Spodnie antygwałtowe mają uchronić niemieckie kobiety przed gwałcącymi imigrantami. Czy to żart?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Władze Niemiec bohatersko próbują walczyć z problemem, który same stworzyły. Po sprowadzeniu kilku milionów "uchodźców" na przestrzeni ostatnich lat, rząd rozkłada ręce, a imigranci zmuszają kobiety do rozkładania nóg. Zaczęto wprowadzać absurdalne rozwiązania, które miałyby chronić kobiety przed agresywnymi gwałcicielami. Wcześniej były to bransoletki i strefy bezpieczeństwa, a teraz nowym hitem mają być spodnie antygwałtowe.

 

W normalnym kraju, władza natychmiast deportowałaby imigrantów-przestępców, którzy łamią prawo. Zacznijmy od tego, że masowe sprowadzanie ludzi z odległych państw o zupełnie odmiennej kulturze, wśród których są islamscy terroryści oraz wyznawcy niekompatybilnej z Europą religii gwałtu i przemocy powinno być zabronione. Niestety za wszelką cenę próbuje się przekonać ludzi, że pomaganie tym islamskim imigrantom jest ważniejsze nawet od bezpieczeństwa narodowego. Twierdził tak między innymi papież Franciszek.

 

Naród niemiecki jest teraz zmuszony żyć z hordami muzułmanów i w pewnym sensie zintegrować się z nimi - z ich "wybuchową" kulturą i obyczajami. Działa to tylko w jedną stronę. Imigranci mogą robić co chcą, a jak dopadnie ich policja to przynajmniej będą mieć zapewniony lokum, darmowe wyżywienie i unikną deportacji. Tymczasem kobiety, które zostały przez nich zgwałcone, prawdopodobnie przez większość życia lub nawet nigdy nie będą mogły powrócić do normalnego życia.

 

Tzw. strefy bezpieczeństwa dla kobiet, które powstały na czas Sylwestra to pomysł absurdalny i pokazuje, że Niemki nie mogą czuć się bezpiecznie we własnym kraju. Jeszcze większym absurdem jest pojawienie się tzw. spodni antygwałtowych, które rzekomo mają chronić przed napaścią i gwałtem. Spodnie te wyposażone są w urządzenie alarmujące, które uruchamia się po zerwaniu zawleczki.

Sam alarm przecież nie uchroni kobiety przed gwałtem. Napastnik nie wystraszy się alarmu, jeśli w pobliżu nie będzie nikogo chętnego do udzielenia pomocy. To tak jakby bezradna wobec uzbrojonych w broń przestępców policja zaczęła rozdawać obywatelom kamizelki kuloodporne. Jeśli rząd nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, to należy zmienić rząd.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Goch

Pewnie Merklowa wypróbowała

Pewnie Merklowa wypróbowała to na sobie i raz zadziałało. Ale Niemcy to zdolny naród technicznie i zamiast alarmu powinien być paralizator. Zerwana zawleczka i jaja islama od razu porażone. Miałby taki typ orgazm 20000V i jeszcze grilowaną parówkę.  

Portret użytkownika inzynier magister

„Zostaliśmy pokonani i

„Zostaliśmy pokonani i uciszeni przez islam i jego fundamentalistycznych wyznawców” - przyznała otwarcie duńska minister ds. imigracji i integracji Inger Stojberg.Duńska minister otwarcie przyznaje, że w przestrzeni publicznej nie ma już miejsca na jakąkolwiek krytykę islamu. Fundamentaliści islamscy w odpowiedzi na jej najmniejszy przejaw wychodzą na ulice, rozbijają sklepy, wdają się w bójki i zagrażają dobru publicznemu. Aby nie prowokować tego typu zachowań artyści i politycy wolą nie podejmować trudnych tematów związanych z islamem. Duńczycy żyją w strachu.Minister w wywiadzie pod tytułem „Smutna prawda o islamie” dzieli się swoimi przemyśleniami na temat islamu i przyznaje, że fundamentalizm muzułmański w Danii stanowi ogromne zagrożenie. Przedmiotem rozmowy był kontrowersyjny spektakl „Księga Mormonów”, który w prześmiewczy sposób przedstawiał członków tego wyznania. http://www.pch24.pl/dunczycy-przyznaja--ze-zyja-w-strachu-przed-islamem--czy-nie-za-pozno-,58079,i.html#ixzz56Kv2kDQa

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

„Ataki na Polskę, jakie

„Ataki na Polskę, jakie przeprowadzają środowiska żydowskie w związku z nowelizacją ustawy o IPN to próba neutralizacji dosyć desperackiego i improwizowanego polskiego lobbingu, który Polonia amerykańska prowadzi w USA, żeby nie dopuścić do uchwalenia ustawy 1226. Strona żydowska nie jest pewna czy ten polski lobbing nie okaże się skuteczny, więc na wszelki wypadek podjęła kontrakcję”, mówi w rozmowie z portalem PCh24.pl Stanisław Michalkiewicz, pisarz i publicysta.Nowelizacja ustawy o IPN i związany z nią atak Izraela na Polskę stanowią potwierdzenie tego wszystkiego, o czym pisze Pan w swoich tekstach publicystycznych od co najmniej kilkudziesięciu lat. Czy odczuwa Pan z tego powodu satysfakcję?Od lat było do przewidzenia, że strona żydowska a konkretnie organizacje zajmujące się „przemysłem Holocaustu” będą na Polskę wywierały różne naciski, i że będą urządzały różne podchody, aby wymusić na naszej ojczyźnie zgodę na realizację roszczeń majątkowych. Obecna sytuacja, to pokłosie realizowanej z coraz większym zaangażowaniem tak zwanej pedagogiki wstydu, która jest uprawiana na naszym narodzie od co najmniej 1990 roku.: http://www.pch24.pl/stanislaw-michalkiewicz--nie-ma-zgody-na-antypolskie-klamstwa,58069,i.html#ixzz56Jaef9zd

koniecznie rozsyłajcie linka do tego filmu o nowym MkUltra !

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

https://www.youtube.com/watch?v=grNmACj8x-g

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika alojzy

Iiitam codziennie miliony

Iiitam codziennie miliony ludzi są ruchane przez banki, pracodawców, korporacje, rządy, urzędy, i jeszcze przed wszystkimi z uśmiechem udają że wszystko jest OK, więc o co kaman?! Trochę krzyku, trochę dziwnych ruchów, podarte ubranie i to wszystko, a kolejny imigrant jest szczęśliwy. I chyba o to chodzi, żeby uszczęśliwiać innych, no nie?
 

Strony

Skomentuj