Spektakularne nagranie przedstawiające uderzenie pioruna

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Jeden z mieszkańców USA uchwycił ostatnio niezwykłe zjawisko - piorun, który uderza w ocean. Nie jest to częste aby udało się nagrać coś takiego. Piorun w całej okazałości można było podziwiać dzięki specjalnemu trybowi nagrywania.

 

Nagranie wykonano na jednej z plaż w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Burza, której towarzyszyło to wyładowanie atmosferyczne była bardzo gwałtowna i w jej trakcie silny wiatr powalił wiele drzew w całej okolicy. Wywołała też panikę w pobliskim hotelu.

 

Ta błyskawica została nagrana za pomocą trybu Slo-Mo czyli slow motion, w zwolnionym tempie. Dzięki temu udało się uchwycić moment uderzenia i chwilę gdy ładunek rozproszył się w powietrzu znikając równie szybko niż się pojawił.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika truthrevealer

Burza, grzmoty i błyskawice

Burza, grzmoty i błyskawice powinny przypominać człowiekowi o nieubłaganym  nadchodzącym gniewie Bożym. Tak jak było przed Potopem tak będzie i przed końcem świata.
 
Fragment z Księgi Jaszera "8 Ponieważ Pan rzekł: Daję wam sto dwadzieścia lat. Jeśli zwrócicie się do mnie i zaprzestaniecie swych złych uczynków, również ja odwrócę zło, o którym wam mówiłem i nie będzie ono istnieć.
9 I Noe i Metuszelach powtórzyli wszystkie słowa Pana synom człowieczym, mówiąc do nich bez przerwy, dzień po dniu. 10 Lecz synowie człowieczy nie słuchali ich ani nie skłaniali uszu na ich słowa i byli uparci."
"11 I tego dnia Pan sprawił, że zadrżała cała ziemia, pociemniało słońce i rozszalały się podstawy świata, ziemia trzęsła się gwałtownie, błyskały pioruny, trzaskały grzmoty, a wszystkie źródła na ziemi trysnęły tak, jak do tej pory nikt nie widział. Tego wielkiego aktu dokonał Bóg, aby przerazić synów człowieczych..."
Dowody na światowy potop.
http://potop-exodus.w.interia.pl/potop/potop.html
 
 

Portret użytkownika Q090090

"Burza, grzmoty i błyskawice

"Burza, grzmoty i błyskawice powinny przypominać człowiekowi o nieubłaganym  nadchodzącym gniewie Bożym. Tak jak było przed Potopem tak będzie i przed końcem świata."
 
Właśnie doszczętnie zatopiłeś inteligencje..

Portret użytkownika syriues

Jak by nasza technologia

Jak by nasza technologia umiala te natezenie pomiescic w akumulatorach to zadna energia atomowa nie bylaby potrzebna
Ale lepiej wydobywac rope = debilizm
                                      bankowosc = hipokryzja
                                         polityka =korupcja
           A dalej to juz bedzie gorzej.Najgorzej,ze ktos lubi miec ludzi za niewolnikow.
I nadal bedzie zjebany swiat,jak czlowiek bedzie wybieral to co zwierzetom juz dano

Skomentuj