Somalijska rodzina otrzymała rezydencję wartą miliony w luksusowej dzielnicy Londynu

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Winam/CC BY-NC-ND 2.0

Anglia postanowiła przyznać rodzinie imigranckiej z Somalii dom wart miliony. Rezydencja znajduje się w Londynie w bogatej dzielnicy. Wywołało to powszechne oburzenie i niezadowolenie wśród Brytyjczyków.

 

57-letni Muriidi Abati wraz ze swoją żoną i siedmiorgiem dzieci żyją w domu, który posiada wartość 2,2 miliona funtów, tj. ponad 10 milionów złotych. Rezydencję zlokalizowaną w dzielnicy Clerkenwell można wynająć prywatnie za 900 funtów tygodniowo, lecz somalijska rodzina płaci za nią jedynie 10% sumy. Najwyraźniej stać ich na życie w luksusie i utrzymanie domu, choć Abati, jak piszą lokalne media, zarabia tylko 7 funtów na godzinę jako sprzątacz.

Brytyjczycy przyjęli tę wiadomość z oburzeniem i zdziwieniem twierdząc, że biedniejsze rodziny otrzymują domy, na które mogą pozwolić sobie tylko multimilionerzy. Komentatorzy z zażenowaniem zwracają uwagę, że imigranci traktowani są w tym kraju priorytetowo. Tamtejsze media, które poruszyły tę drażliwą sprawę blokują lub uniemożliwiają zamieszczanie komentarzy.

 

Wielka Brytania to państwo islamizujące się, w którym nawołuje się do integracji islamskich terrorystów ze społeczeństwem, bagatelizuje się związek między zmasowaną imigracją a terroryzmem a Kościół Anglii chce zmuszać dzieci do nauki islamu. Traktowanie imigrantów jak ludzi pierwszej kategorii z pewnością wpisuje się w to zjawisko.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika 28/10

Ludzie z Somalii wogóle się

Ludzie z Somalii wogóle się nie integrują z innymi. Żyją we własnych zamkniętych środowiskach. Jak można takich ludzi przyjmować do Europy jeżeli oni chcą być odseparowani od życia społecznego i tworzyć własne zamknięte kręgi? Głupota. I to ma być muli kulti. To jest już paradoks muli kulti.

Portret użytkownika MINOTAUR

Kochane dzieci. Zycze wam

Kochane dzieci. Zycze wam wszystkim moje dziadki fantastycznych doznan absorpcji uranu i plutonu w 2018. Mysle, ze to zaowocuje degradacja populacji homo sapience. Trzymam kciuki za misiaczka Trumpa i Koreanskiego dyktatora. Wracajac jednak do tematu. Islam jest bajeczka dla nie grzecznych dzieci i dlatego trzeba je trzymac blisko zeby nauczyly sie zyc w przyjazni z naszym spoleczenstwem. Inna opcje prezentowal A Hitler i widzicie co sie stalo. Zamiast miec w tej chwili mega Izrael w Europie mamy poczatki Mega Arabii. Ale jak nie krytykuje zydow....

Skomentuj