Stany Zjednoczone finansują przemyt imigrantów do Europy?

Kategorie: 

Emigranci, którzy próbują dostać się do Sycylii przez Morze Śródziemne - źródło: Vito Manzari/Creative Commons/CC-BY-2.0
Nasz kontynent jest dosłownie zalewany przez uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu a przemyt imigrantów stał się dobrze opłacalnym biznesem. Szacuje się, że przemytnicy biorą tysiące dolarów za transport jednej osoby do Europy. Jednak skąd ci biedni ludzie, którzy uciekają ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszego życia, mogą mieć aż tyle pieniędzy?

 

Magazyn Info Direkt, który powołuje się na informacje z wewnętrznego raportu austriackiego wywiadu wojskowego twierdzi, że amerykańskie organizacje mają płacić duże ilości pieniędzy przemytnikom, którzy ułatwiają nielegalnym imigrantom przedostanie się do Europy. W zależności od regionu i organizacji, przemytnik może zarobić od 7 do nawet 14 tysięcy Euro za osobę! 

 

Wyjaśniałoby to zatem kto opłaca przemytników, skoro uchodźców zwyczajnie nie byłoby stać na taką podróż - nie na tak wielką skalę. Stany Zjednoczone oskarżane są już o prowadzenie wielu tajnych działań - obalanie rządów przy pomocy kontrolowanych rewolucji, wspieranie terrorystów z ISIL a teraz również o wspieranie masowej imigracji na nasz kontynent. Jeśli to jest prawda, to co USA chce w ten sposób osiągnąć?

 

Info Direkt kontynuuje, że niektóre osoby są gotowe udzielić wiarygodnych informacji na ten temat ale jedynym warunkiem jest zachowanie anonimowości. Nikt nie chce aby dane osobowe zostały podane do publicznej wiadomości. Na końcu artykułu pojawił się apel aby dziennikarze i funkcjonariusze policji oraz wywiadu brali aktywny udział w dochodzeniu w tej sprawie i poszukiwaniu informacji, odnoszących się do powyższych oskarżeń.

 

 

Źródło: http://www.info-direkt.at/insider-die-usa-bezahlen-die-schlepper-nach-europa/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika krzysiekkkkk

...Wtedy na każdym miejscu,

...Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok...
Urywek z planu trzech wojen.. 1 i 2 całkowicie potwierdza autentyczność tych planów więc trzeba być kompletnym idjotą żeby powiedzić, że to teoria spiskowa.. 

Portret użytkownika inzynier magister

USA jest rządzone przez

USA jest rządzone przez niebezpieczną szajkę która ukradła biliony od Chin , Indii i Japonii, więc teraz chcą wywołać światowy kryzys albo wojnę bo nikt przecież nie odda Chinom i innym ukradzionych pieniedzy (niby pożyczonych) ! Ciekawe kiedy Chiny przestaną się dawać okradać ?! Czyżby Chińczycy byli takimi idiotami ?! Polska czxyli Polacy muszą się modlić do Jezusa o Miłosierdzie kiedy się zacznie wielkie coś, już teraz powinniśmy się modlić na różańcu do Maryi i łaskę i o ocalenie !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Astroweb

No to się zdecyduj czy

No to się zdecyduj czy powinniśmy się modlić do Jezusa czy Maryi.  Do tego pierwszego jeszcze rozumiem. Ale modlenie się do Maryi to bałwochwalstwo i łamanie 1 i 2 przykazania bożego.

Portret użytkownika jaa

taa. Ci wszyscy uchodźcy

taa. Ci wszyscy uchodźcy płacą przeytnikom pieniądze żeby za te pieniądze mieć to samo co mogą mieć bez płacenia pieniędzy? Guzik prawda. Młodzi uchodźcy, po prostu, w dobie internetu, mają info, że tu jest po prostu dużo lepiej. Zbierają się w grupy i po prostu, jakim się da sposobem, emigrują do lepszego świata. To Europejczycy, swoją fałszywą empatią, ściągnęli tu wcześniej część z nich, ci podali do swoich info, że jest możliwość i po jakimś czasie ruszyła fala, a nawet kilka. Każdy by szedł, zwłaszcza młodzi. Czemu nie wieją do Turcji albo do Afryki, albo do Rosji? Bo tam ich szybko by potraktowali inaczej niż chcą. A w Europie opieka. Może nie dla tych co teraz próbują się dostać, ale wcześniej. Wystarczy, że wsiądą do byle jakiej łodzi, wypłyną na wody pozaterytorialne, zatopią łódź, gdy zobaczą jakiś statek i już są rozbitkami i jako tacy są ratowani.

Portret użytkownika Rodak

Stany  Zjednoczone  finansuja

Stany  Zjednoczone  finansuja  celowo  przer4zut  emograntów  do  Europy  celem  wymieszania  narodów  Europy  oraz  zburzenia  integracji  wewnątrz  narodów Europy  poprzez  wprowadzenie  do  nich  obcego , nie  zintegrowanego  czynnika.  Dzieje  sie  to  na  skutek  inicjowanych  wojen  na  terenie  Europy, Azji  i innych  regionów  oraz  tworzenia  chaosu  na  tych  terenach.
Działo sie  tak  podobnie  w  Stanach  kiedy  murzynów  wprowadzano  w  dzielmnice  zajmowane  przez  zintegrowane  inne  narodowości, powodując  chaos  i  rosnącą  przestępcość , powoduując  dezintegracje  tych  grup  narodowościowych, na  które  nie  miano  większego  wpływu.
Po  tym  okresie  dopuszczono do  masowego  osiedlania się  ludności  meksykanskiej  i innych, powoduując  ten  sam  problem  w  całych  Stanach  Zjednoczonych  orqaz  masową  dezintegrację  mieszkańców USDA.
Te  wszystkie  działania  maja na  celu  dezintegrację  , masową,  na  całym  świecie  i  stąd  finansowanie  masowej  emigracji  do  Europy  ludności  muzułmańskiej, afrykańskiej  i  innych.
Cel  jest  ten  sam  jak w  USA  tj.  dezintegrację  narodów  dla  opanowania  i  skonfrliktowania mieszkańców  Ziemi dla  swojej  polityki  i  tworzenia  NWO
Myslę, że to  się  nie  uda  i Narody  bedą  się  integrować, bo  to  sie  nie  może  udać  na  taką metę, a  rządy  europekskie  w  związku  z  tym  sa  antynarodowe  i  są  antyludzkie, co  niedobrze  im  bedzie  służyc, bo  działaja  na  swoją  zgubę.

Portret użytkownika Cicho

I wszystko jasne wiadomo (

I wszystko jasne wiadomo ( oczywiście w pewnych kregach) ze synagoga szatana i Masoni rządzą z Waszyngtonu, którzy chcą za wszelką cenę zniszczyć białego człowieka, chrześcijan - 10 te ZAGUBIONE POKOLENIE IZRAELA - LUD WYBRANY - Co bardziej ogarnięci wiedzą już ze są to ludy Europy a stany na puszczają na nas południe i islam ....

Strony

Skomentuj