Stany Zjednoczone mogą przygotowywać inwazję sił lądowych na Syrię

Kategorie: 

Źródło: Flickr/DVIDSHUB/CC BY 2.0
Irak w swojej przeszłości już przerabiał ten scenariusz, lecz tym razem plan inwazji amerykańskich wojsk może dotyczyć również Syrii. Przekonuje się, że ataki z powietrza na terrorystów są niewystarczające a samozwańcze Państwo Islamskie można pokonać tylko dzięki realnej sile, czyli poprzez połączenie sił powietrznych i lądowych.

 

Jeszcze kilka lat temu Barack Obama przekonywał, że USA nie będą już więcej okupować krajów, tak jak zrobiono to z Irakiem. Okazuje się, że obietnice te najwyraźniej nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. W Iraku i Syrii operują obecnie samoloty wojskowe a amerykańscy żołnierze jedynie szkolą różne ugrupowania. Teraz widocznie przyszedł czas na inwazję i to w dosłownym znaczeniu tego słowa.

 

Sekretarz US Air Force Deborah Lee James wyraziła się jasno, że okupowane lub zarządzane tereny wymagają wojsk lądowych. Wymieniono między innymi iracką armię, syryjską opozycję oraz Kurdów jako siły, które mogłyby tego dokonać. Jednak samo słowo "okupacja" brzmi bardzo groźnie. Przypominają się czasy wojny w Iraku, gdy wojska USA wkroczyły do tego kraju, obaliły rządy Husseina dzięki bajce o broni masowego rażenia i zaczęły siłą wprowadzać demokrację.

 

Wypowiedź Deborah Lee James jest różnie interpretowana, ale inwazja amerykańskich wojsk na Syrię jest obecnie bardzo prawdopodobna. Oczywiście nie nastąpi to w ciągu jednego dnia ale będzie to powolny proces. Jakiś czas temu wysłano do tego kraju kilkudziesięciu żołnierzy i zaznaczono, że to dopiero początek.

 

 

Źródło: http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-11-10/airstrikes-alone-can-t-defeat-islamic-state-u-s-air-force-says

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Zapraszam na moj blog:

http://systemwkryzysie.blox.pl

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Rocky

inzynier, kiedy zrozumiesz,

inzynier, kiedy zrozumiesz, ze kazdy argument ktory ma swoje podstawy w jakiejkolwiek religi jest nie do wygrania? co z tego,ze mowia o rzeczach ktore nas dzisiaj otaczaja, ich wyprane mozgi szukaja odpowiedzi na kazde pytanie w bibli, ksiazce napisanej przez ludzi, i zatwierdzonej (zajrzyj na def tego slowa) przez innego zwyklego smiertelnika-King James, daje ci cos to do myslenia?

Portret użytkownika Medium

Rocky napisał: inzynier,

Rocky wrote:

inzynier, kiedy zrozumiesz, ze kazdy argument ktory ma swoje podstawy w jakiejkolwiek religi jest nie do wygrania? 
Pewnie wtedy, gdy iżynier magister doktorat obroni Wink
BTW: Zresztą nawet w linkowanym przez niego nagraniu jest odpowiedź, tylko nie wolno być ślepym i głuchym, żeby to usłyszeć.
 
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Dziś dzień zastraszania.

Dziś dzień zastraszania. Zachód straszy Rosją że ta przygotowuje się do wejścia do Donbasu a  Rosja twierdzi że Amerykanie chcą wpuścić swoje wojska lądowe do Syrii. Szkoda że w naszych masmediach (czytaj masońskich mediach) nie ma o tym ani słowa. Jednak to jest nic do tego co wydarzyło się wczoraj. Niestety nie mogę znaleźć z tego filmiku. Jednak się stało. Wczoraj w szkle kontaktowym (na początku programu) wypowiadał się Mateusz Morawiecki nowy minister z mega ministerstwa rozwoju. Pytania dotyczyły kopalń. Jedno pytanie brzmiało (z tego co pamiętam) następująco:
- czy będziecie restrukturyzować kopalnie? na co odparł minister, że nie i że próby restrukturyzacji kopalń były największym błędem rządów PO. potem padło kolejne pytanie. cyt. Więc co z górnikami? on odparł, że będą budować nowe kopalnie. kopalnie węgla?- spytał się redaktor. Pan Mateusz odparł. Nie. Węgel jest nie opłacalny będziemy budować kopalnie innego typu. Jakie? Spytał redaktor na co nowy minister już nie odpowiedział. Dodał natomiast że to że rząd PO nie budował nowych kopalń też było wielkim błędem. 
Przepraszam, że nie mogę znależć tego wywiadu. Nie ma go w necie. Dlaczego natomiast to takie ważne? Tak jak mówiłem wcześniej Polska jest krainą złotem płynącą i dlatego ABW weszło do KGHiM. To jest pierwsze śledztwo w sprawie dopuszczenia się przez KGHiM przekrętów na tony złota. Te dochodzenie potrwa jeszcze ponad dwa lata. Jednak to co ważniejsze. Kolejny rząd rzuca łapę na złoto. Wierzcie mi że mamy go najwięcej na świeci. Te nowe kopalnie to właśnie będą kopalnie złota. Tylko że ministerstwo rozwoju nie będzie myśleć o rozwoju obywatelskim a o swoim. Mimo to za 4 lata ludzie nie wytrzymają i będzie czarny PIS w Polsce. Mimo że III wojna świtowa nas bezpośrednio nie dosięgnie to zamieszki przypominać będą wojnę domową. Zwłaszcza Śląsk i Lubelszczyzna bo tam te składy są. Te rejony będą chciały autonomi przez to. Jednak to też się uspokoi bo władzę zaczną zdobywać ludzie którzy wreszcie będą myśleć o obywatelach a wśród nich będzie wreszcie najcenniejszy dar jaki mogła dostać Polska od Boga. Wielkiego przywódce. 
Dziś papież Franciszek powiedział słowa. "Niech Bóg blogosławi Polskę" 
http://www.pap.pl/aktualnosci/news,429632,papiez-franciszek-niech-bog-blogoslawi-polske.html
 Gdybym znał papieża powiedziałbym mu tak:
Ojcze Franciszku. Nasz kraj jest Błogosławiony i dobrze ojciec o tym wie że tu będzie raj Smile
Wam też powtarzać będę jak mantre. Macie wielkie szczęście że jesteście Polakami. To będzie centrum świata. Co ważniejsze niektóre osoby które mają dziś 60 lat będą żyły w 2045 roku i będą wyglądać młodziej niż dziś i będą dużo zdrowsze. Co więcej jeśli dziś nie mają zębów niech się wcale nie przejmują bo będą je odtwarzać z waszych komórek macierzystych. Czyli jak dziś nie macie ząbków to będziecie je spowrotem mieć. 
Wiem że ciężko w to uwierzyć w czasach kiedy wydaje się że będzie coraz gorzej. Pmiętajcie jednak powiedzenie. Gdzie dwóch się kłóci to trzeci korzysta. Cały świat się będzie kłócić a my będziemy budować silną gospodarkę. 
 

Portret użytkownika Antyenwuowiec

Dokładnie. Jak to napisał

Dokładnie. Jak to napisał Mojeimię44: "Trzecia wojna światowa już trwa, tylko dopiero się rozwija"
To czego nie potrafiła zdziałać koalicja UE-USA, czyli pokonać terrorystów (bo jak można atakować kogoś, kogo się wspiera, uzbraja i szkoli?) postanowiła zdziałać Rosja. Skoro Rosjanie już weszli do Syrii i zaczęli atakować przeciwników Baszara al-Asada, który jest sojusznikiem Rosji a Rosja jest wrogiem świata, to teraz musi się wmieszać USA, propagując swoją łatkę światowego żandarma.
Mamy więc teraz sytuację, że do jednego kraju wchodzą największe mocarstwa żeby zwalczyć swpólnego wroga, a więc Państwo Islamskie. Ups, czyżbym sam strzelił sobie w kolano? Wcześniej pisałem w kontekście USA "jak można atakować kogoś, kogo się wspiera, uzbraja i szkoli" a teraz nagle zmieniam zdanie myśląc, że USA i Rosja mają wspólnego wroga, czyli ISIS? Przecież to się kupy nie trzyma...
Otóż trzyma moi drodzy. Państwo Islamskie już zrobiło swoje zadanie. Z pomocą ISIS morze imigrantów zalewa już Europę i coraz śmielej pojawiają się głosy o konieczności "wzmocnienia" Europy JEDNĄ wspólną Służbą Bezpieczeństwa. Jedno wojsko, a pewnie i wkrótce jeden europejski rząd (jest już niby Rada Europejska, ale to jeszcze nie to co wspólny rząd) stworzą z "Unii" de facto Stany Zjednoczone Europy. Skoro Państwo Islamskie zrobiło już zamieszanie w Europie (przy okazji, zauważyliście że już nie widać w mediach filmów ze ścinanymi głowami? bo strach w imieniu terrorystów z ISIS napędzają teraz imigranci żądający wprowadzenia prawa szariatu i Islamu w europejskich krajach. Obcięte głowy nie są więc już potrzebne, bo społeczeństwo i tak się boi) i sprowadziło najważniejszych graczy na planszę rozgrywki następnego etapu wprowadzania NWO na świecie, nie jest już Stanom potrzebne. Państwo Islamskie zostanie teraz raz dwa zniszczone a zalążek nowego konfliktu wzrośnie wokół interesów "koalicjantów" a więc Rosji i USA. Wojna w Syrii nie może się skończyć pokonaniem ISIS, skoro Rosja wspiera al-Asada a USA opozycjonistów. Wojna w Syrii może się tylko wzmocnić i rozlać na pozostałe tereny, na całym świecie kończąc.
"Żandarm" USA będą bronić wolności i demokracji a "Czarna" Rosja swoich interesów i otoczenia przed większymi wpływami wrogich jej państw. Skoro pionki został już ustawione na planszy teraz należy wyczekiwać rzutu kostką...
Czy wojna w Syrii będzie już ostatnim etapem wprowadzania NWO? Nie wiem, ale nie sądzę. Ostatnimi czasami coś zbyt często słychać w mediach o coraz to nowych asteroidach i tym podobnych kometach ocierających się wręcz o Ziemię i przelatujących coraz bliżej naszej planety. Czy Iluminaci mogą sięgnąć po zagrożenie z kosmosu? Brzmi to nieprawdopodobnie, a skoro nieprawdopodobnie to znaczy że to bardzo możliwe. Na razie nie wiem jak, ale coś mi tu smierdzi...

"Jedną formą dyktatury jest bycie w celi więziennej
kiedy możesz zobaczyć kraty i je dotknąć.
Drugim rodzajem jest siedzenie w celi więziennej
kiedy nie potrafisz zobaczyć krat, bo myślisz, że jesteś wolny..."

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Strony

Skomentuj