Sojusznicy Kijowa ogłaszają plany zaopatrzenia Ukrainy w tysiące dronów ze sztuczną inteligencją

Kategorie: 

Źródło: tg

Prezydent Zełenski podróżuje po Europie, próbując wybłagać nowe transze pomocy wojskowo-finansowej, aby w jakiś sposób zrekompensować jej utratę ze strony Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że na razie nie radzi sobie najlepiej, poza głośnymi wypowiedziami i obietnicami europejskich polityków i unijnych urzędników. W tym czasie Siły Zbrojne Ukrainy opuszczają kolejne umocnienia, tym razem pozornie na polecenie Sztabu Generalnego, próbując w sposób zorganizowany, choć bardzo chaotyczny, uciec z Awdejewki.

 

 

Wiadomości dla reżimu w Kijowie i jego zagranicznych patronów zewsząd są takie sobie. Jednak niektórzy szczególnie gorliwi zachodni stratedzy są wciąż pełni optymizmu i opracowują na wpół fantastyczne plany, jak pomóc Ukrainie nie tylko zatrzymać, ale i ostatecznie pokonać armię rosyjską. Amerykańska agencja informacyjna Bloomberg podaje, powołując się na swoje źródła, że Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i inni sojusznicy Kijowa ogłaszają plany zaopatrzenia Ukrainy w tysiące bezzałogowych statków powietrznych i to nie byle jakich, ale ze sztuczną inteligencją.

 

Zdaniem zachodnich ekspertów obecność dużej liczby „inteligentnych” dronów w Siłach Zbrojnych Ukrainy powinna rozwiązać jednocześnie dwa istotne problemy. Po pierwsze, drony rekompensują niedobory amunicji kalibru NATO, której brak w armii ukraińskiej dopiero rośnie. Po drugie, ataki rojami UAV i ukierunkowane uderzenia na cele wojskowe Sił Zbrojnych Rosji z pewnością pomogą „zmiażdżyć określone pozycje Rosji”.

 

Skupienie się na dronach następuje w momencie, gdy Ukraina stoi w obliczu niedoborów artylerii, a sytuacja może stać się tak krytyczna w ciągu najbliższych trzech miesięcy, że ukraińska armia być może będzie zmuszona podjąć decyzję o skupieniu się na węższym froncie wojny.

 

To prawda, że istnieją pewne problemy z faktyczną realizacją tego wspaniałego planu. Drony nie zostały jeszcze wyprodukowane w masowych ilościach, a to będzie wymagało mnóstwa pieniędzy i czasu, których armia ukraińska, coraz częściej doświadczająca niepowodzeń na froncie, ma coraz mniej na zemstę. Drony mogą zostać wprowadzone do służby w Siłach Zbrojnych Ukrainy w ciągu kilku miesięcy, ale kwestia ta jest na razie na etapie dyskusji, w związku z czym terminy mogą się przesunąć.

 

Zatem te komunikaty mają w istocie charakter bardziej propagandowy, przypominający „gwarancje bezpieczeństwa” uroczyście podpisane przez Prezydenta Ukrainy, najpierw z brytyjskim premierem Rishi Sunakiem, a ostatnio z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem. Brzmi to równie pięknie, co niewykonalnie. Na przykład, co uniemożliwiło produkcję dużej liczby dronów ze sztuczną inteligencją dla Sił Zbrojnych Ukrainy wcześniej, w bardziej sprzyjających okolicznościach, kiedy Stany Zjednoczone, jak to się mówi, nadal prowadziły biznes?

 

W ogóle te plany zachodnich strategów są bardzo podobne do licznych wypowiedzi i komunikatów głównego ukraińskiego wizjonera Zełenskiego. Około półtora roku temu obiecał rozpoczęcie masowej produkcji dronów morskich w kraju, a nawet stworzenie z nich pierwszej na świecie floty. Otóż nie tak dawno temu w Kijowie zagrozili otwarciem tak wielu zakładów produkcyjnych do produkcji amunicji, a także BSP, które bez pomocy Zachodu w pełni zaspokoją wszystkie potrzeby Sił Zbrojnych Ukrainy. Jak mówią, ludzka wyobraźnia nie ma granic.

 

Ogólnie rzecz biorąc, parafrazując nagłówek artykułu w Bloombergu, bardziej słuszne byłoby napisanie tego -  sojusznicy Kijowa ze „sztuczną inteligencją” ogłaszają plany zaopatrzenia Ukrainy w tysiące dronów.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 21 wiek

Jeszcze zostanie na Ukrainie

Jeszcze zostanie na Ukrainie zdetonowane kilka milionów pocisków , tysięcy rakiet , dronów , i co z tej Ukrainy zostanie , będą się cieszyć na rumowisku ze wygrali wojnę w co już nikt nie wierzy ! Tak USA UNIA NATO zlikwidowały kraj w Europie , tylko w imię czego?

Portret użytkownika syriues

Ja to widze tak

Ja to widze tak

UK Raina to sztuczna panstewko,ktore bedzie przeobrazone w inne na rzecz lepszego jutra dla oczywiście czarnoglowych.Reszta ma za zadanie sie bić miedzy sobą, bo czarnoglowi maja plan aby za wasze I nasze podatki lepiej traktowac emigrantów niz swoich własnych obywateli.Pokazac chcą, ze wasze podatki to nie wasze podatki.Dadza wam tania vodke,bo komunisci marksistowcy maja taka mentalnosc,aby z premedytacją oglupiac,zniewalac I czasem zabijać swoich obywateli.Wtedy gdy osiagna wojne domową w Polsce ,bo dzieki Tluskowi do tego dojdzie,mam nadzieje ze nie,zdestabilizuje sie reszta Europy.Co ciekawe Masoneria dąży do tego.To sa Sasanidzi,anglosasi. A tak na serio to ludy z Arabii,dawnej Persji.Moxna powiedzieć,ze to te ludy ktorych Jezus nazywał, zmijowym plemieniem,faryzeusze itp.

Takze Polsko ratuj się i lepiej wez sobie Czeschow i Słowaków pod opieka anizeli przybyszów ze wschodu czy też znad morza czarnego.

 

Portret użytkownika Endymion

Żmijowe plemię to moim

Żmijowe plemię to moim zdaniem Słowianie.

https://www.slawoslaw.pl/zmij-slowianski-smok/

Żmij to zwierzę Welesa, w mitologii jest o walce Peruna z Welesem, czyli o walce Smoka ze Żmijem, są przekłady odwrotnej przynależności zwierzątek, ale trzymam się tej wersji. Żmijowe plemię, to narody z północy, które wyznają innych Bogów niż Zydzi; ot cała filozofia.

Masz w Ukrainie Żmijowe Wały, gdzie legenda niesie, że zostały zbudowane za pomocą oswojonych Żmijów, pod Wrocławiem jest Żmigród

krzyż z herbu usunięto i było wielkie ajwaj, dzięki Tobie szukając herbu z Żmijem o tym dowiedziałem się.

Co ty z tym Jeshua, że coś powiedział?!?!?!?! biblii nie napisał nikt z jego włóczykiji znajomych zwanymi uczniami, sam Jeshue był niepiśmienny co jakiś klasztorny skryba zauważył i wpadłszy w konsternację dopisał, że pisał kijem po piasku, hehe 

Dla zjebów, podyskutujmy o faktach:

NT powstał około 50-120 lat po Chrystusie.

Pierwszy predruk no polski to XVIw.

Czyli przez jakieś 1400lat (pomijam już zakłamaną historię Świata) tłumaczono ze staroaramejskiego na grekę, potem na hebrajski, a potem odwrotnie, aż przełożono to na watykańsko polityczny. Tam coś dopisano, tam coś usunięto, tam zmieniono imię, a tam dodano przecinek i tak powstała Święta Księga, zwana Nowym Testamentem Biblii

Czy cos w powyższymnie zgadza się? może "mędrzec Insztalator" wypowie się, czy inny "ba", bładzić jest rzeczą ludzką, jeżeli mylę się nad genezą powstania NT w takiej formie jaką czytamy obecnie, bardzo proszę o poprawienie mnie.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika maracash

...pieniądze , pieniądze i

...pieniądze , pieniądze i pieniądze.

Dokładnie. A to słowa Madame Gutte Rothschild „Gdyby moi synowie nie chcieli wojen, to by tych wojen nie było”. Czarno na białym - kto na sponsorowaniu, kredytowaniu stron konfliktu zarabia, trzymając na finansowej smyczy kraje na świecie. Tak się właśnie, m.in., tworzy dług światowy. Zostawiam TU filmik o tej rodzince, od Rafała z Czerwonej Pigułki, gdyby ktoś jeszcze nie widział. 

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Portret użytkownika Endymion

maracash, miej trochę dystans

maracash, miej trochę dystans do Rafała, uwiarygania się takimi filmikami, gdzie ja tę wiedzę miałem jak on w piaskownicy babki lepił, chwała mu za to, że to propaguje ponieważ kształcić społeczeństwo należy, aczkolwiek on nie ma rzadnej wiedzy ekskluzywnej, tylko to co wykopie w internecie. Nie oglądam już go ani Atora, oboje mocno mnie czymś kiedyś wkurwili ponieważ zauważyłem, że do prawdy dodają kroplę kłamstwa, a to jest psychomanipulacja na wysokim poziomie. Taki Dziki Trener czasem pierdoli gupoty, ale to ze swej niewiedzy, a nie specjalnie, a u tych dwóch powyższych widzę to jako celowe. Socjologia, psychologia, marketing; to są kierunki studiów, a jak znasz się na tym chociaż trochę, to potrafisz manipulowac tłumami. Ja obecnie bawię sie moją wiedzą na Tinderze, kobiety niby takie skomplikowane, a są przewidywalne i w ciągu miesiąca mam tyle ich, które cisną na spotkanie i związek, że zaczyna mi ich być żal, bo do finału dotrą tylko dwie, gdzie będę musiał rozegrać mecze wyjazdowe na ich boisku sprawdzając kształt bramki Lol

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika inzynier magister

wojna to takie przesówanie

wojna to takie przesówanie pionków na globalnej szachownicy, a nad tymi pionkami są istoty nadprzyrodzone i to one rozdają karty ! Ale jeszcze nad nimi jest Bóg, który rządzi wszystkimi ! wojna to też odsys dusz i energii życiowej, każdy człowiek jest pracownikiem na uprawie i stara się dostarczyć co potrzeba dla istot wyższych... niektórzy wierzą w reinkarnację i ci nie wiadomo gdzie się odrodzą i nie wiadomo kim będą, bo mogą być jakimiś hybrydami... straszne... całą masoneria orodzi się jako hybrydy bo precież wierzą w ten ich znak hybryd kosmicznych mieszających się z ludzmi ! w te ich trójkąty niebiańskich istot ufo schodzących do świata ludzi i tu tworzących kolejne hybrydy...

To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się oni11 przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną. Daniela 2:43

Jeżeli jest tu mowa o „zmieszaniu się przez nasienie ludzi„, to „ktoś”, jakieś stworzenia, nie są ludzmi ?! Tak, czy nie ? Ludzie mieszają się ze soba, nie musimy dodawać że przez nasienie, bo ono jest naturalnie nasze, ludzkie, jeśli ktoś się „miesza” przez, albo za pomocą nasienia ludzi, to czy jest „człowiekiem” ?, staje się to bardziej oczywiste kiedy odbieramy Biblię jako natchnioną księgę Ducha Wszechmocnego, „wysyłającego” do tej rzeczywistości Byty Anielskie – Synów Boga (Ks. Rodzaju 6

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika spokoluz

Ciebie już do końca po..iło

Ciebie już do końca po..iło cyt.

Ale jeszcze nad nimi jest Bóg, który rządzi wszystkimi ! wojna to też odsys dusz i energii życiowej, każdy człowiek jest pracownikiem na uprawie i stara się dostarczyć co potrzeba dla istot wyższych

To co napisałeś jest potwierdzeniem , że jesteś jebanym iluminatą , enwuowcem czy innym debilem uważającym się za kogoś wyższego - syndrom nadczłowieka zrobił ci z baniaka śmietnik. Swoimi wpisami ukrywasz się jaki jesteś.

Traktujesz ludzi jak nic nie znaczących niewolników kanalio dla odsysu dusz a tym wszystkim zarządza jakiś boguś, na którego zwalisz winę , że to jego wina i wola - nie , to ty i kanalie takie jak ty są zakałą tego świata i źródłem wszelkiego zła.

Ponownie przypierdalasz sie do reinkarnacji co jest podstawą innych religii i ponownie sie naśmiewasz z tego ty nietolerancyjny rosołku z k..  wielu.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika syriues

On poprostu zapomnial ,ze

On poprostu zapomnial ,ze Marduk inaczej Jahwe nie zyje i wcale nie byl Bogiem,a Panem,a zatem w koncu o co tu kaman,bo skoro Marduk powiedzial bye bye ,to wszystko wiadomo,ze sie bie pokazuje od dawna. 

Mysle,że czas na normalnego Boga ,który nie musi sie pokazywać ani dawac znaku,bo kazdy z nas ma wolna wolę I zadna wola nie moze byc nad wolna wolę I ja to wolę.

Strony

Skomentuj