Spektakularna inwazja czarnych chrząszczy na Bliskim Wschodzie 

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Niemal cały bliski wschód zmaga się z kolejnymi plagami. Po wyjątkowo nietypowej dla tego regionu świata burzowej pogodzie z ulewami, doszło do wielu powodzi, a zaraz po nich nastąpiła plaga czarnych chrząszczy.

 

W okresie od 24 marca do 2 kwietnia w całym Iraku dochodziło do wielu nawałnic, w wyniku których dochodziło do licznych powodzi skutkujących zniszczeniem domów i zalaniem dróg. Podobnie kształtowała się też, w ciągu ostatnich dwóch tygodni, pogoda w Arabii Saudyjskiej.

 

Niemal od razu obrzydliwe czarne chrząszcze rozpoczęły kolonizowanie zalanych terenów. Najgorsza sytuacja w tym zakresie panuje głównie w prowincji Anbar w Iraku i prowincji Arar w Arabii Saudyjskiej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj