Społeczność LGBT i muzułmanie będą wspólnie świętować Ramadan w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od ostatnich przynajmniej kilku lat można zauważyć, że w państwach zachodnich promuje się islam jako religię pokoju a jednocześnie dano ciche przyzwolenie na prześladowanie chrześcijaństwa. Prześladowanie to widać szczególnie na Bliskim Wschodzie a w ostatnich latach, wraz z napływem muzułmańskich "uchodźców", zjawisko można dostrzec również w Europie.

 

W krajach takich jak Wielka Brytania, Francja czy Niemcy otwarcie zachęca się do poznawania islamu, który podobno nie ma nic wspólnego z islamskim terroryzmem. W wielu szkołach planuje się wprowadzić naukę języka arabskiego jako obowiązkowy a inne placówki edukacyjne chcą iść w podobnym kierunku. Jest to trochę kłopotliwe, ponieważ z drugiej strony zamachy terrorystyczne w tych państwach za każdym razem organizowane są przez wyznawców islamu.

 

Tymczasem na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są prześladowani. W ostatnich latach, wyznawcy tej religii przeżyli prawdziwe piekło w Syrii i Iraku gdzie toczy się wojna. Działania zbrojne wręcz zachęcają islamistów do mordowania innowierców. Czy chrześcijanie zakładają kamizelki wyposażone w ładunki wybuchowe i wysadzają się, zabijając muzułmanów? Przeciwnie - wielu z nich decyduje się na ucieczkę z Bliskiego Wschodu do tzw. cywilizowanego Zachodu. Okazuje się jednak, że tam też czekają na nich islamscy prześladowcy.

 

Wraz z tzw. kryzysem migracyjnym, do Europy przybyły miliony uchodźców. Zdecydowana większość z nich to wyznawcy islamu. Cicha wojna religijna trwa w Europie Zachodniej. Zaczęło się niewinnie a może się skończyć tragicznie. Od lat głośno mówi się, że w zachodniej części naszego kontynentu chrześcijaństwo jest w odwrocie - meczety powstają jeden za drugim, zaś kościoły pustoszeją.

 

W Europie trwa nagonka na chrześcijaństwo przy jednoczesnej promocji islamu, co można zaobserwować nawet Polsce. Partia Razem chce w Łodzi promować islam pod nietypowym tytułem: "Feminizm w islamie". Tymczasem w krajach zachodnich islam zdobywa zaskakujących sojuszników.

 

24 czerwca w Southwark w Londynie, społeczność LGBT wraz z muzułmanami będzie świętować Ramadan. Uczestnicy tej akcji będą "rozmawiać, poznawać wiarę innych osób, kulturę i preferencje seksualne" a także będą "rozpowszechniać miłość". Inicjatywa zyskała poparcie burmistrza Londynu, Sadiqa Khana.

 

Potępianie chrześcijaństwa odbywa się równolegle z wychwalaniem islamu. Nie tylko społeczność LGBT, ale także feministki nie widzą niczego złego w islamie, który jest przecież bardzo represyjny wobec kobiet (np. w Arabii Saudyjskej) i wciąż dumnie walczą z islamofobią oraz popierają przyjmowanie kolejnych tzw. uchodźców. Projekt stworzenia europejskiego islamu jest skazany na niepowodzenie. "Nie ma umiarkowanego islamu. Jest po prostu islam" - mówił prezydent Turcji. Zamiast europeizacji islamu mamy islamizację Europy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika witek

Społeczność LGBT służy za

Społeczność LGBT służy za spłonkę i ma ostatecznie utwierdzić islamistów że tak zdegenerowaną Europę trzeba wziać za twarz - to się nie sprzeda w islamie i ostatecznie LGBT zostanie męczennikiem kiedy dojdzie do konfliktu w Europie, religie takie jak islam i chrześcijaństwo wezmą się za twarz i zostaną potępione za ekstremizm i zakazane ! Poczytajcie sobie Alberta Pike. Dziel i rządź.

Portret użytkownika ACHILES

Proszę sobie zobaczyć na

Proszę sobie zobaczyć na własne oczy, do czego są w stanie się posunąć brodate dzikusy w celu UROBIENIA SPOŁECZEŃSTW ŚWIATA ZACHODNIEGO I NIE TYLKO, by wzbudzić w Nas im współczucie. 

A WSZYSTKO TO Z POMOCĄ SWOICH szatańskich mocodawców sił zła mocy ZACHODU : 

Film:
https://youtu.be/tPaq_TNEYwY

p.s TOBY BYŁOBY ŚMIESZNE NAWET, gdyby późniejsze konsekwencje, jak te z bombardowaniem tomachołkami bazy lotniczej syryjskiej, NIE BYŁY TAK TRAGICZNE, DLA LOSÓW SYRII, ROSJI I CAŁEGO ŚWIATA .

Portret użytkownika ajwaj

A ja tam rozumiem i jednych i

A ja tam rozumiem i jednych i drugich, bo popatrzmy:
Muzułmanie: łamią zasady w imię wprowadzania zasad - toż to genialna strategia której nawet najbardziej naćpany machomet by nie wymyślił. Pewnie nawet powstanie jakiś homoseksualny dżihad i raj (bo skądeś te 72 dziwice dla każdego trzeba brać)
Lgbt: muzułmanie zrzucają homosi z wieżowców d.ą w dół, a europejskie religie słownie napominają. A przecież wiadomo, że słowo rani bardziej niż tysiąc mieczy.

Wszystko ma dobre strony: jak się pomyśli ile jest debili wokoło to nawet koniec świata wydaje się mniej straszny.

Strony

Skomentuj