Spodnie „inteligentne” wyślą ci wiadomość gdy masz rozpięty rozporek

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Amerykański inżynier Guy Dupont wprowadził nowy wymiar do świata mody, tworząc urządzenie do spodni, które informuje użytkownika, kiedy rozporek jest rozpięty. Ta niezwykła innowacja, początkowo traktowana jako żart, może okazać się nieocenionym narzędziem dla osób, które chcą uniknąć kłopotliwych sytuacji.

 

Jak to działa?

Urządzenie składa się z czujnika Halla, magnesu i mikrokontrolera. Czujnik Halla, zainstalowany w spodniach, wykrywa zmianę pola magnetycznego, gdy zamek w rozporku jest rozpięty. Magnes na zapięciu podaje sygnał do czujnika, który przekazuje informację do mikrokontrolera. Następnie urządzenie wysyła powiadomienie do smartfona użytkownika, informując go o rozpiętym rozporku.

 

Kto może skorzystać z "inteligentnych" spodni?

Choć pomysł może wydawać się zabawny, ma on praktyczne zastosowanie. Wynalazek Duponta może okazać się niezwykle przydatny dla osób, które często zapominają zapiąć rozporek lub nie zauważają, że jest on rozpięty. Na przykład taksówkarze, kurierzy lub osoby, które ze względu na pracę muszą dużo się przemieszczać, mogą skorzystać z tego rozwiązania.

 

Czy "inteligentne" spodnie trafią na rynek?

Nie wiadomo jeszcze, czy Guy Dupont zamierza skomercjalizować swój wynalazek. Jednak urządzenie ma potencjał, aby stać się popularne na rynku gadżetów i być poszukiwane wśród fanów nowych technologii.

 

Spodnie „inteligentne” to nie tylko ciekawy pomysł, ale także praktyczny wynalazek, który może pomóc uniknąć kłopotliwych sytuacji. To dowód na to, że technologia może wpływać na nasze życie w najmniej oczekiwanych obszarach, takich jak moda. Być może wkrótce te spodnie staną się stałym elementem naszej garderoby, przynosząc nową erę "inteligentnej" mody.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Endymion

Ja jednak w innej sprawie.

Ja jednak w innej sprawie. Dzisiaj dowiedziałęm się, że kobieta kolegi odchodzi z Lidla i idzie pracować do państwowego przedszkola jako pomoc nauczyciela. Dziewczyna młoda, bez wykształcenia kierunkowego (ani innego), w przedszkolu państwowym będzie podlegać pod kartę nauczyciela, będzie miała wszystkie przywileje. Będzie z dziećmi grać w gry, puszczać im bajki z DVD i czasem do toalety odprowadzić. Praca 6h dziennie, 2 miesiące płatnych wakacji, pełen socjal i dodatki, o któych w Lidlu, któy jest jednym z lepszych pracodawców, nawet by nie śniła. W państwowym przedszkolu jest kuchnia, a każda pracownica wynosi codziennie obiady dla całej rodziny. Suma sumarum, taka niewykształcona pomoc w przedszkolu wyjdzie lepiej finansowo od nauczyciela matematyki w liceum. Coś jest chyba nie tak?!? W drugą stronę też jest coś nie tak, mamy przedzkole prywatne z dotacją gminy, panie robią z aminimalną, a właścicielka jeździ nowym autem za 300.000zł i baluje na rautach z burmistrzem. U mnie w gminie jest mafia przedszkolna, dopłaty i dotację dostają tylko znajomi burmistrza. Jak masz zapłacić za przedszkole dziecka 2000zł, czy 1000zł, jest to ogromna różnica, którą Miasto uzupełnia, ale tylko w wybranych placówkach. Moj syn 6-7lat temu dostał się do państwowego żłobka, tylko dla tego, że Pani dyrektor znała tę patologię, co to żyje w konkubinacie, a w podaniu pisze, że jest samotną matką, a za to były punkty do przyjęcia. Państwowy żłobek, panie na karcie nauczyciela, nadmiar ich, po 3-4 na grupę, wieczne kawki i ploteczki oraz wyciąganie jedzenia z kuchni codziennie..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika ​euklides

Wzruszyły mnie te historie.

Wzruszyły mnie te historie. Ludzie w większości sami chcą być dymani przez państwo.... I ci powinni klepać nędzę. Mafia państwowa natomiast powinna siedzieć lub wisieć w zależności od przewinień.

Portret użytkownika Abdcedukacja

Zazdrosc nie zna granic. A

Zazdrosc nie zna granic. A Twoja to juz szczegolnie.

Boli Cie ze prosta dziewczyna zalapala sie do pracy jako przedszkolanka? Moze okaze sie ze bedzie wykonywala swoje obowiazki lepiej niz jej poprzedniczka, czy kolezanki z pracy, ale nie, typowy zjeb z dyplomami bedzie jej wytykal brak wyksztalcenia. Idz jebjij lbem o sciane, moze sie sklei co sie odkleilo. Jest jeszcze szansa!

Portret użytkownika axell69

zaje Fajne spodnie , same 

zaje Fajne spodnie , same  stwierdżą  że muszą być wyprane  i ze  coś w kieszeni   jest .do  wyjęcia  przed włożeniem do pralki ;) 

. Szkoda że nie produkuja  jeszcze takich mózgów   który  podpowiedziełaby  głowie  że  nie nadaje się już  do  u szydku takiemu  np  jak Inschtalator - to było by stanowczo  najlepsze rozwiązanie  a każdemu kto  wymieni sobie  osobowość  antypolską  na Słowiańską  , sklep udziela  natychmiast 100% wą   przecenę  - co nie  nasz  ty  kapelanie zakłamany ??

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika ​euklides

Sam jesteś antysłowiański

Sam jesteś antysłowiański bolszewiku. Mam do ciebie pytanie idioto - dlaczego widzisz problem w dobrowolnym rzucaniu na tacę 10 zł, a nie widzisz problemu w płaceniu żydo-bolszewickiemu państwu pod przymusem wielu tysięcy złotych miesięcznie?

Skomentuj