Sprawca serii zamachów bombowych w Austin popełnił samobójstwo

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Przez ostatnie trzy tygodnie, mieszkańcy Austin w stanie Teksas nie mogli spać spokojnie. Nieznany sprawca dokonał kilku zamachów bombowych, które wstrząsnęły tamtejszym społeczeństwem. Terror prawdopodobnie dobiegł końca, gdyż potencjalny sprawca tych ataków popełnił samobójstwo w trakcie pościgu policyjnego.

 

2 marca, sprawca podłożył pod jednym z domów w Austin paczkę, w której umieścił bombę. Eksplozja spowodowała śmierć jednej osoby, która chciała sprawdzić zawartość tej tajemniczej przesyłki. Była to pierwsza ofiara całej serii zaplanowanych ataków w tym mieście. Kolejne takie zdarzenia miały miejsce 13, 18 i 20 marca. Łącznie doszło do sześciu zamachów bombowych, w wyniku których zginęły dwie osoby a sześć zostało rannych.

 

Policja prowadziła intensywne poszukiwania przestępcy i oferowała nawet nagrodę za jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego ujęciu, która w ostatnich dniach wzrosła do 115 tysięcy dolarów. Służby zdążyły przede wszystkim poznać jego metodę działań, która polegała na dostarczaniu przesyłek, w których ukrywał ładunki wybuchowe. 20 marca, przestępca podłożył bombę w centrum wysyłkowym firmy FedEx.

Służby zdołały jednak zlokalizować położenie zamachowca. W środę w godzinach porannych, oddział SWAT przybył na parking w pobliżu hotelu Round Rock i oczekiwał na wsparcie. Wtedy terrorysta rzucił się do ucieczki swoim samochodem. Policja ścigała go po autostradzie, aż w pewnym momencie podejrzany zatrzymał się i popełnił samobójstwo detonując ładunki wybuchowe.

Wkrótce udało się ustalić jego tożsamość. Był to 24-letni Marc Anthony Conditt. Jego motyw wciąż nie jest znany, nie wiadomo również czy działał samodzielnie.

 

Policja zawiadamia mieszkańców Austin, że Conditt jeszcze zanim został schwytany mógł podłożyć kolejne bomby, dlatego zaleca się pozostanie w domach. Ewakuowano już najbliższe otoczenie domu, w którym mieszkał przestępca. Teraz służby będą przeszukiwać teren, aby upewnić się, że Conditt nie pozostawił gdzieś kolejnych ładunków wybuchowych. Zagrożenie jeszcze nie minęło, gdyż zamachowiec mógł mieć współpracowników.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

nowi hitlerowcy NWO jużsięnie

nowi hitlerowcy NWO jużsięnie kryjąze swoimi planami ! "Po partii Nowoczesna trudno spodziewać się czegoś dobrego. Nie chodzi jednak tylko o wpadki słowne byłego lidera formacji, Ryszarda Petru, ale również o skrajnie postępowy program ugrupowania. Grafika opublikowana na Facebooku formacji 18 marca wywołała prawdziwą burzę w sieci. I bardzo dobrze!Zaprezentowana przez Nowoczesną na FB grafika zachęca do udziału w konferencji z udziałem przewodniczącej Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer oraz wiceprzewodniczącego .N, Witolda Zembaczyńskiego. Spotkanie poświęcone ma być, jak można wywnioskować z reklamy, osobom starszym oraz dotyczącym ich aspektom programu partii założonej przez Petru.Na grafice widnieje jednak niepokojące słowo, które wprawiło w osłupienie internautów. Mowa bowiem o depopulacji! http://www.pch24.pl/depopulacja--zrobimy-to--porazajaca-grafika-na-facebooku-nowoczesnej-,59098,i.html#ixzz5AURgMGH6

„Co do tej depopulacji, będziecie chcieli stworzyć własny, niepowtarzalny i oryginalny klucz czy jednak polecicie stalin-hitler-mao?” – czytamy we wpisie kolejnego internauty.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

ciekawe że sprawca nie

ciekawe że sprawca nie walczył z enwuowcami tylko ze zwykłymi ludzmi ?! własnie twrócy nowych obozów zagłady Agendy 2030 ogłosili że potrzebują kasy i chyba wymyslą jakieś podatki żeby realizować ich plan eksterminacji ludzi na Ziemi tak żeby było nas tylko 500 mln ! kołchoznicy będą nas niszczyć do momentu aż będziemy umierać z głodu, a polskojęzyczne rządy po cichu będą wdrażać plan zrównoważonego rozwoju ufonautycznej bestii !!! "Komisja Europejska w obliczu fatalnej sytuacji ekonomicznej bloku domaga się od państw członkowskich szybszej realizacji założeń zrównoważonego rozwoju – Agendy 2030 i powiązanego z nią porozumienia klimatycznego z Paryża. Bruksela chce daleko posuniętej interwencji władz w gospodarkę, mających ściągnąć z podatników, banków, przedsiębiorstw i funduszy dodatkowo ogromną sumę pieniędzy – aż 180 mld euro rocznie  - potrzebnych na realizację utopijnych projektów gospodarki o obiegu zamkniętym (recykling, odzysk), związanej z energią, transportem i zasobami.UE uznała Agendę 2030 za priorytet, który umożliwi – pod pretekstem „walki z rzekomymi katastrofalnymi skutkami zmian klimatu” – nakładać wszelkiego rodzaju opłaty, tzw. zielone podatki, które mają trafić do prywatnych firm realizujących wraz z rządami i samorządami projekty dotyczące gospodarki „niskoemisyjnej”. Chodzi o dekarbonizację, Odnawialne Źródła Energii (farmy wiatrowe, słoneczne, biomasa, biopaliwa itp.,), przechodzenie na samochody elektryczne, wdrożenie technologii 5G, która ma ułatwić czipowanie i podłączenie do sieci coraz większej liczby urządzeń (internet rzeczy) itp. http://www.pch24.pl/szukaja-pieniedzy-na-realizacje-zrownowazonego-rozwoju--potrzeba-180-mld-euro-rocznie,59074,i.html#ixzz5ASYc0gJC

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

https://www.youtube.com/watch?v=grNmACj8x-g

tu jest tekst jak polskojęzyczne marionetki i inne z innych państw realizują szaleńczy i zbrodniczy plan niszczenia narodów i ich powolnej eksterminacji pod przykrywką zrównowazonego rozwoju !!! cała nadzieja w Duchu Świętym przysłanym przez Zbawiciela by nas uwolnił od nich albo żeby nas wsparł byśmy nie musieli być nędzarzami ducha i żyli godnie !

http://popotopie.blogspot.com/2016/06/wyobrazcie-sobie-zrownowazony-rozwoj_13.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

,, ciekawe że sprawca nie

,, ciekawe że sprawca nie walczył z enwuowcami tylko ze zwykłymi ludzmi ?! własnie twrócy nowych obozów zagłady Agendy 2030 ogłosili że potrzebują kasy i chyba wymyslą jakieś podatki żeby realizować ich plan eksterminacji ludzi na Ziemi tak żeby było nas tylko 500 mln ! "

Wyprane z mózgu lub zastraszone marionetki, zabijają niewinnych, bo mają utrzymywać społeczeństwo w strachu. A co do ,,twórców obozów zagłady' jak ich nazwałeś, nie muszą się martwić o kasę, bo oni ją kreują... Smile

Skomentuj