Stan Nowy Jork wprowadził prawo zezwalające na aborcję do 9 miesiąca ciąży

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nowa legislacja stanu Nowy Jork zezwala na zabicie nienarodzonego dziecka niemal do dnia porodu. Aborcję uznano tam za "fundamentalne prawo". Gubernator Andrew Cuomo nakazał w związku z tym rozświetlenie nowego World Trade Center w Nowym Jorku na różowo.

 

Nowe prawo aborcyjne zwane Reproductive Health Act zezwala na zabicie dziecka niemal do dnia porodu. Jedyne wymagania są takie aby aborcja była wykonywana przez ginekologa, lub położną czy pielegniarkę. Zupełnie legalne będzie zabicie dziecka do 24 tygodnia ciąży, a jeśli jest chore lub poród zagraża zdrowiu matki, nawet do 9 miesiąca!

 

Jednocześnie przeprowadzono prawną dehumanizację nienarodzonych dzieci odmawiając nazywania ich osobami, do urodzenia. Według tego prawa dopiero potem można mówić, że mamy do czynienia z człowiekiem! Tego typu normy prawne są spełnieniem marzeń dla lewicy dążącej od lat do depopulacji za pomocą wszelkich możliwych sposobów. Najbardziej skuteczne z nich to aborcja, eutanazja i promocja bezdzietności oraz homoseksualizmu. Wszystko to jest obliczone na znaczną redukcję populacji, zwłaszcza tej mniej wartościowej zdaniem lewicy, czyli białych.

 

Jest bowiem bezsprzecznym faktem, że w tym samym czasie gdy państwa zachodnie ograniczają przyrost naturalny, eksploduje on w Afryce  czy Azji i ludzie stamtąd w naturalny sposób zastąpią wymierających białych. Problem polega na tym, że mało kto zdaje siobie z tego sprawę.

Wedlug portalu worldometers.info zajmującego się rozmaitymi statystykami, w 2018 roku najczęstszą przyczyną śmierci na świecie była właśnie aborcja. W ten sposób miało zginąć prawie 42 miliony dzieci! Jeśli chcemy przetrwać jako biała rasa, musimy coś z tym zrobić. Eugenika, polegająca na masowych morderstwach dzieci z zespołem Downa i innych chorych, musi się skończyć, bo daje to przyzwolenie do rozszerzania grupy ludzi, którzy uważani są za gorszych i dlatego niegodnych urodzenia. Tylko przywracając szacunek do życia udowodnimy swoje człowieczeństwo.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Olgierd Szary

Rozumiem, że kolejny krok

Rozumiem, że kolejny krok "postępowego"  Nowego Jorku, a potem docelowo i globalnie w ramach "jedynie słusznego" NWO, to będzie aborcja dozwolona od urodzenia do chwili śmierci. Ciekawe, kto będzie o tym decydował?

Portret użytkownika Globina

<p style="text-align: justify

<p style="text-align: justify;">​​​"popatrz <strong>​​</strong>​​​​​​na nich"&nbsp;&nbsp;powiedział blegijski muzułmanin "zabijaja swoje dzieci, rozwodza sie i zyja jak samotnicy, nie dbaja o swoich starców zostawiajac ich na pastwe losu w domach starców"&nbsp;<em>&nbsp;</em>&nbsp;i mówi dalej " czy ty na prawde myślisz że my ( muzułmanie) bedziemy z wami walczyć? Po co? Wy sami sie wykańczacie! Nam wystarczy troche poczekać"&nbsp;</p>

<p style="text-align: justify;">NO COMMENTS</p>

Portret użytkownika lipka

Zachłysnąłeś się swoją

Zachłysnąłeś się swoją "wielkością" i ani myśli żeby ci przeszło, jak kanapowa partia może szukać poparcia skoro jedynym członkiem w tej parti jest sam JKM, reszta to figuranci mieszczący się na jednej kanapie.

Portret użytkownika WOLNOŚĆ - obecnie KORWIN

POLACY UWAGA ! Konfidenci pi

POLACY UWAGA ! Konfidenci pi SS są w modzie, deBille ganiają za papierem toaletowym, którym pasożyt z karłem dupę podciera. PAMIĘTAJCIE ! Jak przejdą do masowych czystek, to nie będzie zlituj ! Albo zepchniemy element na społeczny margines albo oni was !

Przeznaczeni do eliminacji/wysiedlenia:
Polacy 80-85%
Rosjanie 50-60%

 

"Amerykanie-finansowali-hitlera-nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy-i-ii-wojne-swiatowa"

 

To był holkaust Polaków,wybito 12,6 mln(35% populacji)", a w Jałcie Gruzinowi SS talinowi SS przedali

ps i jeszcze jedna uwaga, wasi dziadowie byli ostatnio 10 x silniejsi niż wy PiS ty !

 

Strony

Skomentuj