Spotkanie grupy Bilderberg w 2016 roku odbędzie się w Sierra City w Kalifornii

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Pojawiły się pierwsze informacje odnośnie lokalizacji spotkania nieformalnego rządu światowego zwanego Grupą Bilderberg. Tym razem coroczne prywatne spotkanie odbędzie się w Ameryce Północnej w hotelu Herrington’s Sierra Pines Resort, który znajduje się w kalifornijskim kurorcie Sierra City.Miejsce imprezy zostało wybrane ze względu na jego ustronny charakter i wygodne lądowisko znajdujące się bezpośrednio w ośrodku. Grupa Bilderberg to nazwa corocznej prywatnej konferencji, w której zwykle uczestniczy od 120-150 osób, które reprezentują europejskie i północnoamerykańskie elity polityczne. Wśród obradujących znajdują się także eksperci w dziedzinie przemysłu, finansów, nauki i mediów.

 

Grupa Bilderberg to elitarna  nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się najpotężniejsze osoby w przemyśle, bankowości, polityce, nauce oraz rodziny królewskie.

 

Charakterystyczne jest to, że media głównego nurtu zwykle o nich nie informują. Gdy już nie da się ignorować spotkania, na przykład ze względu na gromadzących się protestujących, opisują grupę jako zwykły organ doradczy bez znaczenia.

 

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, a niedawno dwa lata przez Jan Vincenta Rostowskiego. W zeszłym roku w Austrii, Polaków reprezentowała żona pana Radosława Sikorskiego, pani Anne Applebaum.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika achiles

Po czterech latach oblężenia

Po czterech latach oblężenia syryjska armia arabska (SAA) wyzwoliła w czwartek szyickie miejscowości Nubbul i Zahra na północny zachód od Aleppo. Mieszkańcy, terroryzowani przez dżihadystów, wylegli z kryjówek na ulice radośnie witając wojsko i świętując swój wielki dzień. Zdobycie obu tych miasteczek ma duże znaczenie strategiczne, ponieważ przecina drogę zaopatrzenia „umiarkowanych terrorystów” w paliwo i żywność od strony Turcji.  Obecnie SAA rozwija natarcie na Mu’arassat al-Khan na kierunku  północnym w stronę miasta Azaz i przejścia granicznego z Turcją w Bab el-Salamat, co by odcięło terrorystom drogę ucieczki i możliwość dosyłania rekruta. Wczoraj po południu SAA zajęła miejscowość Majer. W działaniach tych SAA doświadcza wsparcia ze strony jednostek samoobrony kurdyjskiej, które zabezpieczają zachodnią flankę ich działań. 

W kotle pod Daraa armia syryjska okrążyła około 1500 dżihadystów z trzech ugrupowań, w tym głównie Dżabhat an-Nusra. Dwie inne grupy terrorystów okrążono w prowincji Hama. Mimo wezwań ze strony armii nie składają broni. SAA podciąga artylerię, która gdy minie termin ultimatum nie da żadnych szans okrążonym. 

                                                           

Wyzwolone Atman
 

http://vk.com/war_news?z=video-80727281_171595713%2F3d36131d9dec0dbb1d

Zwycięzcy przynoszą wolność…
Po czterech latach oblężenia zostały odblokowane szyickie miejscowości Nubbul i Zahra


Skróty informacji dnia
p.s Sorki Adminie, że sporo tego, ale niechaj Twoi czytelnicy wiedzą, po której prawda, leży stronie. Pozdrawiam Ludzi Dobrej Woli. 

 

Portret użytkownika achiles

 Rosja wielokrotnie wzywała

 Rosja wielokrotnie wzywała zachodnich partnerów do współpracy w walce z terroryzmem w Syrii, USA ponoszą odpowiedzialność za nieskoordynowane działania w Syrii - oznajmił szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. „Od samego początku naszej operacji Rosja zapraszała wszystkich chętnych, przede wszystkim USA i innych uczestników koalicji do ścisłej koordynacji działań przeciwko ugrupowaniom terrorystycznym" — powiedział Ławrow, podsumowując wyniki rozmów z szefem MSZ ZEA, którego cytuje agencja RIA Novosti.  Według słów szefa MSZ Rosji, „niezmiennie słyszeliśmy odmowę". „Wychodzimy z założenia, że USA ponoszą odpowiedzialność za przestrzeganie przez wszystkich latających pod ich dowództwem, odpowiednich procedur. Dotyczy to także Turcji, która regularnie wysuwa bezpodstawne oskarżenia… i powinna przestrzegać procedur, zapisanych w rosyjsko-amerykańskim memorandum" — podkreślił  Ławrow. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Archekracja- walka z

Archekracja- walka z lobbingiem, korporacjami
Wiadomo od dawna, że grupy interesu a przede wszystkim korporacje stoją za ustalanymi przepisami w poszczególnych krajach. Korporacje swoje interesy najczęściej załatwiają przez lobbystów i sponsoring różnych wydarzeń politycznych, na które są zapraszane elity rządzące. Najbardziej wpływowymi korporacjami w Europie są Monsanto, Shell, Goldman Sachs, Unilever. Stoją one za organizacjami takimi jak Frends of Europe itd. Wraz z ekonomistami korporacje, zarabiają ogromne fortuny na przepychanych przez siebie przepisach. Wśród osób, które najwięcej zarobiły do tej pory na kryzysie jest Polak pan Leszek Balcerowicz. Należał on do Think tanka, który doradzał prezydentowi USA Bushowi. To dzięki niemu miliony dolarów popłynęły do banków i nie ma, co umniejszać jego roli. Nie sposób wyeliminować w kapitaliźmie wszystkich osób, które wspierają banki i korporacje, bo nawet, gdy dziś w społeczeństwie znajdziemy jednego to pojawi się na jego miejsce trzech kolejnych. Dlatego przepisy walczące z lobbingiem muszą być czytelne i wyraziste, żeby likwidować wszelkie objawy korupcji.
Archekracja po części likwiduje ten problem poprzez odmienny od demokracji rodzaj sprawowania władzy oraz poprzez likwidacje lobbingu, ale to nie jedyne rzeczy, które muszą ulec zmianie. Ustrój archekratyczny jak każdy ustrój jest narażony na wpływanie na niego przez grupy interesu, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby taki proceder utrudnić.
Archekracja, zatem tworzy „ROPE” Rejestr Osób Powiązanych Ekonomicznie. ROPE będzie oficjalną bazą danych, z której będzie mógł korzystać każdy obywatel jak i archekraci z rady archekratów oraz służby policyjne. ROPE będzie jednak przede wszystkim nadzorowany prze SIPAR i skarb państwa. Dzięki temu każda osoba chcąca mieć jakikolwiek udział w budowaniu struktur ustroju archekratycznego będzie prześwietlona ze swoich powiązań ekonomicznych. Na listę ROPE-y będą trafiać tylko osoby chcące zajmować stanowisko publiczne w ustroju archekratycznym. Jeżeli osoba znajdzie się na liście i okaże się po jej poprzednim prześwietleniu, że zajmuje stanowiska w zagranicznych korporacjach i firmach nie będzie mogła zajmować stanowisk publicznych w obawie przed korupcją i działaniem w interesie korporacji na szkodę państwa. Dane w ROPE uzupełniać będzie policja skarbowa i Spółdzielczy Wywiad Ekonomiczny.
Spółdzielczy Wywiad Ekonomiczny- oddział SIPAR zajmujący się prześwietlaniem osób starających się o posadę publiczną lub dotację ze spółdzielczych środków rozwojowych w ustroju archekratycznym. SWE będzie miało prawo do całkowitego prześwietlania osób publicznych raz w miesiącu włącznie z ich rodzinami i przelewami na rachunki bankowe. Dzięki temu osobom, które będą działać nie w interesie spółdzielczym a swoim własnym utrudniać się będzie całkowicie działalność.
III tajemica Fatimska
"On po raz pierwszy odczyta i zrealizuje praw­dziwe cele ludzkości. Jeżeli chcecie pomóc, wracajcie. Czeka na was praca radosna, twórcza i szczęśliwa. Ale kto liczy na karierę i na wzbogacenie się na innych, niech nie wraca. Kraj Królowej Polski ma być czysty. Polska nie będzie krajem słabym, bezsilnym i biednym, ale w pierwszych dniach jej odrodzenia potrzebna będzie ludno­ści pomoc. Pomoc powinna być szybka i ofiarna. Później już nie będzie potrzebna. Kto wróci natychmiast, kiedy bramy Polski otwo­rzą się, uzyska pełne prawa i weźmie udział w budowaniu najpiękniejszego ustroju ludzkiego pod berłem Bożym".
Przypominam archekracja zapewnia intronizacje Jezusa Chrystusa
 
 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Sly

Istny folwark zwierzęcy.

Istny folwark zwierzęcy. Próba połączenia marksizmu z kapitalizmem czyli takie lepsze chiny. Paranoja, nie lepiej zrobić starszej pani zakupy albo przekopać dziadkowi ogródek, zamiast zajmować się bzdurami.

Portret użytkownika achiles

Właśnie do Torunia wjechała

Właśnie do Torunia wjechała dość spora " szatańska ekipa militarna ", a władze zrobiły szoł lokalne, że są bardzo wdzięczni, za to przybycie, KIEDY TO SĄ PIONKI, NA SZACHOWNICY ROZSTAWIANE I TORUŃ, JEŚLI ONI TAM ZOSTANĄ, JEST SPISANY, NA STRATY W MILITARNYCH SWYCH ROZGRYWKACH. szatański ambasarod im jeszcze wmawia, że to jest dla tamtych ludzi SZCZEGULNY DZIEŃ. 

Portret użytkownika achiles

Allen Dulles -dyrektor CIA ,

Allen Dulles -dyrektor CIA , na początku zimnej wojny w ten sposób ponoć planował powolną erozję Związku Radzieckiego:
„Skończyła się (otwarta) wojna i wszystko jakoś się ustabilizowało. I w tej sytuacji my rzucimy wszystko co posiadamy – całe złoto, całą naszą materialną potęgę na olśniewanie i otumanianie ludzi! Ludzki mózg, świadomość ludzi jest podatna na zmiany. Zasiejemy w Związku Radzieckim chaos, w sposób niedostrzegalny podmienimy ich wartości na fałszywe i nakłonimy ich by uwierzyli w te fałszywe. W jaki sposób? Znajdziemy myślących podobnie jak my sojuszników w samej Rosji. Epizod za epizodem będzie rozgrywana gigantyczna w swojej skali tragedia zguby najbardziej niepokornego narodu na Ziemi, końcowego i nieodwracalnego wygaszania jego samoświadomości. Z literatury i ze sztuki na przykład, stopniowo wyeliminujemy ich czułość na sprawy społeczne, oduczymy artystów, odbierzemy im jakakolwiek ochotę zajmować się śledzeniem procesów, które zachodzą wewnątrz mas narodowych. …(Pełen tekst po angielsku
http://en.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan )
„Nowy Światowy Porządek się tworzy przeciw Rosji, kosztem Rosji i na ruinach Rosji. Nie ma wątpliwości, że Rosja wcześniej lub później zostanie rozbita i przejdzie do niebytu” – Zbigniew Brzeziński.
czytaj więcej : https://prawda2.info/viewtopic.php?t=23135
Nie dziwię się Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi , iż mając za sobą doświadczenia Prezydenta Jugosławii Milosevica i Prezydenta Libii Kadafiego nie chce iść na współpracę z nowym porządkiem świata NWO i skończyć tak jak oni. Artykuł o tym jak Prezydent Putin przeciwstawił się planom nowego porządku świata :
http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103
detektywmichaljarzynski
JEST I NA TE ZŁO JUŻ KONTR-SIŁA: 
SU-34 Zestaw filmów

========https://adnovumteam.wordpress.com/2016/02/06/syria-129-dzien-sprzatania-swiata/

Strony

Skomentuj