Śmiertelny wypadek na planie filmowym! Alec Baldwin postrzelił dwie osoby

Kategorie: 

Źródło: Gage Skidmore/ pixabay.com

Zgodnie z doniesieniami policji, aktor Alec Baldwin, śmiertelnie postrzelił operatora i ranił reżysera filmu „Rust”. Policja bada te sprawę, jednak większość z relacji sugeruje, iż był to nieszczęśliwy wypadek.

 

Alec Baldwin wystrzelił rekwizytową bronią palną na planie westernu, który kręcił w Nowym Meksyku. W czwartek, w wyniku niefortunnego wypadku, śmierć poniosła operator Halyna Hutchins, a reżyser Joel Souza został ranny. O incydencie, poinformował Juan Rios, rzecznik prasowy dla biura szeryfa hrabstwa Santa Fe.

 

Do strzelaniny na Bonanza Creek Ranch doszło podczas kręcenia jednej ze scen. Po postrzale, Hutchins została przewieziona do szpitala University of New Mexico w Albuquerque, gdzie później zmarła. Souza został zabrany do Regionalnego Centrum Medycznego im. Christusa St. Vincenta w Santa Fe i mimo, że jego stan nie był jasny, nie wygląda na to aby coś zagrażało jego życiu.

Biuro szeryfa przesłuchiwało ludzi na planie, aby ustalić, w jaki sposób doszło do postrzału. Jak narazie, biuro Szeryfa nie wniosło oskarżenia przeciwko nikomu w związku ze strzelaniną. Producenci filmu i przedstawiciel 63-letniego Baldwina, nie odnieśli się do tej sprawy, przez cały czwartkowy wieczór. W późniejszym oświadczeniu, firma producencka Rust Movie Productions LLC, złożyła jedynie kondolencje rodzinie Halyny Hutchins.

 

Tego typu wypadki na planach filmowych, mają miejsce stosunkowo rzadko. Najlepiej znanym przykładem, jest chyba incydent z 1993 roku, w którym aktor Brandon Lee, syn Bruce'a Lee, został zastrzelony podczas nagrywania sceny. W tamtym przypadku, kula tkwiąca w lufie pistoletu, została wystrzelona wraz ze ślepym nabojem. Nie wykluczone, że na planie filmu Rust, doszło do czegoś podobnego.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Takich wypadków łatwo można

Takich wypadków łatwo można uniknąć stosując na planie filmowym "odchudzone" naboje ślepe - czyli zawierające np. 1/3 ilości prochu zwykłego naboju . I wtedy nawet gdyby ktoś coś wsadził komuś do lufy to po wystrzale nic się złego by nie stało .

Portret użytkownika baca

alec baldwin to lewacki debil

alec baldwin to lewacki debil przeciwny posiadaniu... broni...

już teraz system go broni bo "przypadkowo postrzelił rekwizytem"

co za bełkot

jak coś strzela to nie jest rekwizytem tylko bronią

jak coś zabija to się pisze zastrzelił a nie postrzelił, bo postrzelony to jest np macierewicz któremu poza głową nic nie dolega...

no i na deser: jak można kurwa "przypadkowo postrzelic" DWA RAZY? no kurwa jak?

i ostatnie pytanie: po co alec baldwin latał na wyspę skazanego pedofila epszteina?

 

Portret użytkownika baca

debilem to jest jakaś

debilem to jest jakaś pustaczka zatrudniona w wieku dwudziestu paru lat do zapewnienia obsługi broni na planie filmowym...

był z nią wywiad i powiedziała że nie potrafiła ładować broni ale tatuś kaskader jej wszystko wytłumaczył, i dodała to co dodaje każdy debilny pustak: że pomyliła się ale "jeszcze się uczy" Smile

 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zeg

Doucz sie zamiast sie tak

Doucz sie zamiast sie tak smiac od razu. Sqiub to sie nazywa czyli kula ktora utkwi w lufie. Jazeli ktos nie zauwazy a to bardzo prawdopodobne to slepy naboj wypycha ja swoimi gazami i otrzymujemy normalny strzal.

Portret użytkownika ARTUR

Zastanów się co piszesz  ,

Zastanów się co piszesz  , strzelałeś kiedyś jakąkolwiek amunicją ? Mógł zabić oficjalnie przy świadkach jeśli krążą takie teorie bez możliwości praktycznej próby wykonania , chyba że ktoś chce się oszpecić . Można też próbować strzelać z zaspawaną lufą :) 

Strony

Skomentuj