawisci czy złosliwosci. I ma obowiazywac oko za zęby.

Portret użytkownika ACHILES

Rosja jest z Chinami nawzajem

Rosja jest z Chinami nawzajem i nic i nikt już tego, nie zmieni, bo z szatanami zjednoczonymi obecnymi tylko razem można skutecznie zawalczyć i je pokonać i tak już będzie po wsze czasy.

p.s Okłamują Was bezwzględnie w środkach masowego MAS ogłupiania, bo już dziś zdegenerowaty zachód, nie ma szans w potyczce NUKLEARNEJ, ze SMOKIEM I NIEDŹWIEDZIEM  ze wschodu, o czym doskonale już wie " szatański pomiot ". 

ALE W TEJ "ROZPIERDUSZE", MOŻE NIE BYĆ WYGRANYCH i dlatego wschód jeszcze nie uderzył na "szatański pomiot" ŚWIATOWY . 

Portret użytkownika U_P_Adlina

widać po tym usmańskim

widać po tym usmańskim tekście już bezdyskusyjnie, że Japonia jest cały czas krajem okupowanym przez usmańskiego hegemona, który decyduje, co Japonia może mieć, a czego nie może!!....To samo dotyczy i innych krajów będących pod usmańskim butem, jak chociażby niemcy!!!!!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj