Smugi kondensacyjne w Poznaniu

Kategorie: 

http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/chemtrails_bijlmer.jpg

Dziś w Sobotę 15-10-2011 w Poznaniu od samego rana było czyste niebo, ani jednej chmurki nie było na niebie aż do godz 15. Po godzinie piętnastej dosłownie zrobił się wysyp samolotów nad Poznaniem i razem z samolotami pojawiło się pełno smug chemicznych nad całym miastem, zauważyłem to od razu ponieważ jak mówiłem od samego rana było piękne niebo pogoda super.

 

Bardzo dziwne, uważam że to nie jest przypadek i zastanawia mnie sytuacja dlaczego do 15 godz nic nie było na niebie, czyżby samoloty nie latały? Od razu wykonałem kilka fotografii, sami oceńcie to. Może nie jestem obiektywny ale (Chyba) sami przyznacie że bardzo jest to dziwne. Zdjęcia zostały wykonane w Poznaniu na piątkowie i dworcu PKP

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: JPshemek
Portret użytkownika JPshemek

Komentarze

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne

Portret użytkownika Obrońca Ziemi

@Smugi Prognoza pogody, gdzie

@Smugi
Prognoza pogody, gdzie Pan Kachelmann wyjasnia smugi. Za to narobil sobie strasznych problemow (ju pisalem). Te smugi widoczne na zdjeciu satelitarnym nie sa "normalnami" smugami jakie zostawiaja samoloty liniowe. Starsi z forumowiczow niech siegna pamiecia wstecz, jak jako dzieci obserwowali samoloty odrzutowe - jak dlugo utrzymywala sie taka smuga. Nie wiecej niz 30 sekund i smuga znikala.
 
Pozdrawiam

---
Miłego pobytu na Planecie Ziemi
 

Portret użytkownika wojtekb

16 paźdź. w Rzeszowie na

16 paźdź. w Rzeszowie na niebie zauważyłem takie coś:Samolot leci, ciągnie ze sobą nieskończona smugę (dość szeroką) nagle jak gdyby nigdy nic zaczą wydobywać  za sobą dwie cieniutkie smużki, które to po chwili znikły, a ta szeroka smuga pozostała na/o wie dłużej Niestety nie miałem sprzętku żeby zrobić zdjęcie. Szkoda.Jakieś wyjaśnienia??  

Portret użytkownika prezydent.lincoln

IDENTYCZNA AKCJA JAK W

IDENTYCZNA AKCJA JAK W POZNANIU , BYLA WIDOCZNA NA GORNYM SLASKU KATOWICE-CZELADZ W NIEDZIELE OD RANA 16-10-11. CHEMTRAILS W NAJLEPSZYM WYDANIU , ZASTANAWIA TYLKO SKAD TAK ZMASOWANY ATAK NA LUDZI POTWIERDZAJACYCH I OPISUJACYCH TE ZJAWISKA JAK  NWO , CHEMTRAILS I WIELE INNYCH

Strony

Skomentuj