Specjaliści ostrzegają, że ludzkości grozi epidemia nowotworów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
We wtorek miał miejsce Światowy Dzień Walki z Rakiem. Korzystając z tej okazji, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opublikowała mało pozytywny raport dotyczący przyszłych przypadków zachorowania na raka. Wynika z niego, że do 2030 roku pojawiać się będzie około 22 milionów nowych pacjentów w skali jednego roku. Dla porównania, w 2012 roku zaobserwowano 14 milionów tego typu przypadków.

 

WHO ostrzega, że najbardziej zagrożone są kraje rozwijające się. Obecnie ponad 60% zachorowań z całego świata oraz 70% przypadków śmierci w wyniku tej choroby pochodzi z Afryki, Azji oraz Centralnej i Południowej Ameryki. Natomiast kraje o wysokim dochodzie, takie jak Japonia, Korea Południowa, Nowa Zeladnia, Australia oraz te znajdujące się w Ameryce Północnej i Zachodniej Europie mają jeszcze wyższe wskaźniki.

 

Jak wynika z raportu, w 2012 roku niemal połowa przypadków zachorowania na raka pochodziła z Azji a najwięcej z Chin. Ponadto, 25% zachorowań odnotowano w Europie, 20% w obu Amerykach oraz ponad 9% w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Do najgroźniejszych przypadków zalicza się raka płuc, który spowodował śmierć prawie 20% wszystkich pacjentów chorych na raka. "Mniej groźny" jest rak wątroby (9.1%) oraz rak żołądka (8.8%).

 

Raport dodaje również, że rak płuc jest mocno powiązany z paleniem tytoniu, które ewoluuje w biednych krajach. Szacuje się iż w 2010 roku wydano około 1.16 biliona dolarów na leczenie z czego połowa wszystkich przypadków raka mogła zostać uniknięta dzięki zapobieganiu, wczesnemu wykrywaniu i leczeniu.

 

 

Na podstawie: BBC

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika RatujnasBoże

Epidemia raka grozi dzięki

Epidemia raka grozi dzięki szczepionkom. Głównie dzięki nim. Wirusy są min. namnażane nie tylko na kurzych embrionach czy embrionach ludzkich pochodzących z mordu skrobankowego ale również  na ludzkich komórkach rakowych pobranych od pewnej kobiety lata temu. To największy, sztucznie utrzymywany przy życiu nowotwór na Ziemi!!!.

Portret użytkownika Revolver

 WHO-aparat depopulacyjny

 WHO-aparat depopulacyjny NWO. Kon by sie usmial. To sa informacje dla LEMINGOW. Jezeli boicie sie raka to polecam AMIGDALINE. Mozna sie wyleczyc w domu, napewno taniej i bezpieczniej bez skutkow ubocznych. Kiedys nienawidzilem Hitlera bo przez niego moj Dziadek cierpial 3 lata w obozie koncentracyjnym. Teraz rozumiem dlaczego chcial zmiesc zydow z powierzchni Ziemi. Ten narod nie cofnie sie przed niczym w dazeniu do wladzy absolutnej i nie bedzie przebieral w srodkach. Sa mistrzami manipulacji i w koncu wydadza na swiat swojego upragnionego Antychrysta. A my goje, slugusy czy chcemy czy nie i tak im w tym pomozemy. Polske kupili  i depopuluja, na Ukraine maja chrapke bo ubydwa panstwa tworza ich stara autonomie z ktora sa mocno zwiazani... Autonomie palestynska zrownaja z ziemia bo ilez mozna czekac z budowa satanistycznej dawno wymarzonej swiatyni? Zmanipulowani do granic absurdu manipuluja instynktownie wg przykazan swych satanistycznych ksiag. Trzeba byc zwierzeciem zeby nie widziec, ze tylko droga duchowa moze zapewnic szczescie za zycia. Materializm jest domena pol zwierzat pol ludzi.

Portret użytkownika Revolver

I to swiadczy wlasnie o

I to swiadczy wlasnie o podwojnym (choc wierze,ze bardziej: wielokrotnym) dnie w zydowskim planie. Elity zydowskie zlecaja Hitlerowi depopulacje wlasnego narodu bo wiedza, ze w ten sposob osiagna niebanalne zyski i wplywy w wiekszosci panstw. Najlepszą machiną do klepania dolara jest wojna. Oni sa genetycznie ukierunkowani na zysk po tylu wiekach klepania talmudu i innych instrukcji uczacych poruszania sie w swiecie materialnym. W powojennej europie powoli przez dziesiatki lat umacniaja swoje pozycje w elitach wiekszosci panstw co pozwala im na wprowadzanie polityki depopulacyjnej w wiekszosci z nich. Wojna, ktora i tak wisi na wlosku, bedzie jedynie finalnym wybijaniem reszty zdezorientowanej i uspionej populacji europejskiej, niezydowskiej. Jedynym ratunkiem bylaby Unia Slowianska zrzeszajaca wszystkie narody slowianskie. Wtedy i zydzi i muzulmanie nie stanowiliby problemu... Slavs Power!

Strony

Skomentuj