Specjaliści twierdzą, że wzrost liczby ludności na świecie wymknął się spod kontroli

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo, pewne wpływowe środowiska promują od lat tak zwaną depopulację. Australijscy naukowcy z University of Adelaide mają dla nich złą wiadomość. Przewidują, że mimo prób ograniczenia populacji homo sapiens, liczba ludności na Ziemi do końca XXI wieku może wzrosnąć od dziewięciu do dwunastu miliardów osób.

 

Według badania, wykonanego na podstawie statystyk ONZ i WHO, wzrost światowej populacji już wymknął się spod kontroli nie będzie i nie będzie w stanie tego okiełznać nawet wybuch trzeciej wojny światowej, w której liczba ofiar mogłaby być równa ogólnej liczbie zabitych w pierwszej i drugiej wojny światowej. Modele matematyczne, na których opierali się uczeni wykazały, że nawet jeśli zginie pół miliarda ludzi to pod koniec XXI wieku i tak będzie nas około 10 miliardów.

Według profesora Coreya Bradshawa, gwałtowny wzrost liczby ludności osiągnął taki moment pędu, że z czasem może to doprowadzić do niedoborów żywności i do pogorszenia klimatu planety. Zdaniem naukowca nie będzie po prostu możliwy tak zwany zrównoważony rozwój, zapewniający odbudowę zasobów naturalnych planety. Najbardziej zaludnione, co nie trudno zgadnąć, staną się Afryka i Południowo-wschodnia Azja.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika N1KT

wystarczy zobaczyć o ile

wystarczy zobaczyć o ile ludzie krócej żyją teraz niż kiedyś - to wszystko kłamstwo jest że kiedyś ludzie żyli krócej. Jest zupełnie odwrotnie! Idź na byle jaki cmentarz i zobacz sobie jak to ludzie żyli kiedy nie mieli tej chemii a nawet i prądu w domach. Byli o wiele zdrowsi mimo cieższych warunków i nic ich tak truło jak teraz wszystko na każdym kroku od spalin po palone plastyki chemie a konczywszy na elektrowniach atomowych Czarnobyl Fukushima TheeMileIsland Pensylvania i wiele innych przypadków jak np. wywalanie odpadów atomowych w beczkach prosto do mórz i oceanów. CZEGO CI ZASRANI SPECJALISCI TEGO NIE ZAUWAŻĄ JAKĄ TO WSZYSTKO DRASTYCZNĄ SZKODĘ WYRZĄDZA NIE TYLKO LUDNOSCI ALE WSZYSTKIEMU CO ZYJE NA TEJ PLANECIE ? !

Portret użytkownika N1KT

Specjaliści - HAHHAHAHHA Ci

Specjaliści - HAHHAHAHHA
Ci specjaliści w dupie byli i gówno widzieli...
A już wiem ! To ci sami ludzie co dokonują i planują inwazji po surowce w innych krajach, ci sami co tworzą GMO i inne świństwa aby niszczyć ludzi. Pytanie po co ? Po to że już nie za bardzo nikt nie daje się nabrać na te zmyślone preteksty i wojenki po surowce. To jasne ze wieksza liczba ludzi szybciej zużyje surowce niż mniejsza ilość ludzi - po to ta cała manipulacja i depopulacja.
 

Portret użytkownika Kazek12

Moim zdaniem przyjdzie czas

Moim zdaniem przyjdzie czas ustabilizowania sie wielkości populacji w jakichś okreslonych granicach, które nie będą zadowalały elit dążących do depopulacji z uwagi na mozliwośc kontroli, bo populacja jest zbyt róznorodna i liczna. 
Dlatego nie ziszczą się plany NWO i świat będzie podążał ws kierunku zmian , ale niezgodnych z wymyślonymi przez nich scenariuszami, bo nie  może istnieć nierównowaga, dratsyczna nierównowaga, między bogatymi, wzbogaconymi na krzywdzie iunnych, i tymi biednymi niedwiele lub nic nie poosiadającymi, bo wszyscy z racji urodzenia maja takie same prawa, a które są odbierane im przez innych.
Tak dłużej być nie może i musi nastąpić zmiana.

Portret użytkownika taj

A ja osobiście jestem za

A ja osobiście jestem za kontrolą populacji, przecież nie da się utrzymać nieograniczonej populacji na ograniczonej planecie. W końcu nastąpi kolaps. Wg mnie o wiele rozsądniej było by mieć 5 miliardów ludzi żyjących na normalnym poziomie niż 15 miliardów z czego 12 miliardów to niewolnicy przymierający głodem (bo tak będzie wyglądało...).
W przyrodzie żaden gatunek nie rośnie tak jak człowiek, wszystkie utrzymują swoją populację na naturalnem poziomie w balansie z ekosystemem. To co robi "mądry" człowiek to faktycznie przypomina rozwój wirusa albo komórki nowotworowej.
Aha od razu zastrzegam, bo polecą gromy - nie jestem żadnym pejsatym, agentem NWO itp...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Populacja wszystkich gatunków

Populacja wszystkich gatunków opiera się na samoregulacji.
 W przypadku ludzkiej rasy dzieje się to również. Wystarczy zaobserwować stan posiadania ludzi w zamożnych krajach. To, że ludzi rzekomo przybywa wynika ze wzrostu nędzy w krajach 3-go świata..
 Zlikwidować korporacje i ich właścicieli częstując i ołowianą pastylką z dużą energią kinetyczną między oczy a wzrośnie zamożność globalna i spadnie gradient dodatni populacji. Gadasz idiotyzmy

Portret użytkownika qismo

Jak ja lubię słuchać tych

Jak ja lubię słuchać tych bredni pseudo naukowców o przeludnieniu i braku żywności...
Nie wiem o jakim przeludnieniu mowa. W Chinach wiadomo że jest powyżej 1,2lmd ludzi. Dokładnie nikt tego nie wie. I gdzie tam jest przeludnienie? Może w miastach. Ale wystarczy wyjechać 50km poza miasto i co? I zadupie takie, że nie ma żywej duszy.  Ale mamy przeludnienie... Druga sprawa to brak żywności. Nie wiem czy ktoś wie ale dla przykładu. Zostało udowodnione, że ziemie w Etiopii( gdzie ludzie umierają z głodu) są tak żyzne, że mogłyby wyżywić cały świat. Nikt nie mówi o tym, że inteligentni Jankesi wyrzucają nadmiar kukurydzy i zbóż do morza żeby ich cena nie spadła na giełdzie. Nie ma żadnego przeludnienia i żadnego nie doboru żywności.
To, że ludzie głodują na świecie jest tylko i wyłącznie dlatego, że możni tego świata tak chcą.
 
Dla przykładu. Wynalezienie szczepionki na czarną ospę kosztowała tyle ile jeden śmigłowiec F-16
A ile takich śmigłowców mają USA?
Na razie się nikt nie zajmuję ebolą ale jak dojdzie epidemia do UE lub USA to wtedy zobaczycie, nagle się znajdzie szczepionka.
 

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika Arcanum

Więc wynika z tego, że

Więc wynika z tego, że Etiopczycy są takimi debilami, że nie umieją zaorać pola, posadzić zierenka, podlać i zebrać papu? Ale z drugiej strony żywność dla bydła mają, które przetwarza 10 kalorii w formie roślin na 1 cal mięsa, bo pewnie o mikroalgach też nie słyszeli. Jeśli łatwiej dla nich jest zuzyć wielokrotnie więcej energii i wody i zabić cielaka niż uprawiać jadalne rośliny to jest to problem natury mentalnej. To jakby posadzić neandertalczyka przy lodówce, żarcie na wyciągnięcie ręki ale pewnie nie umiałby jej otworzyć.

Portret użytkownika Cezar

Prawda jest taka ze wiele

Prawda jest taka ze wiele rzeczy pejsaczom wymknelo sie z pod kontroli a ze pejsacze zadko wala czerepani w ten swoj zapejsiony mur,to im sie juz pierdzieli,a drugie dno prawdy jest takie ze zaden kraj nie doliczy sie swych obywateli,jak to juz jedna osoba napisala ze duzo ludzi ma po kilka obywatelstw.

Strony

Skomentuj