Sprawca największej w USA strzelaniny był za Antifą i przeciw Trumpowi. Lewicowe media rozkręciły kampanię nienawiści, która zebrała krwawe żniwo?

Kategorie: 

Stephen Paddock, sprawca masakry z Las Vegas - Źródło: Twitter

Wczorajsza strzelanina w Las Vegas została okrzyknięta największą masakrą z wykorzystaniem broni w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybko poinformowano, że sprawca śmierci 59 osób i ranienia ponad 500 był białym starszym mężczyzną. Jego kolor skóry podawano z lubością we wszystkich mediach, jakby było to kluczowe. W międzyczasie do sprokurowania strzelaniny przyznali się wahabici z ISIS, którzy przyznają się do każdego udanego zamachu. Z najnowszych informacji wynika, że był to raczej terroryzm lewacki, gdyż sprawca jest kojarzony z Antifą.

Nie trzeba było być Sherlockiem Holmesem, aby już wczoraj powiązać fakty i zrozumieć, że skoro liberalne media kontynuują jedynie swoją narrację o winie białego odpowiedzialnego za masakrę, udając, że nie wiedzą o nim nic więcej, to oznacza to, że nie okazał się zwolennikiem znienawidzonego przez nich Donalda Trumpa, tylko wręcz przeciwnie. 

 

Dzisiaj okazało się, że Stephena Paddocka spokojnie można nazwać lewackim Breivikiem, bo czyn, którego dokonał prawdopodobnie był inspirowany nienawiścią do środowisk patriotycznych w USA. Paddock uznał, że na festiwalu muzyki country z pewnością znajdują się zwolennicy Trumpa i stąd zapewne jego decyzja o zaatakowaniu zgromadzenia.

Rzekome zdjęcie Stephena Paddocka na protestach przeciwko Trumpowi

Już kilka godzin temu pojawiły się pierwsze sugestie, że Paddock był fanatycznym przeciwnikiem Trumpa. Znaleziono go w dziwnym ubranku na jednym z protestów zorganizowanych przez amerykańską lewicę, która nie pogodziła się do dzisiaj z oddaniem władzy w Ameryce. Wielu komentatorów uznaje to zdjęcie za jeden z dowodów na poglądy polityczne zwyrodnialca z Las Vegas.

Gdy jednak okaże się, że sprawca masakry z Las Vegas rzeczywiście dokonał swojego obrzydliwego zamachu ze wzgłedu na toczącą go nienawiść do Trumpa, to trzeba będzie zadać pytanie czy przypadkiem pośrednio to nie lewicowe amerykańskie media nakręciły tę histerię, która skutkowała tak krwawym zamachem?

 

Szczujnia medialna wymierzona w Donalda Trumpa i jego zwolenników, jaka obecnie panuje w Stanach Zjednoczonych, nie ma precedensu. Można ją tylko porównać do szczujni jaką polskie środowisko lewicy bezbożnej urządza polskiemu środowisku lewicy pobożnej. W naszym kraju też są podobne podziały, podobnie implementowane, i poprzednia spirala nienawiści doprowadziła do powstania mordercy w stylu Ryszarda Cyby, który z nienawiści do Jarosława Kaczyńskiego zastrzelił pracownika łódzkiej siedziby PiS, Marka Rosiaka. 

 

Można powiedzieć, że mechanizm wyhodowania amerykańskiego "Cyby" był podobny. Opierał się na sączonej stale nienawiści do swoich wrogów politycznych, co doprowadziło do polaryzacji społecznej opinii i w konsekwencji uruchamia szaleńców gotowych z tej nienawiści mordować niewinnych ludzi. 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika Alteregosens

Kolejny atak w stylu MK-ultra

Kolejny atak w stylu MK-ultra./PATRIOT.

Sa leki/  arkotyki, dzieki , ktorym możesz wmówić każdemu wszelka "prawdę".

Zwykły Fentanyl...

Lecz to tylko wierzchołek góry lodowej...

Ktoś cheę zrobić wojnę domowa w USA. 

Pentagon/NSA....Plan odebrania ludziom broni i zaprowadzenie nowego porzadku...

Portret użytkownika mojżesz

to było zaaranżowane jak ze

to było zaaranżowane jak ze śp Magdą Żuk w Polsce..sprawa nagłośniona medialnie, ciekawe skad mieli z pierwszej reki informacje media gw i tvn (i odrazu to naglosnili)..zydowskie lewackie..a potem zrobili z niej wariatke..a to wygladalo jak zaraznowane przez sluzby specjalne, kontrola umyslu, ofiara itd..tam robią na wieksza skale..

Portret użytkownika Adolf Rotshild

Trump nie pozbawi ludzi broni

Trump nie pozbawi ludzi broni bo trzyma ze zbrojeniówką. To był pretekst do spacyfikowania lewackich zamieszek które antifa i inne pomioty szykują na 4 listopada. Podobno w całych USA trwa rekrutacja bojówek wśród młodzieży. Grubsza sprawa się szykuje. Rozruchy mają podobno trwać dopóki Trump nie ustąpi

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

E tam 2,4. Oni sami wpadali

E tam 2,4. Oni sami wpadali na te kule, tam była akcja jak filmie u Jasia Fasola - Amerykanin widział kule ''wyszczełane'' przez dziadka pijaka i dostawał spazmu w gaciach że jest superbohaterem z komiksu i rzucał się na te kule żeby je sobie nazbierać do koszyczka jak truskawki. W związku z tymi wydarzeniami w Ameryce sytuacja jest bardzo napięta i w każdej chwili prezes Trump może wypowiedzieć wojnę dziadkom pijakom i nikt się nie będzie spodziewał jak rzuci bombę atomową na dom starców pod Las Vegas. Ewentualnie rąbnie w cel zastępczy czyli takiego jednego grubasa w Korei.

Portret użytkownika Sarjący z wilkami

Ciesz się, że takie dziadki

Ciesz się, że takie dziadki są, bo inaczej to byś bez gaci skakał z gałęzi na gałąź. W futerku od Armaniego. Moim zdanie to bohater. Antifa uber alles!!!

P.S. Gdzie można kupić takie różowe wdzianko?

Strony

Skomentuj