Spokojniejsza noc sylwestrowa w przyszłym kalifacie francuskim i niemieckim

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzięki mobilizacji służb tegoroczny Sylwester był w zachodniej Europie dużo spokojniejszy niż zwykle. W Niemczech nie doszło do masowych ataków na kobiety, a we Francji spłonęło znacznie mniej samochodów. 

Po zabawie sylwestrowej z zeszłego roku, gdy na ulicę niemieckich miast wylegli zaproszeni przez Angelę Merkel Arabowie i murzyni z Afryki, doszło do licznych ataków młodych islamistów na europejskie kobiety. Wiele z nich zostało seksualnie napastowanych. Ilość tych zdarzeń była ogromna, a niemieckie władze przez kilka dni ukrywały to do czego doszło. 

 

Ostatecznie wszystko się wydało a społeczeństwo niemieckie bylo zbulwersowane. Zdając sobie sprawę z tego czym politycznie dla pani kanclerz byłaby powtórka z zeszlego roku, dołożono wszelkich starań, aby było w  miarę bezpiecznie. Standardem staly się tam już wielkie betonowe zapory przeciwczołgowe, na wypadek zabłąkanych ciężarówek, a miejsca publiczne oddzielają zasieki i bramki bezpieczeństwa. 

 

Okazało się jednak, że aby zapewnić bezpieczeństwo należy rozpocząć wyłapywanie osób o obcych rysach twarzy. Tym samym Niemcy, zgrywający miłosiernych i tolerancyjnych, zaczęli stosować kryterium rasowe i na place dużych miast, gdzie odbywały się zabawy sylwestrowe, nie byli wpuszczani mlodzi Arabowie, i murzyni, których lewacka polityczna poprawność nakazuje nazywać "północno-afrykańczykami".

Czyli sytuacja poprawiła się nie dlatego, że "uchodźcy" się integrują i cywilizują, tylko dlatego, że z powodu wzmocnionych sił policyjnych zatrzymujących prewencyjnie "osoby o obcym wyglądzie" przed bramkami, Arabowie na wszelki wypadek po prostu nie byli wpuszczani na teren imprez masowych i najwyraźniej to było przyczyną sukcesu służb. 

 

Prawdopodobnie, gdyby nie to, prawie na pewno doszłoby do kolejnej skali seksualnej przemocy względem europejskich kobiet. Skala mogłaby być mniejsza, bo po zeszłorocznych zajściach, spacerowanie w Sylwestra, wielu kobietom wydawało się po prostu zbyt niebezpieczne. Tym samym obecność islamistów wpływa na życie normanych ludzi.

 

Sukces świętują też we Francji. Mieszkańcy tego szybko islamizowanego europejskiego kraju przywykli już do tego, że nową tradycją sylwestrowej zabawy jest "wesołe" podpalanie zaparkowanych samochodów przez znudzonych "księciów Orientu". W 2015 roku spłonęło 940 aut, rok później 804, a w tym roku spłonęło "tylko" 650 aut. Nie wiadomo tylko czy to rzeczywiście efekt zmniejszenia poziomu bandytyzmu we Francji czy po prostu Francuzi nauczyli się wywozić w Sylwestra swoje samochody gdzieś poza miasta.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Sorosowcy już wymyślili !!!

Sorosowcy już wymyślili !!! "Na 6 grudnia, w przypadającą tego dnia uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywaną potocznie świętem Trzech Króli, warszawscy lewacy zaplanowali „Marsz solidarności z Muzułmanami w Ełku”. Zdaniem księdza Isakowicza-Zaleskiego „MSWiA i władze miasta powinny zakazać tego wydarzenia, które może mieć nieobliczalne skutki”.W dniu 06.01.17r. chcemy razem ze wszystkimi mieszkańcami Ełku okazać wsparcie dla Muzułmanów, którzy padając ofiarą narodowskiej nienawiści zmuszeni byli do obrony swojego życia i mienia. Przejdziemy główną ulicą aby potępić ten ksenofobiczny akt i pokazać, że jesteśmy większością tolerancyjną i kochającą różnorodność (pisownia oryginalna) – czytamy na facebookowym profilu Ośrodka ds. Monitorowania nacjonalizmu. http://www.pch24.pl/marsz-solidarnosci-z-muzulmanami-z-elku--lewacka-prowokacja-w-swieto-trzech-kroli,48496,i.html#ixzz4UgWdbxrl

Tu w tym filmie jest wiele informacji o elitach planujacych wprowadzenie globalnego planu !

Produkcja istot humanoidalnych - Gonz Shimura

https://www.youtube.com/watch?v=ibfMfhsNZeM

Ukraińscy duszpasterze nie bawią się w polityczną poprawność. W podpisanym przez głowę Ukraińskiego Kościoła Grekokatolickiego liście potępiają teorię gender. Wskazują na jej sprzeczność z nauką i dobrem społeczeństwa. Podkreślają, że tej ideologii nie da się pogodzić z wiarą chrześcijańską. Ich zdaniem między modnym na Zachodzie nurtem myślowym, a sowieckim komunizmem istnieją zdumiewające podobieństwa.„W XX wieku naród ukraiński cierpiał wskutek bezbożnego reżimu sowieckiego, starającego się siłą oderwać ludzi od ich religijnych korzeni i wprowadzić ateistyczny światopogląd”, pisze głowa Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, arcybiskup Światosław Szewczuk w imieniu synodu biskupów kijowsko-halickich. W opublikowanym w grudniu dokumencie hierarchowie porównują do komunizmu ideologię gender.Dlaczego? Oto co napisali: „ten światopogląd, prezentowany jako jedyny naukowy, odmawiał osobom ludzkim wolności sumienia i pozbawiał ich prawa wolnego wyznawania ich wiary. Na początku XXI stulecia świat staje przed podobnymi wyzwaniami”. Jak dodają grekokatoliccy biskupi, chodzi tu o „ukryte ideologiczne środki niszczące chrześcijańską wiarę i moralność oraz uniwersalne wartości ludzkie”Wśród tych środków szczególnie niebezpieczna jest tak zwana teoria gender. Jej promotorzy systematycznie wdrażają ją także na Ukrainie. Tymczasem jej mieszkańcy nie dysponują na jej temat wystarczającą wiedzą. A ideolodzy skrzętnie taką nieświadomość wykorzystują. http://www.pch24.pl/grekokatoliccy-biskupi-w-odwaznym-oswiadczeniu--genderyzm-jest-jak-sowiecki-komunizm-,48494,i.html#ixzz4UgYKAQrS

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika keri

Proszę bardzo, podsumowanie.

Proszę bardzo, podsumowanie.

Po tym, jak złośliwy bezmózgowiec walnął petardą do lokalu z gośćmi w Ełku i dostał za to czego szukał, w moim mieście nie było dzisiaj wybuchu ani jednej petardy, a zwykle wybuchy trwały wiele dni przed i wiele dni po Nowym Roku.

Zatem dwóch pracowników lokalu w Ełku zrobiło to, z czym nie potrafiła sobie poradzić ani policja, ani polskie prawo, ani władze miast, ani rodzice, ani nauczyciele, ani pedagodzy, ani psycholodzy, ani księża.

Można być skutecznym? Można.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

Mediu tu nie chodzi o to co

Mediu tu nie chodzi o to co bys czula ,kiedy syn ukradlby puszke coli ,a o to co bys czula kiedy zginalby za to ...myslisz,ze Antychryst pytal o wystepki ?

czy stwierdzilabys wtedy ,ze nalezalo mu sie ...chodzby rzucil nawet petarda ...

czy sama go zadzgala ,bo przeciez o to mnie pytalas ?

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj