Społeczność LGBT i muzułmanie będą wspólnie świętować Ramadan w Londynie

Kategorie: 

Źródło: Internet

Od ostatnich przynajmniej kilku lat można zauważyć, że w państwach zachodnich promuje się islam jako religię pokoju a jednocześnie dano ciche przyzwolenie na prześladowanie chrześcijaństwa. Prześladowanie to widać szczególnie na Bliskim Wschodzie a w ostatnich latach, wraz z napływem muzułmańskich "uchodźców", zjawisko można dostrzec również w Europie.

 

W krajach takich jak Wielka Brytania, Francja czy Niemcy otwarcie zachęca się do poznawania islamu, który podobno nie ma nic wspólnego z islamskim terroryzmem. W wielu szkołach planuje się wprowadzić naukę języka arabskiego jako obowiązkowy a inne placówki edukacyjne chcą iść w podobnym kierunku. Jest to trochę kłopotliwe, ponieważ z drugiej strony zamachy terrorystyczne w tych państwach za każdym razem organizowane są przez wyznawców islamu.

 

Tymczasem na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są prześladowani. W ostatnich latach, wyznawcy tej religii przeżyli prawdziwe piekło w Syrii i Iraku gdzie toczy się wojna. Działania zbrojne wręcz zachęcają islamistów do mordowania innowierców. Czy chrześcijanie zakładają kamizelki wyposażone w ładunki wybuchowe i wysadzają się, zabijając muzułmanów? Przeciwnie - wielu z nich decyduje się na ucieczkę z Bliskiego Wschodu do tzw. cywilizowanego Zachodu. Okazuje się jednak, że tam też czekają na nich islamscy prześladowcy.

 

Wraz z tzw. kryzysem migracyjnym, do Europy przybyły miliony uchodźców. Zdecydowana większość z nich to wyznawcy islamu. Cicha wojna religijna trwa w Europie Zachodniej. Zaczęło się niewinnie a może się skończyć tragicznie. Od lat głośno mówi się, że w zachodniej części naszego kontynentu chrześcijaństwo jest w odwrocie - meczety powstają jeden za drugim, zaś kościoły pustoszeją.

 

W Europie trwa nagonka na chrześcijaństwo przy jednoczesnej promocji islamu, co można zaobserwować nawet Polsce. Partia Razem chce w Łodzi promować islam pod nietypowym tytułem: "Feminizm w islamie". Tymczasem w krajach zachodnich islam zdobywa zaskakujących sojuszników.

 

24 czerwca w Southwark w Londynie, społeczność LGBT wraz z muzułmanami będzie świętować Ramadan. Uczestnicy tej akcji będą "rozmawiać, poznawać wiarę innych osób, kulturę i preferencje seksualne" a także będą "rozpowszechniać miłość". Inicjatywa zyskała poparcie burmistrza Londynu, Sadiqa Khana.

 

Potępianie chrześcijaństwa odbywa się równolegle z wychwalaniem islamu. Nie tylko społeczność LGBT, ale także feministki nie widzą niczego złego w islamie, który jest przecież bardzo represyjny wobec kobiet (np. w Arabii Saudyjskej) i wciąż dumnie walczą z islamofobią oraz popierają przyjmowanie kolejnych tzw. uchodźców. Projekt stworzenia europejskiego islamu jest skazany na niepowodzenie. "Nie ma umiarkowanego islamu. Jest po prostu islam" - mówił prezydent Turcji. Zamiast europeizacji islamu mamy islamizację Europy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika witek

Społeczność LGBT służy za

Społeczność LGBT służy za spłonkę i ma ostatecznie utwierdzić islamistów że tak zdegenerowaną Europę trzeba wziać za twarz - to się nie sprzeda w islamie i ostatecznie LGBT zostanie męczennikiem kiedy dojdzie do konfliktu w Europie, religie takie jak islam i chrześcijaństwo wezmą się za twarz i zostaną potępione za ekstremizm i zakazane ! Poczytajcie sobie Alberta Pike. Dziel i rządź.

Portret użytkownika ACHILES

Proszę sobie zobaczyć na

Proszę sobie zobaczyć na własne oczy, do czego są w stanie się posunąć brodate dzikusy w celu UROBIENIA SPOŁECZEŃSTW ŚWIATA ZACHODNIEGO I NIE TYLKO, by wzbudzić w Nas im współczucie. 

A WSZYSTKO TO Z POMOCĄ SWOICH szatańskich mocodawców sił zła mocy ZACHODU : 

Film:
https://youtu.be/tPaq_TNEYwY

p.s TOBY BYŁOBY ŚMIESZNE NAWET, gdyby późniejsze konsekwencje, jak te z bombardowaniem tomachołkami bazy lotniczej syryjskiej, NIE BYŁY TAK TRAGICZNE, DLA LOSÓW SYRII, ROSJI I CAŁEGO ŚWIATA .

Portret użytkownika ajwaj

A ja tam rozumiem i jednych i

A ja tam rozumiem i jednych i drugich, bo popatrzmy:
Muzułmanie: łamią zasady w imię wprowadzania zasad - toż to genialna strategia której nawet najbardziej naćpany machomet by nie wymyślił. Pewnie nawet powstanie jakiś homoseksualny dżihad i raj (bo skądeś te 72 dziwice dla każdego trzeba brać)
Lgbt: muzułmanie zrzucają homosi z wieżowców d.ą w dół, a europejskie religie słownie napominają. A przecież wiadomo, że słowo rani bardziej niż tysiąc mieczy.

Wszystko ma dobre strony: jak się pomyśli ile jest debili wokoło to nawet koniec świata wydaje się mniej straszny.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Pisałem już o tym wczoraj.

Pisałem już o tym wczoraj. Brak zainteresowania. Jedynie dyżurna żydówka z hasbary tosia zareagowała i stwierdziła, że dzieci konfabulują. Tak czy siak, jest mega źle na tym świecie, bo dzieci w tym wieku konfabulują tylko o tym co podsłuchały u rodziców albo wiedzą od swoich rówieśników. To co mówią te dzieci jest zatrważające. Jeśli spojrzeć wstecz to moje dziecinne konfabulacje dotyczyły one ilości posiadanych komiksów. Dlatego to co mówią te dzieci i co mówi ten dziadek policjant jest czymś OKROPNYM i to nie jest zwykła ''konfabulacja'' - prokurator na tym powinien siedzieć i drążyć dziurę w temacie jak dzięcioł szukający kornika w drzewie.

Strony

Skomentuj